HARMONIE Praha, spol. s r.o.
V Benátkách 1750, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: HARMONIE Praha, spol. s r.o. Jiný

Pan doktor je milý a empatický. Vše vysvětlí a opravdu se snaží pomoci.

Umístění: HARMONIE Praha, spol. s r.o. Jiný

Lékař byl vzteklý, drzý, nervózní, nervově labilní, do zprávy napsal i úkony, které neprovedl.

Umístění: HARMONIE Praha, spol. s r.o. Jiný

MUDr. Kostka neakceptuje vývoj v medicíně - konkrétně léčebný účinek Zyrtecu při zánětu horních cest dýchacích, dutin atd. u nealergických pacientů.
Přestože věděl (i uvedl do zprávy), že užívám Sumatriptan, předepsal mi Secatoxin, tyto léky je zakázáno užívat současně.
Kromě arogantního jednání se velmi kriticky vyjadřoval o jiných lékařích. Výhoda - objednací lhůta několik dní.

MUDr. Pavel Kostka

Ing. Magdaléna Bořilová má jistě právo na svůj názor pacienta.
To, že s ním nesouhlasím, je zase moje právo. Ale mohla se alespoň podepsat, a neskrývat se za anonymitu. Kostka

Dlouhé objednací doby,nepříjemná a neochotná sestra-HRUZA!

byl jsem objednán na 11h. ale na řadu jsem přišel až ve 13.30 a to mi sestra zdělila, že nemůže jít ani na oběd, pan doktor mi řekl, že na moje vyštření nemá čas abych se objednal na jindy. To měla sestra ještě tu drzost a řekla si o poplatek 30kč za vyšetření. Dal jsem jí 200kč a ona mi vrátila ve 2 až 10 korunách.
Doporučuji se mu vyhnout obloukem.

KOMENTÁŘPan doktor mi vyléčil dlouholetý problém s alergií (prach, pyl,...) a to pouze pomocí akupunktury. Nesnaží se léčit pacienta tak, aby se k němu musel znovu vracet, ale aby ho vyléčil a tak je to správné.
Vždy se ke mě choval laskavě a vstřícně!
Jsem s ním nad míru spokojený a přeji hodně dalších spokojených pacientů, jako jsem já.

Vždy se ke mě choval laskavě a vstřícně!

Pan doktor je úplně mimo, s pacientem absolutně nekomunikuje a jede si po svém, léčil mne na bolesti v zádech, nikdy si nic nepamatoval a nevnímal co mu říkám a jednou mne po hodině čekání na lehátku řekl, že na mne nemá čas a poslal mne domů o kdyz jsem byla objednaná a měla hlídání dítěte.. Absolutní pohrdání pacientem, neosobní přístup, prostě lékař si hraje na boha. Výsledek léčby nulový.

.-)

Tohoto lékaře navštěvuji již cca 17 let s velkými bolestmi páteře a pokaždé odcházím bez bolesti.Celé ty roky jedná velmi laskavě a citlivě.Mnohokrát se mi stalo,že jsem díky bolestem přišla do ordinace s pomocí berle a odešla jsem bez pomoci berle.Lékař se mnou vždy mluví o léčbě kterou mi předepíše a pečlivě mi vše vysvětluje.Tomuto lékaři naprosto důvěřuji a děkuji za jeho velmi dobrou péči.Enica Švandová