Umístění: Stomatologická klinika SYNDENTA Jiný

Precizní zubař,je radost jít na kliniku Syndenta,výborná péče a ceny přiměřené kvalitě,rozhodně doporučuji. Pan Kořínek velmi příjemný zubař s profesionálním a lidským přístupem.

Moc děkuji panu doktorovi za rychlou a bezbolestnou extrakci osmičky!
Musím jen souhlasit se všemi uvedenými komentáři!
Tady opravdu nikdo nemusí mít strach ze zubařů, všichni zaměstnanci jsou milí, vše vysvětlí.. Sama jsem se trhání "zubu modrosti" hodně bála a nakonec jsem takový úžasný přístup a práci nečekala, velká spokojenost!

Jsem ital, ale ani v Italie jsem ne mel takovou vybornou lekara ...

Přidávám svůj názor. Vynikající. Ikdyž je to dražší - viz komentáře předemnou, stojí za to si připlatit. Pan doktor mi dělal implantáty.Super

Špičkový odborník s jeho péčí jsem velice spokojen.

Je to špička ve svém oboru. Velmi detailní ve své práci a příjemný.

Velmi kvalitní péče !!! Jeden z nejlepších stomatologů. Mohu jenom doporučit, vše dělá precizně a s maximální péčí.

Zatím jsem byla na vstupní prohlídce a čekají mě komplikované keramické plomby.
Z první návštěvy jsem nadšená pan doktor se mě bude snažit zachránit zuby před korunkami.Termín objednání 1měsíc je skvělý.Ráda jsem si připlatila i když jsem z toho měla obavy.A zatím ráda zaplatím.Děkuji pane doktore.Vřele doporučuji.

Spolehlivý,pečlivý,lidský,snaží se vždy najít nejlepší řešení problémů každého pacienta.Nejen moderní a příjemné prostředí,ale i přístup všech zaměstnaců k pacientům je na vysoké úrovni.
Pavel

Výborný lékař, jsem naprosto spokojena. Navíc spolupracují s dentální hygienistkou, která je hned vedle. Případné problémy jsou schopni řešit velmi rychle a tak pacient nemusí čekat s bolavou pusou. Jen tak dál!