Adresa

Banskobystrická 65, Brno
Praktický zubní lékař (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
9 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient

Velmi dobrý lékař, citlivý a šikovný. Bohužel už delší dobu neordinuje (možná to je už rok), je buď nemocný, nebo už ze zdravotních nebo věkových důvodů skončil praxi. V tom případě, a to je jediné, co mu mohu vytknout, by měl dám pacientům toto na vědomí. Margita Krušoftová, Brno


Ochotný, umí vyjít vstříc a hlavně, uznává že pacienta může i něco bolet.


Ověřeny pacient

Výborný doktor. K němu se člověk nebojí chodit.


Nejlepší stomatolog, 100% odborník, ohleduplný, navíc příjemný, mám zoubky jako perličky i když nejsem nejmladší. Vřele doporučuji!!! Děkuji pane doktore!!!


P
Ověřeny pacient

V minulosti několikrát odmítl vzít akutní případ..řekl: ,,přijďte za 14 dní, dřív to nejde´´!! Prý že zuby bolí každého atd, atd.. Slyšel jsem že už je senilní..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


F
Ověřeny pacient

Skvělé zacházení, šetrný přístup, výborný stav chrupu... Jeden ani nemá pocit že sedí u zubaře. Když jdu k němu na křeslo, tak se na to i těším, protože vím, že to bude pohodlnější, než si kupovat šalinkartu...


N

Profesionál s lidským přístupem.Škoda, že někdy nestíhá Dávám hodnocení velmi dobrý.


H

Nejlepší stomatolog, ke kterému jsem během mého života chodil a bylo jich dost. Velmi příjemný, s citem v ruce, ohleduplný, vynikající odborník, svědčí o tom i fakt, že jsem ho doporučil manželce. Čeho si také považuji, je velmi krátká čekací doba na ošetření v čekárně. Dávám ohodnocení nejlepší.


J

Stará dobrá škola, "zlaté ručičky". Vynikající přístup k pacientovi, je velmi lidský a citlivý. Poctivý, pečlivý, usměvavý. Netlačí pacienta do řešení, která jsou pro něho jako doktora finančně výhodnější.Když sedíte u něj v křesle, připadáte si,že vy jste ten jeho nejdůležitější pacient, kterého ten den ošetřuje a váš problém,který právě řeší je pro něj největší prioritou.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti