Vyšetření očí Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „I když k lékaři člověk obecně nechodí rád, lidský přístup, pečlivost a profesionalita paní doktorky Klementové dokáže tyto chvíle maximálně zpříjemnit. Má velmi citlivý a lidský přístup k pacientům. Výsledky vyšetření a možnou léčbu podrobně vysvětlí a to tak, že i člověk bez medicínského vzdělání pochopí, o čem mluví. Vřele paní doktorku doporučuji. Více

Jankovcova 1569/2c, Praha Mapa

Oční centrum Praha, a.s.

• „S mou první návštěvou na klinice jsem byla velmi spokojená, zejména s paní doktorkou Frantlovou, která byla velmi příjemná a veškeré zákroky při vyšetření mi předem vysvětlila a popsala. Více

Jankovcova 1569/2c, Praha Mapa

Oční centrum Praha, a.s.

• „souhlasím,je výborná. Vadí mi pouze plná čekárna -hlavně když je jednou týdně otevřeno do 19 hod.Škoda že se nelze objednat nebo tento den vyhradit pro pracující.Nemám čas se tam vždy probíjet přes všudypřítomné důchodce... Více

Pražská 35, Jílové u Prahy Mapa

MUDr. Jana Kopřivová - Oční ordinace pro dospělé

• „Pan doktor byl velmi vstřícný a milý. Několik let už chodím s vadou očí, kterou mi žádný jiný lékař neodhalil. Opravdu velmi precizní, udělal všechna potřebná vyšetření a teď mám konečně klid a mužů řídit auto. Více

Budínova 67/2, Praha Mapa

Nemocnice Na Bulovce

• Oční lékař, Chirurg

„Mudr. Jan Tesar is very friendly and gives good advice during the consultation. He speaks perfect English. I feel supportive as a foreign patient for his approach, unlike some experiences I had with some doctors in medical care here. Wish him great success in his career :) Více

U Vojenské nemocnice 1200, Praha Mapa

Ústřední vojenská nemocnice Praha

• Oční lékař

„Velice vstřícný přístup, perfektní odborné vyšetření, stanovení diagnózy, zajištění operačního zákroku ve Vinohradské nemocnici. Na rozdíl od lékařky, kterou jsem v rámci obvodu navštívila a která mi suše oznámila, aniž by mě vyšetřila, že "s tím se nedá nic dělat", mě Dr. Křížová nejen vyšetřila a stanovila přesnou diagnózu, ale zajistila i následné vyšetření a vysoce profesionální zákrok ve Vinohradské nemocnici. Oko mám v pořádku a paní doktorce Deli Křížové ještě jednou děkuji. Je skvělá! Mgr. Dagmar Morenová Více

Zenklova 340/22, Praha Mapa

Art Clinic s.r.o. - Oční centrum