604 23.....

Jsem absolventem lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Mám více než tříletou praxí s ošetřováním pomocí dentálního mikroskopu. Pracovní zkuše...

• parodontóza

Angličtina

Š
Umístění: Kyselovský stomatologie s.r.o. Jiný

Skvělá a precizní práce.
Vše vysvětlí názorně ukáže.
Bezproblémová komunikace, termíny a čas platí na minutu.

Umístění: Kyselovský stomatologie s.r.o. Jiný

Dovolím si tvrdiť, že som zažil rôzne stupne profesionality od zubárov v dvoch krajinách a po skoro dvoch rokoch u pána doktora som presvädčený, že on tomu dal úplne iný rozmer.

Umístění: jiné místo Přestup od jinného zubaře

Po první návštěvě MDDr.Ondřeje Kyselovského,jsem byl velmi mile překvapen,neuvěřitelně šikovný,příjemný ,pečlivý lékař,mistr mezi mistry.Neskutečný v dnešní době
Pavel Grulich Opava

Umístění: Kyselovský stomatologie s.r.o. Bolesti zubů

Po 4 letech u předchozí zubařky, která mi celou dobu tvrdila jak mám zuby v pořádku, jsem u pana doktora absolvovala kompletní spravení asi 9 zubů, které byly v naprosto příšerném stavu a hrozily můstky. Vše mám spravené s velkou pečlivostí, důsledností a bezbolestně. S výsledkem jsem velice spokojená a těším se na další návštěvu. Pan doktor je velice příjemný a šikovný.

Umístění: Kyselovský stomatologie s.r.o. náhrada zubu

Dobrý den, já pana zubaře MDDr. Kyselovského navštívila na doporučení kamarádky, a mohu říct, že za mě obrovská spokojenost, odvrtal mi nefunkční staré amalgámové plomby, na pár zubech provedl endodoncii, skvělý přístup a nesmírně pečlivá a odborná péče. On je opravdu doslova "genius" přes zuby. A když jsem se zeptala, zda by tak skvělou péči poskytl i mým dětem, vyšel mi maximálně vstříc, takže k němu chodím i s dětmi. Vřele doporučuji, nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla, a že jsem zubařů s mojí vysokou kazivostí za život měla..........Klára Slámová, Brno

Umístění: Kyselovský stomatologie s.r.o. ošetření zubního kazu

Naprosto profesionální péče, skvělý přístup, bezbolestné ošetření a hlavně jsem se po tolika letech přestala bát chodit k zubaři. Vřele doporučuji !!!

Pan doktor Kyselovský je obrovská kapacita ve svém oboru! Nikdy jsem nepoznala více precizního lékaře, než je právě on. Jeho práce je vždy 100%. Vřele doporučuji.

Umístění: Kyselovský stomatologie s.r.o. mikroskopické zubní ošetření

Do ordinace pana doktora Kyselovského jsem byl poslán svou Zubní lékařkou jako poslední pokus o záchranu 2 zubů u kterých bylo špatně provedeno ošetření kanálků a které se zanítili. Pan doktor mi na rovinu řekl, co mě čeká a taky, že udělá maximum abych o zuby nepřišel, ale že medicína bohužel občas nefunguje, jak by si člověk přál. Velice mě potěšilo jednání pana doktora. Po konzultaci se pustil do díla a oba zuby na kterých pan doktor pracoval mi nejen zůstali, ale zánět odezněl do 1 týdne od ošetření a zuby již nebolí. Musím říct, že jsem ze začátku byl skeptický, protože přece jenom je Mikroskopické ošetření kanálků nákladné (pojišťovna nehradí) ale potom co mi pan doktor zachránil tímto zákrokem 2 zuby tak jsem přesvědčen o účinnosti tohoto zákroku a také že pokud budu tento zákrok potřebovat, tak nebudu otálet a ihned se k panu doktorovi objednám. Opravdu svědomitý, profesionální a velice příjemný Zubař, kterého všude kde můžu doporučuji.

Perfektní a profesionální přístup, komunikace a péče. Rok po výměně několika plomb a endotermické zákroku a vše v pořádku, spokojenost.

ŠPIČKOVÝ PROFESIONÁL. Doporučuji. Po všech stránkách zatím nejlepší zubař, co jsem zažil (A že mám s čím srovnávat).

• parodontóza
  • krvácení z dásní