Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace

Velice milý a schopný fyzioterapeut, s velkým odhodláním k sebezlepšování. K panu Ondrovi jsem se dostavila s blokací spodních žeber. Přestože s tímto problémem ještě neměl tolik zkušeností, snažil se mi pomoct, jak jen mohl a na každé další hodině zkusil něco jiného - začínali jsme prodýcháváním, pokračovali cvičením, elektro apod. Vždy se hned zajímal, zda předchozí cvičení nějak pomohlo a pokud ne, snažil se jinak, případně se i poradil s odborníky. Zkrátka dělal, co mohl, aby mi pomohl. Nebudu lhát, bolest přetrvává, ale myslím si, že je to spíš už nějaké chronické a přiživováno tím, že denně nosím desetikilového syna a vozím kočár. Ale i přesto bych se k němu s případnými dalšími problémy nebála jít.
Držím Vám palce, ať se i nadále ve svém oboru rozvíjíte, ať Vás práce s lidmi baví a jste úspěšný!

Přátelství 370/25, Praha 22, Praha
ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace (mapa)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 3 Více

Sportovní masáž • 650 Kč

Fyzioterapeutické konzultace • 650 Kč

Poúrazová rehabilitace • 650 Kč +20 Více

Nápravné cvičení • 650 Kč

Individuální tréninkový program • 650 Kč

Funkční trénink • 650 Kč

VZDĚLÁNÍ 2014 – 2017 Univerzita Karlova – Fakulta tělesné výchovy a sportu - Fyzioterapie, titul Mgr. Závěrečná práce na téma "Vliv dynamického s...

• skolióza
  • bolesti svalů
  • lumbago

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace Rehabilitace vyhřezlých plotýnek

Vždy jsem byl k fyzioterapii skeptický a obzvláště po předešlé zkušenosti před třemi roky. Ondřej kompletně změnil můj pohled na fyzioterapii jako na opravdu fungující léčbu. Je příjemné jít k odborníkovi, kterého očividně práce baví a dělá ji rád. Člověk nemá pocit, že je další pacoš v řadě, ale je tu někdo, kdo mu pomůže s jeho problémem. S vyhřezlou plotýnkou jsem nedokázal déle sedět a prášky nebyly řešení. Teď mě záda pobolívají jenom občas a věřím, že pokud budu pokračovat v cvičení, zmizí bolest úplně.

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky, bylo to s Vámi super:)

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace

Ondřej mi vyhovoval velmi jak po pracovní tak po osobní stránce. Chtěla bych vyzdvihnout především jeho empatii a opravdový zájem o člověka. Chodila jsem do fyzioterapie v době, která pro mě byla psychicky velmi náročná a vždycky jsem kromě užitečného cvičení nebo mobilizace odcházela i s příjemným pocitem opečování. Velmi si cením, že se psychické stránce věnuje, protože u mě s blokací páteře souvisí velmi úzce. Po profesní stránce jsem měla dojem, že Ondřej má přehled o nejnovějších poznatcích, které uplatňuje. Zejména užití vnitrobřišního tlaku k protažení zad mi přišlo super a používám to denně. Moc sympatický je i cvičení spolu, spousta věcí se dá během toho okoukat a je to celkově příjemnější.
Díky moc za veškerou péči a ať se daří :)

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky za krásné hodnocení.
Ať se daří a zas se někdy stavte : ]
O.

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace

Ondřej Hons je profík a pohodář. Mám za sebou několik cvičebních lekcí s ním, mohu Ondřeje jako fyzioterapeuta vřele doporučit. Je na něm znát, že ho práce s lidmi baví, vždycky cvičil se mnou, aby mi co nejlépe mohl ukázat, jak správně na to. A taky "nemilosrdně" upozorňoval a trpělivě opravoval moje chyby, snad se mi to doma při cvičení bude dařit líp :-) Moc mu děkuju za čas, který mi věnoval.

Mgr. Ondřej Hons

Mockrát díky, já děkuji za fajn spolupráci: )

O. Hons

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace Bolesti v oblasti ramene a krku.

Po ofouknutí při jízdě autem se staženým okýnkem silná bolest v oblasti ramene a krku. Nemohl jsem otočit hlavu. Po zhruba týdnu, kdy nepomáhaly běžně dostupné v lékárně koupené mastičky ani léky návštěva ortopedické pohotovosti v Mladé Boleslavi. Píchnuta injekce a znova prášky. Cesta do Prahy s bolestí až pod lopatku a do LHK až po loketní kloub. Následovala další návštěva tentokrát Vinohradské nemocnice. Po RTG zjištěna omartróza 4.stupně. Předepsány Diclofenac duo a poukaz na rehabilitaci a doporučení se zaregistrovat u primáře Friče na výměnu ram. kloubu. Asi po týdnu návštěva nemocnice Na Františku kde mi byla píchnuta injekce do ram. kloubu depo M+meso ad SA a doporučení, absolvovat rehabilitaci,která by měla výrazně pomoci od bolesti a zlepšit pohyblivost v ramenním kloubu. Přemýšlel jsem, kam budu chodit na rehabilitaci, a protože bydlím u Uhřiněvsi tak po rozhovoru s mojí maminkou, která chodila v Uhřiněvsi na rehabilitace k panu Mgr. Honsovi a byla velmi spokojená, jsem se rozhodl i já, že se tam objednám. Začal jsem první návštěvou 15.8.2018 a dnes je 14.10. 2018 a mám za sebou celou rehabilitaci. Rameno mě přestalo bolet po třetí návštěvě. Bolesti v oblasti krku a nad prsem po 6.návštěvě. Hybnost krku nyní v plném rozsahu. Chci tímto velmi poděkovat panu Mgr. Ondřeji Honsovi, který mě zbavil bolestí a navrátil tak zpět do aktivního života. Navíc je pan magistr velmi příjemný a milý člověk. Co vím, tak dobrých fyzioterapeutů - mužů je u nás velmi málo. Výhodou je určitě větší fyzická síla čímž si mohou dovolit provádět účinnější cviky i u těžších lidí. Všem mohu pana magistra vřele doporučit a já sám se na něj v případě potřeby opět rád obrátím i s celou mojí rodinnou a doporučím všem svým známým. Je vidět, že pan magistr je profesionál, který ví co dělá a jak pomoci.

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky za krásné hodnocení. Ať se daří - jak zdravotně, tak v životě:)

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace stav po výhřezu ploténky L4

Postihnul mě výhřez ploténky a po odeznění akutní bolesti jsem se dostala do rukou fyzioterapeuta Ondřeje Honse. A to bylo moje štěstí! Z kulhající ohnuté osoby udělal po devíti rehabilitacích zase normálně fungující tělo. Ustoupily bolesti v zádech i brnění do nohy. Nebudu předstírat, že rehabilitace byla příjemná záležitost. Občas to bolí, ale když člověk vidí pokroky, dá se to vydržet.
Ondřej je velmi příjemný mladý muž, na kterém je na první pohled znát, že fyzioterapie ho opravdu baví a zajímá. Bude hledat na vašem těle příčinu bolesti, i když se bude zdát, že je někde jinde, než říká lékařská diagnóza. On se totiž dokáže na tělo podívat jako na celek, kde se vše navzájem ovlivňuje. Lékaři jsou často velmi úzcí specialisté a opomíjejí tělesné souvislosti.
Takže, pokud vás někde něco bolí, neváhejte se svěřit do velkých teplých rukou Ondřeje Honse. Určitě budete spokojeni a hlavně zase zdraví.
Dana Kratochvílová

Mgr. Ondřej Hons

Mockrát děkuji, byla to radost. Snad (ne) zas někdy:)

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace Bolest zad

Po úraze mého synka /musela jsem ho všude nosit/jsem hrozně trpěla bolestmi zad.Po měsíci a půl docházení k panu Honsovi jsem naprosto v pořádku,nic mě nebolí,konečně se i vyspím a za to mu patří mé velké DÍKY !!
P.S.Dokonce musel trpět toho mýho malýho roštáka,kterého jsem měla vždy sebou a to už tuplem klobouk dolů :D

Mockrát díky! : )

Á
Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace Rehabilitace kolene po operaci

Většinou recenze nepíšu, ale byla jsem u spousty fyzioterapeutů a zatím nikdo mi nevyhovoval tak, jako pan Ondřej. Proto jsem se rozhodla napsat hodnocení jako formu podekovani za jeho uzasne odvedenou praci. Pan Hons je vyborny fyzioterapeut, ví přesně co dělá a dokáže s problémem opravdu pomoci. Navíc je strašně milý (to je takový hezký bonus)????

Je to člověk na svém místě. Takže doporučuji každému. A děkuji.

Alena

Mockrát děkuji)

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace Problém s krční páteří

Pan Ondřej je velice hodny a slušný člověk který rád vyjde vstříc.
Chodil jsem k němu měsíc a půl a naprostá spokojenost,velice doporučuji. Každá hodina je v klidu a v pohodě

Moc díky! Ať se daří : )

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace

K Ondřeji Honsovi jsem začal docházet na fyzioterapii po vážném úraze a následné operaci pravé pažní kosti. Již po první návštěvě mi bylo jasné, že jsem ve správných rukou. Velmi účinné cvičení výrazně urychlilo pohyblivost celé paže a já se tak mohl dříve zapojit do běžného života. Ondřej je vynikající fyzioterapeut, skvělý člověk a opravdu profesionál ve svém oboru.
Jednoznačně doporučuji!

Neurologické rehabilitace

Klasická masáž

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace Rehabilitace vyhřezlých plotýnek

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky, bylo to s Vámi super:)

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace

Díky moc za veškerou péči a ať se daří :)

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky za krásné hodnocení.
Ať se daří a zas se někdy stavte : ]
O.

Mgr. Ondřej Hons

Mockrát díky, já děkuji za fajn spolupráci: )

O. Hons

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace Bolesti v oblasti ramene a krku.

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky za krásné hodnocení. Ať se daří - jak zdravotně, tak v životě:)

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace stav po výhřezu ploténky L4

Dana Kratochvílová

Mgr. Ondřej Hons

Mockrát děkuji, byla to radost. Snad (ne) zas někdy:)

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace Bolest zad

Mockrát díky! : )

Á
Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace Rehabilitace kolene po operaci

Je to člověk na svém místě. Takže doporučuji každému. A děkuji.

Alena

Mockrát děkuji)

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace Problém s krční páteří

Pan Ondřej je velice hodny a slušný člověk který rád vyjde vstříc.

Moc díky! Ať se daří : )

Jednoznačně doporučuji!