Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Přátelství 370/25, Praha 22, Praha

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Pojišťovna VZP, a.s. + 3 Více

Přijímám: dospělí, děti od 5 let
Hotovost

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Ondřej Hons 13.3. 1991 775 98 50 58 ondrej.honss@gmail.com https://www.znamylekar.cz/ondrej-hons/fyzioterapeut/praha www.ondrejhons.com www.p...

• skolióza

Relaxační masáž

Sportovní masáž

Vyšetření pohybového aparátu

Umístění: jiné místo Jiný

K Ondrovi jsem se dostala na doporuceni. Byla to nejlepe stravena hodina u fyzioterapeuta s okamzitym vysledkem. Cilene jsem sla s jednim problemem,ale Ondra mi komplexne zkontroloval cele telo a co se mu nezdalo,tak napravil. Behem cele terapie se mnou komunikoval a doptaval se,jak dany problem ci postizena mista citim/vnimam pred i po uvolneni. Tomu davam velky palec nahoru,protoze me to samotnou donutilo nad celym procesem premyslet. Protoze se chci bolesti zbavit,doporucil mi i dalsi cviceni,cemu se venovat,abych problemum predchazela. Dekuji moc a az me zase neco chytne,vim kam hned pobezim :)

Mgr. Ondřej Hons

díky moc, budu se těšit :)
O. Hons

Umístění: jiné místo Jiný

K Ondrovi jsem se dostala úplnou náhodou po asi 4 měsících bolestí zad a kyčle a po desítkách návštěv u jiných fyzioterapeutů. Ondra se mi věnoval tak, jak jsem to ještě nikdy nezažila a i když jsem přišla primárně s problémy v kyčli, komplexně mi vyšetřil celé tělo a odblokoval mi věci, o kterých jsem sama neměla ani tušení. Myslím si, že je Ondra velmi inovativní, co se týče fyzioterapeutických praktik a zkouší vám pomoci různými způsoby. Kromě fyzioterapie mi dokázal dobře vysvětlit i základní cviky na protažení a posilování. Nikdy jsem nezažila, že by se mi někdo takto věnoval, a to už jsem prošla opravdu mnoha rukama.

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky za krásný hodnocení

Umístění: jiné místo Jiný

To, že jsem se k Ondrovi před měsícem dostala, byl osud. Nabídka termínů přišla zrovna ve chvíli, kdy mě přepadla akutní bolest, takže jsem hned další den měla po problému. Ondra "opravil" to, co mě trápilo a pak pracoval na dalších věcech, které viděl nebo cítil a kterých jsem si do té doby nevšimla. Děkuju za nekonečnou úlevu a nejvstřícnější přístup na světě, budu se těšit na příště. :) Kristýna

Umístění: jiné místo Jiný

Návštěva u Ondry byla něco. Nejen, že mi během hodiny uvolnil záda a krční páteř, jejíž bolest mě intenzivně doprovází už hodně let, ale ještě jsme si u toho i příjemně popovídali. Konečně taky můžu sedět déle než půl hodiny v jedné poloze a bolavou kostrč skoro necítím, protože mi jí během pár minut posunul blíž místu, kam patří a ještě mě navedl na to, jak si můžu doma pomoct i sama. Na další návštěvu se těším už teď a Ondru doporučuju všema dvaceti :))

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky za hodnocení, taky se těšim : )

O.

Umístění: jiné místo Bolest bederní páteře

K Ondrovi jsem přišla s intenzivní bolestí v oblasti bederní páteře a kyčle, která vystřelovala až po levý kotník. První návštěva předčila mé očekávání a při odchodu jsem již cítila velkou úlevu. Ondra je fyzioterapeut, který svoji práci má opravdu rád a projevuje velkou lidskost v jednání s pacientem. A ve výsledku je to neuvěřitelně znát. Nejen, že se na návštěvu a rady k němu těšíte. Ale víte, že Vám také dokáže v mnoha ohledech pomoct. A to je nejdůležitější. Již bych k nikomu jinému na fyzio nešla. Díky Ondro :) M.

Mgr. Ondřej Hons

Já moc díky za krásný hodnocení : )

O.

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace rehabilitace pro sportovce

K Ondrovi jsem přišla po skončení volejbalové sezóny v zahraničí. Asi 6 měsíců mě trápil zánět v rameni, který ani po obstřiku nezmizel. Ondra se mi intenzivně věnoval každou lekci, ukázal mi spoustu zajímavých i zábavných cviků a taky mi rameno mobilizoval. Změnu k lepší byla hned po par prvních návštěvách až nakonec problém vymizel úplně. Od té doby chodím za Ondrou s každým problémem a vždy odcházím nejen s návodem jak problém zlepšit ale taky pozitivně nalazena. Ondra (asi) nedělá zázraky, ale rozhodne dokáže pomoct a přenést na vás jeho věcně dobrou náladu! Díky Ondro a musíme už zajít na to pivíčko! Markéta

Taky díkyyy! a jo! : ))

O.

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace bolest ramene

Pan Hons byl velmi milý a příjemný, ale hlavně bylo od začátku jasné, že problematice skvěle rozumí, zamýšlí se nad věcí komplexně a jeho rady a doporučené cviky jsou co k čemu. Zkrátka ze všech fyzio, které jsem obešla, je pan Hons určitě jedním z mála, který se o pacienta opravdu zajímá a jehož léčba má výsledky.

Díky moc za recenzi : )

O. Hons

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace poúrazová rehabilitace

S panem Honsem byla od začátku výborná spolupráce. Už při rezervaci termínu působil příjemně, profesionálně a zajímal se o můj stav.

Pana magistra jsem vyhledal kvůli sportovním úrazům kolene a ramene, kdy všichni doktoři mi neustále opakovali, že by s tím nic nedělali a ať to nechám být. Pan Hons se mnou nejdříve všechno probral,vyšetřil mě a hned jsme začali vše rozhýbávat a cvičit. Zlepšení jsem pozoroval již po první návštěvě.

Můžu všem pouze doporučit.
Petr

O
Umístění: jiné místo

Mgr. Hons je velmi sympatický a milý muž a hlavně výborný fyzioterapeut, který mi pomáhá s odstraněním bolesti hlavy. Již jsem podstoupila různá vyšetření a rehabilitace, ale vše bylo bez úspěchu. Teprve potom, co jsem se svěřila do rukou Mgr. Honse se začalo blýská na lepší časy. Jeho péče je velice odborná, důrazná, na profesionální úrovni a hlavně účinná. Má zájem o pacienta a plně se mu věnuje ve snaze pomocí a musím říct, že se mu to daří. Děkuji a přeji samé spokojeně pacienty.

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace

Uplně upřímně jsem z Ondřeje nadšená. Už několikrát jsem mu SOS zavolala, že se mi sekl krk/záda a nejen že si na mě vždy našel co nejdříve čas, ale ještě nikdy předtím jsem v rámci fyzioterpaie nezažila takovou péči. Opravdu si dává záležet na tom, aby druhému ulevil, nespěchá, pracuje pečlivě, ale důrazně. Hlavní přidanou hodnotou bylo to, že mi Ondřej opravdu pomohl, a to tak, že jsem změnu pocítila velice rychle. To je sice něco, co od fyzioteraputa člověk očekává, ale rozhodně ne vždy dostane. Kromě toho je Ondřej velice příjemný, vše vysvětluje srozumitelným jazykem, jedná profesionálně. Neustále se dále rozvíjí, což zvláště u profesí tohoto typu velmi oceňuji.

Mgr. Ondřej Hons

Děkuju moc za krásný hodnocení : )

• skolióza
  • bolesti svalů