Ondřej Hons, fyzioterapeut Praha

Fyzioterapeut Více

442 návštěv profilu během 30 dní

Maďarská 1059, Bubeneč, Praha 6, Praha
Ondřej Hons, Fyzioterapie

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit
Přijímám: dospělí, děti od 7 let
Hotovost, Kreditní karta

Fyzioterapie • 3 500 Kč

Jmenuji se Ondřej Hons a provozuji soukromou ordinaci na Praze 6 v Dejvicích. O mně, mém přístupu a mé ceně: ​ Zažil jsem skoro 3 roky práce tz...

• Skolióza
  • Bolesti svalů
  • Lumbago

Ukončené školy

• UK FTVS, Praha (fyzioterapie)
  • KU Leuven, Belgie

• fyzioterapeut
  • algeziologie - léčba bolesti
  • tělovýchovné lékařství
Zobrazit více

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Maďarská 1059, Bubeneč, Praha

3 500 Kč

Ondřej Hons, Fyzioterapie

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Zranění spodních zad, velmi omezená mobilita, bolest při sezení i pohybu. Návštěvy neurologa, vyšetření MRi - výsledek svalové trauma, které časem s trochou cvičení odezní. 5 let žádná změna. Ondru jsem zkusil na doporučení od známého. To, jak Ondra přistupuje k pacientovi překvapí asi každého, tedy aspoň já jsem se s něčím podobným setkal prvně. Zajímá se o celou zdravotní historii, ve které hledá potenciální spojitosti s aktuálním problémem. U mě to bylo jasné, zranění při cvičení. Po první terapii Ondra bolest téměř odstranil, mobilitu navrátil a mě neskutečným způsobem překvapil. Při dalších sezení nacházel další zranění z minulosti, na které jsem již zapomněl a které mi způsobovaly další omezení / problémy, které jsem si už ani neuvědomoval.
Celkový přístup a technika Ondry se od ostatních opravdu výrazně liší. První, kdo mi byl schopen pomoci, díky moc!
V.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie Jiný

Snad jen wow! Po 5 mesicich bolesti krcni patere a ramene jsem se konecne vyspala. Po jednom jedinem sezeni se situace zlepsila o rekneme 90%, moje telo jeste trochu protestuje, ale vzhledem k tomu, ze Ondrej odhalil, ze problem vznikl vic nez pred 20 lety, je to docela pochopitelne!
Moc se tesim na dalsi terapii a verim, ze jsem nasla clovek, ktery mi dokaze pomoct!

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Ondru jsem poznala na jednom kurzu pro fyzioterapeuty a zaujal mě jeho přístup, protože jsem za celých cca 10 let nenašla nikoho, kdo by byl ochoten se mými potížemi zabývat jinak, než "mávnutím ruky". A tady jsem měla konečně pocit, že jsem na správné cestě. Řešila jsem dlouhodobé potíže s rozsáhlou jizvou přes celé břicho, která byla podle lékařů přece "hezká", tak proč bych si měla stěžovat. Kromě toho jsem měla od operace potíže s menstruačním cyklem, které ještě zhoršilo užívání HA a po jejím vysazení cyklus úplně vymizel. Toť k popisu mých potíží.
A teď k tomu WOW efektu, který nastal po 1. terapii :) Menstruaci (kterou jsem neměla po vysazení HA cca 2 roky) jsem dostala hned den na to a doteď (už cca 3 měsíce) vše funguje, a na rozdíl od předchozí doby mi ani není špatně! Co se týká jizvy, která byla předtím velmi stažená a bolestivá a bránila mi nejen při sportu, ale i při běžných pohybech, tak tam vnímám zlepšení min. o 90 %. Nevěřila jsem, že budu ještě někdy fungovat normálně… I vizuálně se jizva krásně vyhladila a střed těla je konečně funkční :) Na druhé terapii jsme pak dál dolaďovali, co nebylo v pořádku a posouvali se do dalších oblastí, kde to úplně nefungovalo, a to opět s pozitivním progresem.
Určitě bych terapii u Ondry doporučila všem, kteří řeší dlouhodobé potíže jak pohybového aparátu, tak i potíže interního rázu, a to hlavně tehdy, když jim podle lékařů vlastě "nic není". Stejně tak gynekologické potíže, stavy po operacích a jizvy, jakkoliv staré.
Tohle vše říkám z pohledu fyzioterapeuta. A o to horší mi přijde, že mnoho lidí z oboru tuto problematiku přehlíží anebo nemá vůbec ponětí o tom, jaké jsou možnosti (i vyučující na VŠ!). A odnese to nakonec jen pacient. Proto se nebojte zkusit i něco "netradičního", třeba vám to sedne stejně tak dobře, jako mně ;)
A přístup byl přátelský a prostředí velmi příjemné!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Tak po x měsících se i já přidávám se s svou zkušeností. K Ondrovi jsem poprvé přišla začátkem tohoto roku s problémem, který trval přes pět let a lékaři mě akorát hnali po vyšetřeních, na kterých nic nezjistili. Jednalo se o bolest ve spodní části zad, která mi vystřelovala až do nohou, že jsem ani nemohla v nejhorších chvílích pořádně chodit (upozorňuji že mi je 24 let!). Po první návštěvě jsem hned cítila změnu, bolesti už mi nešly do nohou ale zastavily se mi výš. A co víc dokonce mi to uvolnění všech zablokovaných míst úplně rozhodlo hormony - menstruace, akné atd, což je pro mě ještě větší důkaz, že to co Ondra dělá je prostě něco víc a že můj problém šel ještě víc ho hloubky. Po druhé návštěvě zase výrazné zlepšení a po třetí už úplná pohoda. Teď je to přes půl roku a stále jsem v lepším stavu než před první návštěvou… Ale po naší dlouhé rekonstrukci a stěhování se nedivím, že jsem si zase něco přivodila zpět. Už jsem byla několikrát objednaná, ale asi mi není dáno, protože se vždy něco po… a já musím návštěvu zrušit. Vzhledem k tomu, že momentálně bydlím ještě dál než dřív tak se pokusím najít náhradu za Ondru poblíž i když to nebude asi úplně lehké. Všichni můžeme Pražákům závidět :D
Ondro moc děkuji za vše a třeba se ještě někdy uvidíme :) respektive pokud tady nebude nikdo aspoň z půlky tak dobrý jako ty, tak se uvidíme určitě.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

K Panu Mgr. Honsovi jsem přišel s bolestí levé nohy v oblasti přední příčné klenby, která trvala od listopadu 2020. Za posledních pět let jsem celkem s nohami (spadlá klenba, achilovka) navštívil několik ortopedů, (státních i soukromých), podiatrii, několik fyzioterapeutů, ale teprve u pana Honse cítím znatelné zlepšení a že se mému problému věnuje víc, než bych kdy předpokládal. Za poslední víkend jsem opět mohl ujít pěšky 60km a za to mu náleží má velká poklona a uznání. Objednal jsem se měsíc předem a rovnou na tři návštěvy po týdnu. Z dlouhého sezení mě občas bolí záda, takže jsme se věnovali i tomuhle problému. Vidím to ještě tak na dvě návštěvy a budu komplet po generální opravě. Ještě jednou pane Honsi Děkuji !!!

Š

Názor přidán dne 18.09.21 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Přišla jsem po opakovaných blokádách bederní páteře, přičemž tehdejší trvala už přibližně měsíc. Ošetření pomohlo téměř na 100% a bylo komplexní. Když přišla záda trochu k sobě, cítila jsem ještě drobnou bolest (bez omezení pohyblivosti), která se mi podařila pak už rozehnat saunou a rozmasírováním. Od té doby je vše v pořádku.
Pan Hons se zaměřil i na koleno, se kterým mám potíže po komplikovaném úrazu a operaci, vypadalo to nadějně, ale bohužel jen jeden den (nutno podotknout, že koleno hlavně bude potřebovat výživu a úbytek hmotnosti).
Nyní je to něco přes měsíc a jsem moc ráda, že se můžu plnohodnotně věnovat dětem a normálně fungovat.

Mgr. Ondřej Hons

Dobrý den, s tím kolenem bych neztrácel naději, vůbec to tak nemusí být. Dostal jsem se tam jen ve zbylém čase a jedno ošetření nám tolik neřekne:)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Ondrej byl skvely a navsteva u nej byl fakt zazitek. Nesmirne bolavy, ale opravdu intenzivni. Velice ocenuji jeho profesionalitu a to jak se na moje problemy vrhl.

:)) Díky,

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Přes deset let jsem žil s vědomím, že některé pohyby mi už budou nadosmrti bolet. Že už nejsem nejmladší vím sám a říkali mi to i doktoři. Prostě se musíš s bolestí naučit žít a nazdar, máme tu horší případy. Dobrý ne? Takhle nějak funguje doktorská diagnóza "mrknu na občanku a vím". Ze začátku nepříjemné píchání a pobolívání při rotaci těla se během mnoha let změnilo v dost nepříjemnou bolest hrudi, lopatky a nesnesitelné mravenčení ruky. Vystřídal jsem několik masérů, thajských masáží, fyzioterapeutů, čínského léčitele, akutní příjem v Motole, sezobal Paraleny, Valetoly, Brufeny a další pilulky štěstí, přičemž nakonec nejdůvěryhodněji zněla diagnóza Tietzův syndrom. Jenže ten má při klidovém režimu zmizet a u mě nic. Nevzdal jsem se a na další z mnoha doporučení jsem se dostal do rukou pana Honse.
K mému velkému překvapení už během jednoho sezení Ondřej dokázal najít mé rány z "doby kamenné", a po první! hodině 85 % problémů jednoduše zmizelo. Hruď je bez zánětu, ruka bez brnění a golf zase hraju jak Tiger (teda skoro :P). Nevím jak je to možné, pro mě jednoduše malý zázrak. Silově jsem omládl tak o 15 let a tělo už zase funguje jak má. Jasně, je to nepříjemný, ale vydržet se to dá a ta úleva je slovy nepopsatelná. Takže pokud tě něco dlouhodobě bolí, vůbec nepřemýšlej a nehledej problémy tam kde nejsou.

Mgr. Ondřej Hons

Moc děkuji, takováhle hodnocení mě hrozně těší:))

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Kdyby vsichni delali svou praci tak dobre jako Ondrej, tak zijeme v utopickem nebeskem kralovstvi. Je to prvni fyzioterapeut, ktery byl vubec schopny identifikovat priciny mych problemu, aby je zahy s naprostym zapalem a empatii zacal napravovat.
Na rozdil od jeho predchudcu jsem u nej nemela pocit, ze by bezmyslenkovite jel podle nauceneho mustru a jen si dany cas odkroutil, nebo ze by me jen tak posudlal, aby se nereklo, ale neunavil si ruce.
Okamzity pocit ulevy a velka radost z vedomi toho, ze neprijemnosti a bolesti, se kterymi jsem se uz smirila, je mozne resit.
Bavi me jeho touha se rozvijet a ucit, takze pri placeni me hreje vedomi ze platim nejen za skvele odvedenou praci, ale i za to ze me pri pristi navsteve bude cekat jeste lepsi a zkusenejsi clovek.
Je to buh.

Díky moc :))

• Skolióza
  • Bolesti svalů
  • Lumbago

Ukončené školy

• UK FTVS, Praha (fyzioterapie)
  • KU Leuven, Belgie

• fyzioterapeut