Maďarská 1059/3, Praha 22, Praha
Ondřej Hons, Fyzioterapie

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 7 let
Hotovost, Kreditní karta

Fyzioterapie • 2 000 Kč

Nově otevřená soukromá ordinace na Praze 6 - Bubeneč O mně: VZDĚLÁNÍ 2014 – 2017 Univerzita Karlova – Fakulta tělesné výchovy a sportu - Fyz...

• Skolióza
  • Bolesti svalů
  • Lumbago

Ukončené školy

• UK FTVS, Praha (fyzioterapie)
  • KU Leuven, Belgie

• fyzioterapeut
  • algeziologie - léčba bolesti
  • tělovýchovné lékařství
Zobrazit více

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Fyzioterapie

Maďarská 1059/3, Praha

2 000 Kč

Ondřej Hons, Fyzioterapie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Více než rok mě trápila bolest nohy. Stačila jedna návštěva u pana Ondry, abych se cítila o 100 % lépe. Podařilo se mu odstranit blokaci, vysvětlil mi původ problému a doporučil cviky pro posílení dané oblasti. Protože to byla má první návštěva u fyzioterapeuta vůbec, nevěděla jsem, co očekávat. Výsledek mě velice mile překvapil. Nevím, proč jsem návštěvu odkládala tak dlouho.

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky za hodnocení. Jsem rád, že je to lepší: )

10/10
:) thank you, Im feeling very blessed that I came across you!

Left your office feeling like I am flying.

Mgr. Ondřej Hons

Haha, thank you so much. same here, barely felt like work :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Absolvovala jsem dnes u pana Ondry první fyzioterapii a jsem nadmíru spokojena ve všech ohledech. Útulné a čisté pracoviště dýchající pohodou, komplexní prohlédnutí a přístup k mým potížím. V průběhu fyzioterapie mi bylo všechno vysvětlováno, co se zrovna děje a proč, cítila jsem se příjemně. Co mě také potěšilo byla empatie se kterou p. Hons přistupoval k mojí neschopnosti se pořádně uvolnit (čímž jsem mu to trochu komplikovala). Rozhodně se těším na další setkání :)

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky za hodnocení, za mě taky moc fajn. budu se těšit na příště.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Není co vytknout. Kumunikace výborná a práce odvedená na jedničku! Určitě oordinaci navštívím znovu. Můžu všem jen doporučit.

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky, budu se těšit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Je fyzioterapie a FYZIOTERAPIE. Ondra je urcite odbornik na svem miste, ma mily a pratelsky pristup a zlate ruce. Na cele telo se diva komplexne a v souvislostech, tesim se na dalsi navstevu :)

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky za krásné hodnocení : )

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Ondra není fyzioterapeut, ale kouzelník! Přišla jsem s akutní bolestí zad, nemohla jsem se ani hnout a po první půlhodině s ním jsem se zvládla narovnat a po té druhé si sama obléct i ponožky :) Velmi příjemná, empatická komunikace, útulná ordinace, profesionální pomoc. Moc se těším na další setkání!

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky za krásnou zprávu. Jsem rád, že je to lepší : )

O.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Dnes jsem poprvé navštívil pana Ondru a musím souhlasit se vším co už o něm bylo napsáno. Skvělý fyzioterapeut, který umí pomoci a navíc velice příjemný a pohodový člověk :).Už se těším na další setkání.

Mgr. Ondřej Hons

moc díky za hodnocení, taky se budu těšit.

Umístění: jiné místo Jiný

Ondra byl prostě skvělý. Okamžitě mě zbavil bolesti a zablokovaného krku, po návštěvě jsem mohla hýbat hlavou dle libosti. Celou dobu mi ochotně vysvětloval, co dělá a dával tipy, jak cvičit i doma. Věnoval se i ostatním bolestem a ztuhlostem zad a nohou, se kterými jsem primárně nepřišla, ale které mě dělaly neplechu už delší dobu. Využíval pro mě inovativní techniky, se kterými jsem se u jiných fyzioterapeutů nesetkala. Celkově to byl příjemný zážitek, efektivní a v milém prostředí. Rozhodně to nebyla poslední návštěva. :))

Moc děkuju :)

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Přijdu s komplikací. Odcházím bez ní. Navíc s vysvětlením, jak k ní došlo a jak jí předejít. Stačí dotek ruky na bolestivé místo.

Díky, Dominiku : )

O.

Umístění: jiné místo Jiný

Zhruba šest týdnů jsem docházel na fyzioterapii/neurologii, kde mě diagnostikovali s vyhřezlou plotýnkou (ztuhlá záda, necitlivost končetin - prstů, brnění, křeče, nemožnost chůze), bohužel za celou tuto dobu se mi stav víceméně jen zhoršoval a neměl jsem pocit, že by mi byla věnována adekvátní péče vzhledem k akutnosti mého stavu, takže jsem se rozhodl vyhledat nového fyzioterapeuta.

Zatím mám za sebou dvě návštěvy p. Honse, ale už teď je můj stav nejlepší za posledních 6 týdnů. Otoky končetin jsou z 90% pryč a dál odeznívají, záda jsou mnohem ohebnější, ustoupil pocit přetížených zad, můžu chodit. Po dlouhé době můžu zase normálně fungovat. Ještě jednou díky !

Nejsem typ člověka, který by doktory vyhledával nebo je snad dobrovolně navštěvoval, ale k p. Honsovi se vyloženě těším hlavně kvůli jeho osobnímu přístupu a maximálně pohodové atmosféře, kdy i netradiční techniky jsou snesitelné :).

Jsem maximálně spokojen a doporučuji všem, kteří mají jakýkoliv fyzioterapeutický problém.

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky za hodnocení. Radost vzájemná: ))

• Skolióza
  • Bolesti svalů
  • Lumbago

Ukončené školy

• UK FTVS, Praha (fyzioterapie)
  • KU Leuven, Belgie

• fyzioterapeut