Ondřej Hons verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace

Přátelství 370/25, Praha 22, 104 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Hotovost Více (1)

• Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitaceSlužby: Bolesti v oblasti ramene a krku.

Po ofouknutí při jízdě autem se staženým okýnkem silná bolest v oblasti ramene a krku. Nemohl jsem otočit hlavu. Po zhruba týdnu, kdy nepomáhaly běžně dostupné v lékárně koupené mastičky ani léky návštěva ortopedické pohotovosti v Mladé Boleslavi. Píchnuta injekce a znova prášky. Cesta do Prahy s bolestí až pod lopatku a do LHK až po loketní kloub. Následovala další návštěva tentokrát Vinohradské nemocnice. Po RTG zjištěna omartróza 4.stupně. Předepsány Diclofenac duo a poukaz na rehabilitaci a doporučení se zaregistrovat u primáře Friče na výměnu ram. kloubu. Asi po týdnu návštěva nemocnice Na Františku kde mi byla píchnuta injekce do ram. kloubu depo M+meso ad SA a doporučení, absolvovat rehabilitaci,která by měla výrazně pomoci od bolesti a zlepšit pohyblivost v ramenním kloubu. Přemýšlel jsem, kam budu chodit na rehabilitaci, a protože bydlím u Uhřiněvsi tak po rozhovoru s mojí maminkou, která chodila v Uhřiněvsi na rehabilitace k panu Mgr. Honsovi a byla velmi spokojená, jsem se rozhodl i já, že se tam objednám. Začal jsem první návštěvou 15.8.2018 a dnes je 14.10. 2018 a mám za sebou celou rehabilitaci. Rameno mě přestalo bolet po třetí návštěvě. Bolesti v oblasti krku a nad prsem po 6.návštěvě. Hybnost krku nyní v plném rozsahu. Chci tímto velmi poděkovat panu Mgr. Ondřeji Honsovi, který mě zbavil bolestí a navrátil tak zpět do aktivního života. Navíc je pan magistr velmi příjemný a milý člověk. Co vím, tak dobrých fyzioterapeutů - mužů je u nás velmi málo. Výhodou je určitě větší fyzická síla čímž si mohou dovolit provádět účinnější cviky i u těžších lidí. Všem mohu pana magistra vřele doporučit a já sám se na něj v případě potřeby opět rád obrátím i s celou mojí rodinnou a doporučím všem svým známým. Je vidět, že pan magistr je profesionál, který ví co dělá a jak pomoci.

Ondřej Hons2018-10-15

Moc díky za krásné hodnocení. Ať se daří - jak zdravotně, tak v životě:)

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Ludmila Švarcová
    Ludmila Švarcová
    Hviezdoslavova 1600/6, Praha 4, Praha
    Příjemná a pečlivá fyzioterapeutka. Během hodinové návštěvy byl dostatek času na rozbor i vysvětlení základních… Více

Boris Ljubčenko Dis.
    Boris Ljubčenko Dis.
    Fyzioterapeut
    Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha
    Po návštěvě pana doktora mi bylo jasné kde je problém a mám několik doporučení a cvíčení, které by měli trnto problém… Více

Lucie Dlasková
    Lucie Dlasková
    28. pluku 575/21, Praha
    Paní Dlasková je úžasná fyzioterapeutka, a zároveň moc příjemný a milý člověk. Všechno dobře vysvětlí a dokáže… Více

Eliška Kutinová
    Eliška Kutinová
    28. pluku 575/21, Praha

Michaela Kalašová
    Michaela Kalašová
    Ctiradova 4/807, Praha
    Paní Kalašová velice příjemná a sympatická. Hezky mi uvolnila páteř, poradila cviky na doma. Doporučuji. MartinaN Více

Zkušenosti a dovednosti

2014 – 2017
    (Mgr) Univerzita Karlova – Fakulta tělesné výchovy a sportu - Fyzioterapie
    5 měsíční zahraniční pobyt v rámci programu Erasmus – Belgie (Leuven)
    2011 - 2014
    (Bc) Univerzita Karlova – Fakulta tělesné výchovy a sportu - Fyzioterapie

Praxe v rámci studia:
    zahraniční studium v rámci programu Erasmus – Belgie (Leuven)
    Fyzioterapie
    práce s pacientem, komunikace, diagnostika a terapie
    délka praxe rámcově 1 měsíc (160 hodin)

Fyzioterapie Mgr.
    práce s pacientem, komunikace, diagnostika a terapie
    délka praxe rámcově 1 měsíc (140 hodin)
    Monáda, Oblastní nemocnice Kladno

Fyzioterapie Bc.
    práce s pacientem, komunikace s pacientem, diagnostika a terapie
    délka praxe rámcově 1 měsíc (180 hodin)
    celkem absolvováno třikrát během studia
    Vojenský Rehabilitační Ústav Slapy, Oblastní nemocnice Kladno, Revmatologický ústav Albertov

V rámci školních aktivit zapojení praxe (160h) ve zdravotnických zařízeních
    např. ÚVN, CLPA, Psychiatrická léčebna Bohnice, Paraple atd.

Nyní práce v RHB Elpeko - Uhřiněves od 1. 2018

• fyzioterapeut
    • algeziologie - léčba bolesti
    • tělovýchovné lékařství
    • ergoterapeut

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

Ondřej Hons2018-10-15

Moc díky za krásné hodnocení. Ať se daří - jak zdravotně, tak v životě:)

• P
      Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitaceSlužby: stav po výhřezu ploténky L4

Postihnul mě výhřez ploténky a po odeznění akutní bolesti jsem se dostala do rukou fyzioterapeuta Ondřeje Honse. A to bylo moje štěstí! Z kulhající ohnuté osoby udělal po devíti rehabilitacích zase normálně fungující tělo. Ustoupily bolesti v zádech i brnění do nohy. Nebudu předstírat, že rehabilitace byla příjemná záležitost. Občas to bolí, ale když člověk vidí pokroky, dá se to vydržet.
      Ondřej je velmi příjemný mladý muž, na kterém je na první pohled znát, že fyzioterapie ho opravdu baví a zajímá. Bude hledat na vašem těle příčinu bolesti, i když se bude zdát, že je někde jinde, než říká lékařská diagnóza. On se totiž dokáže na tělo podívat jako na celek, kde se vše navzájem ovlivňuje. Lékaři jsou často velmi úzcí specialisté a opomíjejí tělesné souvislosti.
      Takže, pokud vás někde něco bolí, neváhejte se svěřit do velkých teplých rukou Ondřeje Honse. Určitě budete spokojeni a hlavně zase zdraví.
      Dana Kratochvílová

Ondřej Hons2018-10-11

Mockrát děkuji, byla to radost. Snad (ne) zas někdy:)

• Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitaceSlužby: Bolest zad

Po úraze mého synka /musela jsem ho všude nosit/jsem hrozně trpěla bolestmi zad.Po měsíci a půl docházení k panu Honsovi jsem naprosto v pořádku,nic mě nebolí,konečně se i vyspím a za to mu patří mé velké DÍKY !!
      P.S.Dokonce musel trpět toho mýho malýho roštáka,kterého jsem měla vždy sebou a to už tuplem klobouk dolů :D

Ondřej Hons2018-10-11

Mockrát díky! : )

• Á
      Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitaceSlužby: Rehabilitace kolene po operaci

Většinou recenze nepíšu, ale byla jsem u spousty fyzioterapeutů a zatím nikdo mi nevyhovoval tak, jako pan Ondřej. Proto jsem se rozhodla napsat hodnocení jako formu podekovani za jeho uzasne odvedenou praci. Pan Hons je vyborny fyzioterapeut, ví přesně co dělá a dokáže s problémem opravdu pomoci. Navíc je strašně milý (to je takový hezký bonus)????

Je to člověk na svém místě. Takže doporučuji každému. A děkuji.

Alena

Ondřej Hons2018-09-07

Mockrát děkuji)

• Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitaceSlužby: Problém s krční páteří

Pan Ondřej je velice hodny a slušný člověk který rád vyjde vstříc.
      Chodil jsem k němu měsíc a půl a naprostá spokojenost,velice doporučuji. Každá hodina je v klidu a v pohodě

Ondřej Hons2018-09-07

Moc díky! Ať se daří : )

• D
      Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace

K Ondřeji Honsovi jsem začal docházet na fyzioterapii po vážném úraze a následné operaci pravé pažní kosti. Již po první návštěvě mi bylo jasné, že jsem ve správných rukou. Velmi účinné cvičení výrazně urychlilo pohyblivost celé paže a já se tak mohl dříve zapojit do běžného života. Ondřej je vynikající fyzioterapeut, skvělý člověk a opravdu profesionál ve svém oboru.
      Jednoznačně doporučuji!

Moc díky za hodnocení:)

• E
      Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitaceSlužby: krcní páteř

Ocenuji profesionalní přístup,ochotu vyposlechnout a hlavně snahu
      o pomoc a řešení problemu,takže doporučuji návštěvu u fyzioterape
      uta Ondřeje Honce.
      Eva Pětníková

Moc děkuji za hodnocení.

• D
      Umístění: jiné místoSlužby: Vazy v koleni

Pan Hons je člověk na svém místě. Neskutečný sympaťák s profesionálním přístupem. Opravdu mi pomohl. Moc děkuji za vstřícnost a odbornost. Vřele všem doporučuji.

Mockrát děkuji : )
      O.