Ondřej Hons, Fyzioterapie
Maďarská 1059, Bubeneč, Praha 6, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 7 let
Hotovost, Kreditní karta

Fyzioterapie • 3 500 Kč

Jak pracuj?
Náš dnešní zdravotní stav je podle mého názoru takovou komplikovanější verzí součtu všeho, co se nám kdy stalo. Symptomy pak zahrnu...

Ukončené školy

• UK FTVS, Praha (fyzioterapie)
  • KU Leuven, Belgie

• fyzioterapeut
  • algeziologie - léčba bolesti
  • tělovýchovné lékařství
Zobrazit více

Znalost jazyků

• Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Maďarská 1059, Bubeneč, Praha

3 500 Kč

Ondřej Hons, Fyzioterapie

124 názor pacienta

F
Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Lékař je úžasný! Poskytuje skvělou péči s jasným komunikačním stylem. Jeho ordinace je dobře vybavena a čekací doby jsou krátké. Platby jsou snadno uspořádány. Doporučuji ho každému!

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Ve chvíli, kdy jsem byla už na pokraji zhroucení z toho, jak moc negativně mi zablokované tělo ovlivňovalo život, jsem narazila na Ondru a svěřila se do jeho péče. Sama nerozumím, co se v mém těle dělo, ale výsledkem mých problémů byly křeče při každém polknutí, kdy jsem již nebyla schopna se v klidu bez mnohdy paralyzujících křečí ani napít. Ondra zhodnotil celkový stav mého těla a dal se do práce na místech, kde mu něco přišlo že je špatně. Už po první návštěvě přišla neskutečná úleva, zmizely křeče a já zase můžu normálně žít. Jsem vděčná, že mi Ondra přišel do cesty. Doporučuji ho všude kudy chodím.

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Ondřej mě vždy překvapí, přijdeme na nové a nové věci, které je potřeba,,opravit"

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Zajímavá a účinná metoda. Super. Dekuji za odborný a vstřícný přístup.

Ž
Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Jsem velice spokojena nejen s profesionálním přístupem, ale i lidským přístupem, a s velikou, pro mě až nadstandartní, zkušeností mladého terapeuta s problematikou těla a duše :-)

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Svou první návštěvou jsem si uvědomila, že se konečně někdo nezaměřuje pouze na bolestivou oblast těla, ale poskytuje komplexní péči. Díky neuvěřitelné odbornosti v oboru jsem si skutečně užila pocit relaxace již při vstupu do ordinace. Váš čas je od první minuty věnován pouze vám, a platba QR kódem je pohodlnou součástí celého procesu. Děkuji za skvělý zážitek!

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Odnáším si z terapie úlevu a zároveň milý zážitek. Ondřej používá specifickou terapeutickou metodu, která je mi sympatická, protože propojuje tělo a psychiku. Vše dokáže hezky vysvětlit a rychle napravit skryté "škody", který si každý v těle neseme. Cením si i empatického přístupu a laskavosti, kterou jsem z něj po celou dobu vnímala.

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Velmi zajímavá a nekonvenční metoda holistickeho přístupu

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Jak mě překvapilo, že v těle opravdu všechno souvisí se vším a bolest se projevuje v jiném místě, než je problém. Vše probíhalo v příjemném prostředí, podle objednání včas a pro mne ve srozumitelné komunikaci a pozitivně.

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Ondra umí! Přišel jsem k Ondrovi s bolestivým předloktím a ortézou na ruce, s níž jsem několik týdnů vůbec nehýbal. Po první návštěvě jsem z ordinace odcházel již bez ortézy! V ten samý den jsem po 5 měsících znovu začal psát na klávesnici, což bylo pro mě, pracujícího v oblasti IT, naprosto klíčové. Odbornost a péče Ondry mi umožnily opět naplno fungovati a za to mu jsem nesmírně vděčný.

Než jsem se dostal k Ondrovi, navštívil jsem dva jiné ortopedy a dva fyzioterapeuty, kteří mi nebyli schopni pomoct. Ondra přistupuje k fyzioterapii odlišným, efektivním způsobem.

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky, Adame : ))
Budu se těšit na příště.

O.

Jak pracuj?

Ukončené školy

• UK FTVS, Praha (fyzioterapie)
  • KU Leuven, Belgie

Ceny ZnamyLekar.cz