Přátelství 370/25, Praha 22 , Praha
ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 3 Více

Cvičení • 650 Kč

Cvičení pro starší lidi • 650 Kč

Elektroterapie • 650 Kč +20 Více

Funkční trénink • 650 Kč

Fyzioterapeutická konzultace • 650 Kč

Fyzioterapeutické konzultace • 650 Kč

Zobrazit ostatní fyzioterapeutů v okolí

VZDĚLÁNÍ 2014 – 2017 Univerzita Karlova – Fakulta tělesné výchovy a sportu - Fyzioterapie, titul Mgr. Závěrečná práce na téma "Vliv dynamického s...

• skolióza

Relaxační masáž

Sportovní masáž

Vyšetření pohybového aparátu

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace Chronicka boldest zad

Uzasny zazitek. Professionalni a zaroven prijemny pristup a cviceni. Obrovska zmena k lepsimu hned po prvni lekci. Co vic si prat? 100% spokojenost!

Mgr. Ondřej Hons

Moc díkyy, to mě těší : )
Fajn den,

O. Hons

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace pooperační rehabilitace

K panu Ondřeji Honsovi jsem docházel na pooperační rehabilitaci pravého ramena po zlomenině lopatky. Cvičení probíhala ve velmi příjemné, přátelské a pozitivní atmosféře. Ondřej je profesionál na svém místě a skvělý motivátor. Důkazem jeho dovedností budiž to, že na začátku rehabilitace jsem měl problém s tím, abych si zapnul košili, no a na jeho konci se můžu směle pustit do volejbalu. Ondřeji, moc díky!

Moc díky, ať se daří : )

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace

K panu Honsovi chodím s dcerou 11let, která má skoliózu. Cvičení hodnotím moc pozitivně od tréninku správného postoje, správného dýchaní, až po jednotlivé cviky. Komunikace je příjemná a bezprostřední, dokonce i „začínající puberťák“ může mít z cvičení radost. Takovéto rehabilitační cvičení by dcera klidně brala jako kroužek po škole každý týden. Pan Hons umí vysvětlit, ukázat, pro další pokroky pochválit. Jsme moc spokojeni a můžeme pana Honse jenom doporučit.

Moc díky ! Ono je to s vámi radost :]

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace

Dceru trápil tlak mezi lopatkami a během pár návštěv problém zcela zmizel. Pan doktor je moc milý a vstřícný. S dcerou jsme k němu moc rády chodily :)

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace Bolest

Po zahajeni cviceni v posilovne po dvoulete pauze jsem zrejme pri spatnem pohybu zaznamenal silnou bolest v oblasti praveho ramene. Jelikoz jsem v minulosti, po nekolikamesicni podobne bolesti, ktera byla bez pozitivniho vysledku konzultovana s lekari na ruznych odbornych pracovistich, podstoupil operaci pro diagnostiku impingementu, se strachem jsem zacal na portale ZnamyLekar hledat vhodneho fyzioterapeuta, ktery by mel pozitivni hodnoceni od jeho pacientu. Mohu s cistym svedomim rici, ze cokoliv kladneho je zde na Ondreje psano ani v nejmensim neprehani. Muj problem vyresil behem par minut a par narovnani, protahnuti a cviku. Kdyz mi sdelil, ze by byval byl schopen tenkrat rozvicit i to rameno, ktere bylo nasledne operovano, az jsem pocitil zklamani nad neschopnosti druhych… Suma sumarum, jestlize budu mit kdykoliv nejaky problem, nebudu vahat ani vterinu k Ondrovi se objednat. Nejen ze je odbornik se zlatyma rukama, ale je i velice flexibilni (vzdy se snazi vas s problemem vclenit okamzite do sveho nabiteho programu a co vice, naposledy jsem mel 40ti minutove zpozdeni diky kolone na silnici a on na me pockal!) a hlavne velice prijemny a lidsky. Dekuji Ondreji i touto cestou za vasi pomoc! Budte stale jaky jste, pacienti to jiste oceni…

Mgr. Ondřej Hons

Já moc děkuji za krásné hodnocení. Užijte si dovolenou a budu se těšit na příště : )

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace

Velice milý a schopný fyzioterapeut, s velkým odhodláním k sebezlepšování. K panu Ondrovi jsem se dostavila s blokací spodních žeber. Přestože s tímto problémem ještě neměl tolik zkušeností, snažil se mi pomoct, jak jen mohl a na každé další hodině zkusil něco jiného - začínali jsme prodýcháváním, pokračovali cvičením, elektro apod. Vždy se hned zajímal, zda předchozí cvičení nějak pomohlo a pokud ne, snažil se jinak, případně se i poradil s odborníky. Zkrátka dělal, co mohl, aby mi pomohl. Nebudu lhát, bolest přetrvává, ale myslím si, že je to spíš už nějaké chronické a přiživováno tím, že denně nosím desetikilového syna a vozím kočár. Ale i přesto bych se k němu s případnými dalšími problémy nebála jít.
Držím Vám palce, ať se i nadále ve svém oboru rozvíjíte, ať Vás práce s lidmi baví a jste úspěšný!

Mockrát díky:)

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace Rehabilitace vyhřezlých plotýnek

Vždy jsem byl k fyzioterapii skeptický a obzvláště po předešlé zkušenosti před třemi roky. Ondřej kompletně změnil můj pohled na fyzioterapii jako na opravdu fungující léčbu. Je příjemné jít k odborníkovi, kterého očividně práce baví a dělá ji rád. Člověk nemá pocit, že je další pacoš v řadě, ale je tu někdo, kdo mu pomůže s jeho problémem. S vyhřezlou plotýnkou jsem nedokázal déle sedět a prášky nebyly řešení. Teď mě záda pobolívají jenom občas a věřím, že pokud budu pokračovat v cvičení, zmizí bolest úplně.

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky, bylo to s Vámi super:)

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace

Ondřej mi vyhovoval velmi jak po pracovní tak po osobní stránce. Chtěla bych vyzdvihnout především jeho empatii a opravdový zájem o člověka. Chodila jsem do fyzioterapie v době, která pro mě byla psychicky velmi náročná a vždycky jsem kromě užitečného cvičení nebo mobilizace odcházela i s příjemným pocitem opečování. Velmi si cením, že se psychické stránce věnuje, protože u mě s blokací páteře souvisí velmi úzce. Po profesní stránce jsem měla dojem, že Ondřej má přehled o nejnovějších poznatcích, které uplatňuje. Zejména užití vnitrobřišního tlaku k protažení zad mi přišlo super a používám to denně. Moc sympatický je i cvičení spolu, spousta věcí se dá během toho okoukat a je to celkově příjemnější.
Díky moc za veškerou péči a ať se daří :)

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky za krásné hodnocení.
Ať se daří a zas se někdy stavte : ]
O.

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace

Ondřej Hons je profík a pohodář. Mám za sebou několik cvičebních lekcí s ním, mohu Ondřeje jako fyzioterapeuta vřele doporučit. Je na něm znát, že ho práce s lidmi baví, vždycky cvičil se mnou, aby mi co nejlépe mohl ukázat, jak správně na to. A taky "nemilosrdně" upozorňoval a trpělivě opravoval moje chyby, snad se mi to doma při cvičení bude dařit líp :-) Moc mu děkuju za čas, který mi věnoval.

Mgr. Ondřej Hons

Mockrát díky, já děkuji za fajn spolupráci: )

O. Hons

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace Bolesti v oblasti ramene a krku.

Po ofouknutí při jízdě autem se staženým okýnkem silná bolest v oblasti ramene a krku. Nemohl jsem otočit hlavu. Po zhruba týdnu, kdy nepomáhaly běžně dostupné v lékárně koupené mastičky ani léky návštěva ortopedické pohotovosti v Mladé Boleslavi. Píchnuta injekce a znova prášky. Cesta do Prahy s bolestí až pod lopatku a do LHK až po loketní kloub. Následovala další návštěva tentokrát Vinohradské nemocnice. Po RTG zjištěna omartróza 4.stupně. Předepsány Diclofenac duo a poukaz na rehabilitaci a doporučení se zaregistrovat u primáře Friče na výměnu ram. kloubu. Asi po týdnu návštěva nemocnice Na Františku kde mi byla píchnuta injekce do ram. kloubu depo M+meso ad SA a doporučení, absolvovat rehabilitaci,která by měla výrazně pomoci od bolesti a zlepšit pohyblivost v ramenním kloubu. Přemýšlel jsem, kam budu chodit na rehabilitaci, a protože bydlím u Uhřiněvsi tak po rozhovoru s mojí maminkou, která chodila v Uhřiněvsi na rehabilitace k panu Mgr. Honsovi a byla velmi spokojená, jsem se rozhodl i já, že se tam objednám. Začal jsem první návštěvou 15.8.2018 a dnes je 14.10. 2018 a mám za sebou celou rehabilitaci. Rameno mě přestalo bolet po třetí návštěvě. Bolesti v oblasti krku a nad prsem po 6.návštěvě. Hybnost krku nyní v plném rozsahu. Chci tímto velmi poděkovat panu Mgr. Ondřeji Honsovi, který mě zbavil bolestí a navrátil tak zpět do aktivního života. Navíc je pan magistr velmi příjemný a milý člověk. Co vím, tak dobrých fyzioterapeutů - mužů je u nás velmi málo. Výhodou je určitě větší fyzická síla čímž si mohou dovolit provádět účinnější cviky i u těžších lidí. Všem mohu pana magistra vřele doporučit a já sám se na něj v případě potřeby opět rád obrátím i s celou mojí rodinnou a doporučím všem svým známým. Je vidět, že pan magistr je profesionál, který ví co dělá a jak pomoci.

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky za krásné hodnocení. Ať se daří - jak zdravotně, tak v životě:)

• skolióza
  • bolesti svalů