Maďarská 1059, Bubeneč, Praha 6, Praha
Ondřej Hons, Fyzioterapie

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 7 let
Hotovost, Kreditní karta

Fyzioterapie • 2 000 Kč

Nově otevřená soukromá ordinace na Praze 6 - Bubeneč Maďarská 1059/3, Praha 6, 160 00 O mně: VZDĚLÁNÍ 2014 – 2017 Univerzita Karlova – Fa...

• Skolióza
  • Bolesti svalů
  • Lumbago

Ukončené školy

• UK FTVS, Praha (fyzioterapie)
  • KU Leuven, Belgie

• fyzioterapeut
  • algeziologie - léčba bolesti
  • tělovýchovné lékařství
Zobrazit více

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Fyzioterapie

Maďarská 1059, Bubeneč, Praha

2 000 Kč

Ondřej Hons, Fyzioterapie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Když jsem poprvé přišla k Ondrovi tak jsem byla dost rozbitá. Původně jsem tam byla kvůli problémům s krční páteří od které se mi až motala hlava. Teď jsem po třetí terapii, o krční páteři už skoro nevím že bolí, a navíc jsme k tomu vyřešili i něco, o čem jsem si myslela, že to budu muset pořád řešit jen léky, a to je bolestivá menstruace. Určitě tedy doporučuju ženám, které se s takovými problémy trápí. Moc děkuju!

Moc díky :]

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Dobrý den, jsem moc ráda , že jsem si Vás Ondřeji našla . Objednala jsem i přítele a ten byl nadšen . Jste profesionál na svém místě !!!! Děkuji za Vás a určitě naše návštěva nebyla poslední. Všem doporučuji , budete nadšeni a hlavně schopni opět pohybu Děkuji moc

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky za krásné hodnocení:)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Byla jsem velmi spokojená s návštěvou u Mgr.Honse.Vse mi vysvětlil a krásně mne uvolnil celé tělo. Moc mi pomohl. Je vidět, že práce je jeho koníčkem. Doporučím známým.
Mirka Bakajsová

Moc díky!

Fajn den,

O. hons

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Krásný, čistý prostor, úžasná atmosféra, velmi příjemný přístup, obrovský rozdíl se cítí ihned Po návštěvě jsem si uvědomila, že se mi hodně jednoduše dýchá a pravděpodobně jsem proste zapomněla, co je pořádný nádech a vůbec jsem nevěděla, že takový problém existuje.

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Profesionální přístup. Soustředí se na vaše konkrétní dlouhodobé potíže, kterých vás už během jedné návštěvy dokáže zbavit. Velmi doporučuji!

Moc díky za hodnocení:)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Moje dnešní návštěva byla velice příjemná i účinná. Pan doktor je moc příjemný a moc dobře ví co říká a co dělá. Hodně let mám problémy se zády nic nezabiralo.Od pana doktora jsem odcházela uvolněná a o 90% pohyblivější. Sto km cesta za ním se opravdu vyplatila. Moc doporučuji

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky, bylo to s Vámi super :))

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Velice dobrá zkušenost když jsem přišel nemohl jsem se ohnout odcházel jsem úplně v pořádku pan Hons umí

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky za pochvalu - jsem rád, že je líp :}

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Výborný přístup, příjemné prostředí a to nejdůležitější pomoc od bolesti zad a krku, odblokování svalstva.

Moc díky : )

budu se těšit na příště.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Musim souhlasit se vsim pozitivnim, co je zde jiz psano, vse naprosto perfektni, prijemne profesionalni vystupovani, vysvetli co boli a proc to boli, poradi co delat aby to nebolelo dobudoucna. Clovek se v ordinaci citi jako doma u znameho, nez jako v ordinaci. Perfektni komunikace behem cviceni. Hodnotim 10 z 10 a doporucuji vsem. Dekuji jeste jednou za pomoc.

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky za super hodnocení - takhle nějak jsem si to i vždycky přál : )

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Rychla pomoc a kvalitni pece! Prijemne prostredi a vstricne jednani. Doporucuji vsem, kteri maji radi individualni pristup.

Moc díky za hodnocení :)

• Skolióza
  • Bolesti svalů
  • Lumbago

Ukončené školy

• UK FTVS, Praha (fyzioterapie)
  • KU Leuven, Belgie

• fyzioterapeut