Přátelství 370/25, Praha 22, Praha

Přijímám: dospělí, děti od 5 let
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 3 Více

Cvičení • 650 Kč

Cvičení pro starší lidi • 650 Kč

Elektroterapie • 650 Kč +20 Více

Funkční trénink • 650 Kč

Fyzioterapeutická konzultace • 650 Kč

Fyzioterapeutické konzultace • 650 Kč

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

VZDĚLÁNÍ 2014 – 2017 Univerzita Karlova – Fakulta tělesné výchovy a sportu - Fyzioterapie, titul Mgr. Závěrečná práce na téma "Vliv dynamického s...

• skolióza

Relaxační masáž

Sportovní masáž

Vyšetření pohybového aparátu

Umístění: jiné místo Jiný

Návštěva u Ondry byla něco. Nejen, že mi během hodiny uvolnil záda a krční páteř, jejíž bolest mě intenzivně doprovází už hodně let, ale ještě jsme si u toho i příjemně popovídali. Konečně taky můžu sedět déle než půl hodiny v jedné poloze a bolavou kostrč skoro necítím, protože mi jí během pár minut posunul blíž místu, kam patří a ještě mě navedl na to, jak si můžu doma pomoct i sama. Na další návštěvu se těším už teď a Ondru doporučuju všema dvaceti :))

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky za hodnocení, taky se těšim : )

O.

Umístění: jiné místo Bolest bederní páteře

K Ondrovi jsem přišla s intenzivní bolestí v oblasti bederní páteře a kyčle, která vystřelovala až po levý kotník. První návštěva předčila mé očekávání a při odchodu jsem již cítila velkou úlevu. Ondra je fyzioterapeut, který svoji práci má opravdu rád a projevuje velkou lidskost v jednání s pacientem. A ve výsledku je to neuvěřitelně znát. Nejen, že se na návštěvu a rady k němu těšíte. Ale víte, že Vám také dokáže v mnoha ohledech pomoct. A to je nejdůležitější. Již bych k nikomu jinému na fyzio nešla. Díky Ondro :) M.

Mgr. Ondřej Hons

Já moc díky za krásný hodnocení : )

O.

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace rehabilitace pro sportovce

K Ondrovi jsem přišla po skončení volejbalové sezóny v zahraničí. Asi 6 měsíců mě trápil zánět v rameni, který ani po obstřiku nezmizel. Ondra se mi intenzivně věnoval každou lekci, ukázal mi spoustu zajímavých i zábavných cviků a taky mi rameno mobilizoval. Změnu k lepší byla hned po par prvních návštěvách až nakonec problém vymizel úplně. Od té doby chodím za Ondrou s každým problémem a vždy odcházím nejen s návodem jak problém zlepšit ale taky pozitivně nalazena. Ondra (asi) nedělá zázraky, ale rozhodne dokáže pomoct a přenést na vás jeho věcně dobrou náladu! Díky Ondro a musíme už zajít na to pivíčko! Markéta

Taky díkyyy! a jo! : ))

O.

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace bolest ramene

Pan Hons byl velmi milý a příjemný, ale hlavně bylo od začátku jasné, že problematice skvěle rozumí, zamýšlí se nad věcí komplexně a jeho rady a doporučené cviky jsou co k čemu. Zkrátka ze všech fyzio, které jsem obešla, je pan Hons určitě jedním z mála, který se o pacienta opravdu zajímá a jehož léčba má výsledky.

Díky moc za recenzi : )

O. Hons

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace poúrazová rehabilitace

S panem Honsem byla od začátku výborná spolupráce. Už při rezervaci termínu působil příjemně, profesionálně a zajímal se o můj stav.

Pana magistra jsem vyhledal kvůli sportovním úrazům kolene a ramene, kdy všichni doktoři mi neustále opakovali, že by s tím nic nedělali a ať to nechám být. Pan Hons se mnou nejdříve všechno probral,vyšetřil mě a hned jsme začali vše rozhýbávat a cvičit. Zlepšení jsem pozoroval již po první návštěvě.

Můžu všem pouze doporučit.
Petr

O
Umístění: jiné místo

Mgr. Hons je velmi sympatický a milý muž a hlavně výborný fyzioterapeut, který mi pomáhá s odstraněním bolesti hlavy. Již jsem podstoupila různá vyšetření a rehabilitace, ale vše bylo bez úspěchu. Teprve potom, co jsem se svěřila do rukou Mgr. Honse se začalo blýská na lepší časy. Jeho péče je velice odborná, důrazná, na profesionální úrovni a hlavně účinná. Má zájem o pacienta a plně se mu věnuje ve snaze pomocí a musím říct, že se mu to daří. Děkuji a přeji samé spokojeně pacienty.

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace

Uplně upřímně jsem z Ondřeje nadšená. Už několikrát jsem mu SOS zavolala, že se mi sekl krk/záda a nejen že si na mě vždy našel co nejdříve čas, ale ještě nikdy předtím jsem v rámci fyzioterpaie nezažila takovou péči. Opravdu si dává záležet na tom, aby druhému ulevil, nespěchá, pracuje pečlivě, ale důrazně. Hlavní přidanou hodnotou bylo to, že mi Ondřej opravdu pomohl, a to tak, že jsem změnu pocítila velice rychle. To je sice něco, co od fyzioteraputa člověk očekává, ale rozhodně ne vždy dostane. Kromě toho je Ondřej velice příjemný, vše vysvětluje srozumitelným jazykem, jedná profesionálně. Neustále se dále rozvíjí, což zvláště u profesí tohoto typu velmi oceňuji.

Mgr. Ondřej Hons

Děkuju moc za krásný hodnocení : )

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace Chronicka boldest zad

Uzasny zazitek. Professionalni a zaroven prijemny pristup a cviceni. Obrovska zmena k lepsimu hned po prvni lekci. Co vic si prat? 100% spokojenost!

Mgr. Ondřej Hons

Moc díkyy, to mě těší : )
Fajn den,

O. Hons

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace pooperační rehabilitace

K panu Ondřeji Honsovi jsem docházel na pooperační rehabilitaci pravého ramena po zlomenině lopatky. Cvičení probíhala ve velmi příjemné, přátelské a pozitivní atmosféře. Ondřej je profesionál na svém místě a skvělý motivátor. Důkazem jeho dovedností budiž to, že na začátku rehabilitace jsem měl problém s tím, abych si zapnul košili, no a na jeho konci se můžu směle pustit do volejbalu. Ondřeji, moc díky!

Moc díky, ať se daří : )

Umístění: ELPEKO spol. s r.o., rehabilitace

K panu Honsovi chodím s dcerou 11let, která má skoliózu. Cvičení hodnotím moc pozitivně od tréninku správného postoje, správného dýchaní, až po jednotlivé cviky. Komunikace je příjemná a bezprostřední, dokonce i „začínající puberťák“ může mít z cvičení radost. Takovéto rehabilitační cvičení by dcera klidně brala jako kroužek po škole každý týden. Pan Hons umí vysvětlit, ukázat, pro další pokroky pochválit. Jsme moc spokojeni a můžeme pana Honse jenom doporučit.

Moc díky ! Ono je to s vámi radost :]

• skolióza