Maďarská 1059/3, Praha 22, Praha
Ondřej Hons, Fyzioterapie

Přijímám: dospělí, děti od 7 let
Hotovost

Fyzioterapie • 2 000 Kč

Ondřej Hons 13.3. 1991 VZDĚLÁNÍ 2014 – 2017 Univerzita Karlova – Fakulta tělesné výchovy a sportu - Fyzioterapie, titul Mgr. Závěrečná prác...

• Skolióza
  • Bolesti svalů
  • Lumbago

Ukončené školy

• UK FTVS, Praha (fyzioterapie)
  • KU Leuven, Belgie

Maďarská 1059/3, Praha

2 000 Kč

Ondřej Hons, Fyzioterapie

Umístění: jiné místo Jiný

Zhruba šest týdnů jsem docházel na fyzioterapii/neurologii, kde mě diagnostikovali s vyhřezlou plotýnkou (ztuhlá záda, necitlivost končetin - prstů, brnění, křeče, nemožnost chůze), bohužel za celou tuto dobu se mi stav víceméně jen zhoršoval a neměl jsem pocit, že by mi byla věnována adekvátní péče vzhledem k akutnosti mého stavu, takže jsem se rozhodl vyhledat nového fyzioterapeuta.

Zatím mám za sebou dvě návštěvy p. Honse, ale už teď je můj stav nejlepší za posledních 6 týdnů. Otoky končetin jsou z 90% pryč a dál odeznívají, záda jsou mnohem ohebnější, ustoupil pocit přetížených zad, můžu chodit. Po dlouhé době můžu zase normálně fungovat. Ještě jednou díky !

Nejsem typ člověka, který by doktory vyhledával nebo je snad dobrovolně navštěvoval, ale k p. Honsovi se vyloženě těším hlavně kvůli jeho osobnímu přístupu a maximálně pohodové atmosféře, kdy i netradiční techniky jsou snesitelné :).

Jsem maximálně spokojen a doporučuji všem, kteří mají jakýkoliv fyzioterapeutický problém.

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

K Ondrovi som začala chodit na doporučenie kvôli ramenu a chrbtici. Okrem toho, že mi vždy pomohol s akútnym problémom, vyriešil mi ešte jeden zásadný dlhodobý problém, s ktorým som za ním vlastne ani pôvodne nešla a s ktorým väčšina žien neúspešne bojuje. Myslela som, že proti bolestivej menštruacii som skúsila už všetko, ale nikdy by ma nenapadlo, že ju môže "vyliečiť" fyzioterapia. Určite nie tak rýchlo a tak efektívne. Po piatich rokoch to bolo prvýkrat, čo som nemusela siahnuť po tabletkách proti bolesti, pretože bolesť jednoducho zmizla, a to hneď na druhý deň po fyzioterapii. Asi to znie neuveriteľne, ale je to tak :) Keď vezmem do úvahy, aké som mávala stavy, tiež som tomu nemohla uveriť, ale necítila som vôbec nič a mohla som celý den normálne fungovať.

Ondra má veľmi príjemný, priateľský a profesionálny prístup a je vidno, že je do svojej práce zapálený. Odporúčam ho všetkými desiatimi!

Mgr. Ondřej Hons

Díky moc, snad to vydrží : )

Umístění: jiné místo Jiný

Pan Ondra je moc fajn fyzioterapeut. Je příjemný, snaží se ulevit od bolesti a zabývá se komplexně celým tělem (např. chodila jsem k němu kvůli bolesti hrudní a krční páteře a mimo jiné zjistil, že mám také problém s kostrčí). I když mi to nešlo (což se stávalo často :D ), tak byl trpělivý a snažil se mi znovu vysvetlit, co mám dělat. Po pár návštěvách se cítím mnohem lépe a věřím, že když budu dále pravidelně správně cvičit a hýbat se, bude to jen a jen lepší a třeba časem se bolesti zad zbavím úplně :). Díky:)

Mgr. Ondřej Hons

Já taky díky, ať se daří :)

Umístění: jiné místo Jiný

K Ondrovi jsem se dostala na doporuceni. Byla to nejlepe stravena hodina u fyzioterapeuta s okamzitym vysledkem. Cilene jsem sla s jednim problemem,ale Ondra mi komplexne zkontroloval cele telo a co se mu nezdalo,tak napravil. Behem cele terapie se mnou komunikoval a doptaval se,jak dany problem ci postizena mista citim/vnimam pred i po uvolneni. Tomu davam velky palec nahoru,protoze me to samotnou donutilo nad celym procesem premyslet. Protoze se chci bolesti zbavit,doporucil mi i dalsi cviceni,cemu se venovat,abych problemum predchazela. Dekuji moc a az me zase neco chytne,vim kam hned pobezim :)

Mgr. Ondřej Hons

díky moc, budu se těšit :)
O. Hons

Umístění: jiné místo Jiný

K Ondrovi jsem se dostala úplnou náhodou po asi 4 měsících bolestí zad a kyčle a po desítkách návštěv u jiných fyzioterapeutů. Ondra se mi věnoval tak, jak jsem to ještě nikdy nezažila a i když jsem přišla primárně s problémy v kyčli, komplexně mi vyšetřil celé tělo a odblokoval mi věci, o kterých jsem sama neměla ani tušení. Myslím si, že je Ondra velmi inovativní, co se týče fyzioterapeutických praktik a zkouší vám pomoci různými způsoby. Kromě fyzioterapie mi dokázal dobře vysvětlit i základní cviky na protažení a posilování. Nikdy jsem nezažila, že by se mi někdo takto věnoval, a to už jsem prošla opravdu mnoha rukama.

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky za krásný hodnocení

Umístění: jiné místo Jiný

To, že jsem se k Ondrovi před měsícem dostala, byl osud. Nabídka termínů přišla zrovna ve chvíli, kdy mě přepadla akutní bolest, takže jsem hned další den měla po problému. Ondra "opravil" to, co mě trápilo a pak pracoval na dalších věcech, které viděl nebo cítil a kterých jsem si do té doby nevšimla. Děkuju za nekonečnou úlevu a nejvstřícnější přístup na světě, budu se těšit na příště. :) Kristýna

Umístění: jiné místo Jiný

Návštěva u Ondry byla něco. Nejen, že mi během hodiny uvolnil záda a krční páteř, jejíž bolest mě intenzivně doprovází už hodně let, ale ještě jsme si u toho i příjemně popovídali. Konečně taky můžu sedět déle než půl hodiny v jedné poloze a bolavou kostrč skoro necítím, protože mi jí během pár minut posunul blíž místu, kam patří a ještě mě navedl na to, jak si můžu doma pomoct i sama. Na další návštěvu se těším už teď a Ondru doporučuju všema dvaceti :))

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky za hodnocení, taky se těšim : )

O.

Umístění: jiné místo Bolest bederní páteře

K Ondrovi jsem přišla s intenzivní bolestí v oblasti bederní páteře a kyčle, která vystřelovala až po levý kotník. První návštěva předčila mé očekávání a při odchodu jsem již cítila velkou úlevu. Ondra je fyzioterapeut, který svoji práci má opravdu rád a projevuje velkou lidskost v jednání s pacientem. A ve výsledku je to neuvěřitelně znát. Nejen, že se na návštěvu a rady k němu těšíte. Ale víte, že Vám také dokáže v mnoha ohledech pomoct. A to je nejdůležitější. Již bych k nikomu jinému na fyzio nešla. Díky Ondro :) M.

Mgr. Ondřej Hons

Já moc díky za krásný hodnocení : )

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie rehabilitace pro sportovce

K Ondrovi jsem přišla po skončení volejbalové sezóny v zahraničí. Asi 6 měsíců mě trápil zánět v rameni, který ani po obstřiku nezmizel. Ondra se mi intenzivně věnoval každou lekci, ukázal mi spoustu zajímavých i zábavných cviků a taky mi rameno mobilizoval. Změnu k lepší byla hned po par prvních návštěvách až nakonec problém vymizel úplně. Od té doby chodím za Ondrou s každým problémem a vždy odcházím nejen s návodem jak problém zlepšit ale taky pozitivně nalazena. Ondra (asi) nedělá zázraky, ale rozhodne dokáže pomoct a přenést na vás jeho věcně dobrou náladu! Díky Ondro a musíme už zajít na to pivíčko! Markéta

Taky díkyyy! a jo! : ))

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie bolest ramene

Pan Hons byl velmi milý a příjemný, ale hlavně bylo od začátku jasné, že problematice skvěle rozumí, zamýšlí se nad věcí komplexně a jeho rady a doporučené cviky jsou co k čemu. Zkrátka ze všech fyzio, které jsem obešla, je pan Hons určitě jedním z mála, který se o pacienta opravdu zajímá a jehož léčba má výsledky.

Díky moc za recenzi : )

O. Hons

• Skolióza
  • Bolesti svalů
  • Lumbago

Ukončené školy

• UK FTVS, Praha (fyzioterapie)
  • KU Leuven, Belgie

• fyzioterapeut