Ondřej Hons, fyzioterapeut Praha

Fyzioterapeut Více

524 návštěv profilu během 30 dní

Maďarská 1059, Bubeneč, Praha 6, Praha
Ondřej Hons, Fyzioterapie

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 7 let
Hotovost, Kreditní karta

Fyzioterapie • 2 000 Kč

Dobrý den, jmenuji se Ondřej Hons a rád vás uvítám ve své soukromé ordinaci na adrese: Maďarská 1059/3 Praha 6 - Bubeneč, 160 00 !!! stále se m...

• Skolióza
  • Bolesti svalů
  • Lumbago

Ukončené školy

• UK FTVS, Praha (fyzioterapie)
  • KU Leuven, Belgie

• fyzioterapeut
  • algeziologie - léčba bolesti
  • tělovýchovné lékařství
Zobrazit více

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Maďarská 1059, Bubeneč, Praha

2 000 Kč

Ondřej Hons, Fyzioterapie

Umístění: jiné místo Jiný

S Ondrou jsem se potkala na odborném kurzu pro fyzioterapeuty. Když jsem zmínila, že mě trápí chronická bolest levé mandle, projevil obrovský zájem o to mi pomoci a zjistit příčinu problému. Po jeho ošetření mi zcela zmizela bolest, která byla předtím velmi intenzivní (z pohledu ORL lékaře se ale nejednalo o akutní infekční onemocnění a tudíž mi nebyla navržena běžná léčba). Bolest se po ošetření již nevrátila. Velmi si vážím jeho pomoci, vřelého a empatického přístupu!

Mgr. Ondřej Hons

Díky! Jsem rád, že je to ok! :)

G
Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

U Ondry jsem už byla několikrát a vždy jsem odcházela nadšena a tzv. “opravena”. Oceňuji jeho empatický přístup, komplexní péči a vysvětlení problému a hlavně nalezení příčiny. Ondra má opravdu zlaté ručičky. Dalším plusem je nádherné a příjemné prostředí ordinace a čekárny. Do vlastního zdraví se rozhodně vyplatí investovat, dosud jsem se nesetkala s tak skvělým a profesionálním fyzioterapeutem.

Radost! Moc díky

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Perfektní a profesionální přístup. Maximální spokojenost. Již jsme si zarezervovali další návštěvu. Mohu jen doporučit.

Mgr. Ondřej Hons

Moc děkuji, budu se těšit.

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Mohu maximálně doporučit, velmi vřelý přístup! Vše jasně vysvětleno a zanalyzováno, takže jsem si následně už dokázal i pohlídat, aby problém nenastal znovu. Oproti jiným fyzioterapiím daleko víc odvedené práce - jinde jsem měl pocit, že mě jen rychle prokřupnou a zbytek ze 45 minut jsem předcvičoval cviky. U p. Honse tohle není. Vždy mi pomohl s problémy co jsem měl - bloklé žebro, bolest v bedrech. Takže maximální spokojenost a jsem rád, že vím kam jít, když budu mít jakýkoliv problém s pohybovým aparátem! Díky!

Díky moc! : )

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Vrele doporucuji! Profesionalni pristup na jednicku - u me zlepseni tak o 200 %. Pomohl mi od akutni bolesti zad. Napravil zablokovanej krk. Jsem ted prirozene vic narovnanej a ani na to nemusim myslet. Skvele vybavena ordinace a fyzioterapeut, kterej jde po pricine problemu a umi jej vyresit. Last but not least hodne prijemnej hudebni playlist. Davam

Mgr. Ondřej Hons

Díky moc za hodnocení. Mám radost, že to takhle sedlo pěkně : )

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Vysoce profesionální přístup a pečlivost pana doktora. Díky jeho metodám a péči došlo k odstranění mého dlouholetého problému s krční páteří a lokte, se kterými se jiní fyzioterapeuti nedokázali poradit. Doporučuji!

Díkyyy, radost! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Oceňuji profesionální přístup k řešení problémů s maximální snahou pomoci. Mgr. Hons používá velmi účinné techniky manuální medicíny, které pomáhají k okamžitě úlevě od bolesti. V kombinaci s tím mi zároveň doporučil cviky zaměřující se na prevenci daného zranění. Fyzioterapeut, který mi opravdu pomohl a pomáhá.

Moc díky! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Ondřeje jsem vyhledal ve chvíli, kdy už jsem za sebou měl 3 negativní zkušenosti z jiných fyzioterapií. Návštěvu Ondřeje jsem tedy bral jako takovou poslední šanci s tímto odvětvím medicíny.

Návštěva od začátku probíhala jiným způsobem. Po vyslechnutí problému jsme se ihned začali intenzivně věnovat jeho řešení a to cca hodinu v kuse jen s menšími přestávkami. Ondřej je velmi pozitivní člověk, u fyzioterapie udržuje přátelskou diskuzi a zároveň se na 100% věnuje řešení problému. Po první návštěvě jsem cítil výrazné zlepšení svého problému s kolenem. Po druhé návštěvě jsme stihli koleno kompletně dořešit a ještě se odstranit bolest v bedrech. To je za mě neuvěřitelná rychlost a úleva.

Mimo to vše probíhá ve velmi příjemném prostředí s kvalitní hudbou v pozadí. Mohu jedině doporučit.

Díky moc :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Když jsem poprvé přišla k Ondrovi tak jsem byla dost rozbitá. Původně jsem tam byla kvůli problémům s krční páteří od které se mi až motala hlava. Teď jsem po třetí terapii, o krční páteři už skoro nevím že bolí, a navíc jsme k tomu vyřešili i něco, o čem jsem si myslela, že to budu muset pořád řešit jen léky, a to je bolestivá menstruace. Určitě tedy doporučuju ženám, které se s takovými problémy trápí. Moc děkuju!

Moc díky :]

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Dobrý den, jsem moc ráda , že jsem si Vás Ondřeji našla . Objednala jsem i přítele a ten byl nadšen . Jste profesionál na svém místě !!!! Děkuji za Vás a určitě naše návštěva nebyla poslední. Všem doporučuji , budete nadšeni a hlavně schopni opět pohybu Děkuji moc

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky za krásné hodnocení:)

• Skolióza
  • Bolesti svalů
  • Lumbago

Ukončené školy

• UK FTVS, Praha (fyzioterapie)
  • KU Leuven, Belgie

• fyzioterapeut