Maďarská 1059, Bubeneč, Praha 6, Praha
Ondřej Hons, Fyzioterapie

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 7 let
Hotovost, Kreditní karta

Fyzioterapie • 3 500 Kč

Jmenuji se Ondřej Hons a provozuji soukromou ordinaci na Praze 6 v Dejvicích Osobněji na www.ondrejhons.com popř. na instagramu @ondrejhons_fyziotera...

• Skolióza
  • Bolesti svalů
  • Lumbago

Ukončené školy

• UK FTVS, Praha (fyzioterapie)
  • KU Leuven, Belgie

• fyzioterapeut
  • algeziologie - léčba bolesti
  • tělovýchovné lékařství
Zobrazit více

Znalost jazyků

• Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Maďarská 1059, Bubeneč, Praha

3 500 Kč

Ondřej Hons, Fyzioterapie

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Trpím skoliózou páteře. Zatím mám za sebou první návštěvu ale určitě se brzy objednám na další. Oceňuji profesionální přístup, snahu řešit příčinu daného problémů..určitě doporučuji

Š
Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Zlaté ručičky 10/10 davam ja .
Citim se jak znovu zrozena .
Jeste jednou moc dekuji a vsem doporucuji .

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie Jiný

Ondru jsem navštívila v souvislosti s gynekologickými obtížemi - po vysazení HA se mi udělaly cysty na vaječnících, a nechtěla jsem to řešit opět hormonální cestou, jak mi doporučoval gynekolog. Přes kamarádku, která k Ondrovi také docházela, jsem zjistila, že by mohla pomoci speciální fyzioterapie, kterou praktikuje. Celkem jsem u něj byla 4krát, a kromě břicha a pánevního dna se věnoval i kostrči, protože během úvodního pohovoru jsem si vzpomněla, že jsem v dětství měla lehký úraz spodních zad (kopnutí koněm a naražená kostrč). Samotné ošetření je dost intenzivní, ale cítila jsem, že Ondra pracuje na opravdu starých a dlouhotrvajících problémech, na které jsem si už tak zvykla, že jsem je ani nevnímala...a moje tělo, přestože bylo ošetření bolestivé, reagovalo okamžitě uvolněním a velikou úlevou, jak fyzickou, tak emoční. Kromě toho, že po ošetření kostrče a pánevního dna mi při následující prohlídce gynekolog sdělil, že na vaječnících už žádné cysty nejsou, mě také přešla už poměrně chronická bolest/tlak v kyčli. Po ošetření břicha a oblasti kolem lopatek a klíčních kostí (jako novorozeně jsem při porodu měla zlomené obě klíční kosti - i takové zranění, které není nijak extra vážné a malému dítěti se zahojí, se očividně může nějak projevit v dospělosti), pociťuji znatelné zlepšení dýchání (pravidelně se hýbu a přestože mám fyzičku docela dobrou, občas jsem se zadýchávala neúměrně vykonávané námaze) a dokonce i zlepšení psychiky - jsem mnohem klidnější a vyrovnanější, přešly mě úzkosti, které jsem mívala. Během každé návštěvy se Ondra ptal na změny po předchozím ošetření, neustále si dával nové informace do kontextu, a díky tomuto postupu jsme pak "objevili" ještě několik bolavých míst (následky opakujících se hnisavých angín v dětství, zánětu středního ucha, a podobné perličky). Samozřejmě nelze s jistotou tvrdit, že například zmiňované zlepšení psychiky souvisí výhradně s tímto ošetřením - můj subjektivní pocit však je, že je to velkou mírou způsobeno právě odstraněním starých bloků a bolestí, které si člověk už moc neuvědomuje, ale někde pod povrchem jej trápí. Nikdy dříve jsem se nesetkala s takto individuálním a komplexním přístupem, jaký má Ondra, a výsledky jeho práce jsou pro mě až neuvěřitelné (obzvlášť, když si čtu i ostatní recenze tady). Návštěvu velmi doporučuji.

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie Jiný

Pred vice nez 20 lety jsem byla ucastnikem dopravni nehody a od te doby jsem mela bolesti zad, krku, ramenou. Chodila jsem k ortopedovi, fyzioterapeutce, ale vzdy mi to pomohlo jenom kratkodobe. Nakonec mi lekar rekl, ze zada prece boli kazdeho a mam minimalne 3x tydne cvicit, aby se to zlepsilo. Za tech vice nez 20 let se nabalily jeste jine problemy. Na doporuceni kamaradky jsem zkusila fyzioterapii u Ondry. Je to sice bolestive, ale velmi ucinne. Uz po prvni fyzioterpaii zmizelo 80% problemu. Po kazde dalsi terapii to bylo lepsi a lepsi. Zada, krk a ramena prestala bolet a celkove se zdravotni stav zlepsil. Takze Ondrovi velke diky!

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Zranění spodních zad, velmi omezená mobilita, bolest při sezení i pohybu. Návštěvy neurologa, vyšetření MRi - výsledek svalové trauma, které časem s trochou cvičení odezní. 5 let žádná změna. Ondru jsem zkusil na doporučení od známého. To, jak Ondra přistupuje k pacientovi překvapí asi každého, tedy aspoň já jsem se s něčím podobným setkal prvně. Zajímá se o celou zdravotní historii, ve které hledá potenciální spojitosti s aktuálním problémem. U mě to bylo jasné, zranění při cvičení. Po první terapii Ondra bolest téměř odstranil, mobilitu navrátil a mě neskutečným způsobem překvapil. Při dalších sezení nacházel další zranění z minulosti, na které jsem již zapomněl a které mi způsobovaly další omezení / problémy, které jsem si už ani neuvědomoval.
Celkový přístup a technika Ondry se od ostatních opravdu výrazně liší. První, kdo mi byl schopen pomoci, díky moc!
V.

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie Jiný

Snad jen wow! Po 5 mesicich bolesti krcni patere a ramene jsem se konecne vyspala. Po jednom jedinem sezeni se situace zlepsila o rekneme 90%, moje telo jeste trochu protestuje, ale vzhledem k tomu, ze Ondrej odhalil, ze problem vznikl vic nez pred 20 lety, je to docela pochopitelne!
Moc se tesim na dalsi terapii a verim, ze jsem nasla clovek, ktery mi dokaze pomoct!

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Ondru jsem poznala na jednom kurzu pro fyzioterapeuty a zaujal mě jeho přístup, protože jsem za celých cca 10 let nenašla nikoho, kdo by byl ochoten se mými potížemi zabývat jinak, než "mávnutím ruky". A tady jsem měla konečně pocit, že jsem na správné cestě. Řešila jsem dlouhodobé potíže s rozsáhlou jizvou přes celé břicho, která byla podle lékařů přece "hezká", tak proč bych si měla stěžovat. Kromě toho jsem měla od operace potíže s menstruačním cyklem, které ještě zhoršilo užívání HA a po jejím vysazení cyklus úplně vymizel. Toť k popisu mých potíží.
A teď k tomu WOW efektu, který nastal po 1. terapii :) Menstruaci (kterou jsem neměla po vysazení HA cca 2 roky) jsem dostala hned den na to a doteď (už cca 3 měsíce) vše funguje, a na rozdíl od předchozí doby mi ani není špatně! Co se týká jizvy, která byla předtím velmi stažená a bolestivá a bránila mi nejen při sportu, ale i při běžných pohybech, tak tam vnímám zlepšení min. o 90 %. Nevěřila jsem, že budu ještě někdy fungovat normálně… I vizuálně se jizva krásně vyhladila a střed těla je konečně funkční :) Na druhé terapii jsme pak dál dolaďovali, co nebylo v pořádku a posouvali se do dalších oblastí, kde to úplně nefungovalo, a to opět s pozitivním progresem.
Určitě bych terapii u Ondry doporučila všem, kteří řeší dlouhodobé potíže jak pohybového aparátu, tak i potíže interního rázu, a to hlavně tehdy, když jim podle lékařů vlastě "nic není". Stejně tak gynekologické potíže, stavy po operacích a jizvy, jakkoliv staré.
Tohle vše říkám z pohledu fyzioterapeuta. A o to horší mi přijde, že mnoho lidí z oboru tuto problematiku přehlíží anebo nemá vůbec ponětí o tom, jaké jsou možnosti (i vyučující na VŠ!). A odnese to nakonec jen pacient. Proto se nebojte zkusit i něco "netradičního", třeba vám to sedne stejně tak dobře, jako mně ;)
A přístup byl přátelský a prostředí velmi příjemné!

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Tak po x měsících se i já přidávám se s svou zkušeností. K Ondrovi jsem poprvé přišla začátkem tohoto roku s problémem, který trval přes pět let a lékaři mě akorát hnali po vyšetřeních, na kterých nic nezjistili. Jednalo se o bolest ve spodní části zad, která mi vystřelovala až do nohou, že jsem ani nemohla v nejhorších chvílích pořádně chodit (upozorňuji že mi je 24 let!). Po první návštěvě jsem hned cítila změnu, bolesti už mi nešly do nohou ale zastavily se mi výš. A co víc dokonce mi to uvolnění všech zablokovaných míst úplně rozhodlo hormony - menstruace, akné atd, což je pro mě ještě větší důkaz, že to co Ondra dělá je prostě něco víc a že můj problém šel ještě víc ho hloubky. Po druhé návštěvě zase výrazné zlepšení a po třetí už úplná pohoda. Teď je to přes půl roku a stále jsem v lepším stavu než před první návštěvou… Ale po naší dlouhé rekonstrukci a stěhování se nedivím, že jsem si zase něco přivodila zpět. Už jsem byla několikrát objednaná, ale asi mi není dáno, protože se vždy něco po… a já musím návštěvu zrušit. Vzhledem k tomu, že momentálně bydlím ještě dál než dřív tak se pokusím najít náhradu za Ondru poblíž i když to nebude asi úplně lehké. Všichni můžeme Pražákům závidět :D
Ondro moc děkuji za vše a třeba se ještě někdy uvidíme :) respektive pokud tady nebude nikdo aspoň z půlky tak dobrý jako ty, tak se uvidíme určitě.

Mgr. Ondřej Hons

Děkuju mockrát :)

O.

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

K Panu Mgr. Honsovi jsem přišel s bolestí levé nohy v oblasti přední příčné klenby, která trvala od listopadu 2020. Za posledních pět let jsem celkem s nohami (spadlá klenba, achilovka) navštívil několik ortopedů, (státních i soukromých), podiatrii, několik fyzioterapeutů, ale teprve u pana Honse cítím znatelné zlepšení a že se mému problému věnuje víc, než bych kdy předpokládal. Za poslední víkend jsem opět mohl ujít pěšky 60km a za to mu náleží má velká poklona a uznání. Objednal jsem se měsíc předem a rovnou na tři návštěvy po týdnu. Z dlouhého sezení mě občas bolí záda, takže jsme se věnovali i tomuhle problému. Vidím to ještě tak na dvě návštěvy a budu komplet po generální opravě. Ještě jednou pane Honsi Děkuji !!!

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky ☀️

O. Hons

Š

Názor přidán dne 18.09.21 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

• Skolióza
  • Bolesti svalů
  • Lumbago

Ukončené školy

• UK FTVS, Praha (fyzioterapie)
  • KU Leuven, Belgie

• fyzioterapeut