Ondřej Hons, Fyzioterapie
Maďarská 1059, Bubeneč, Praha 6, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 7 let
Hotovost, Kreditní karta

Fyzioterapie • 3 500 Kč

Maďarská 1059, Bubeneč, Praha

3 500 Kč

Ondřej Hons, Fyzioterapie

Jak pracuj?
Náš dnešní zdravotní stav je podle mého názoru takovou komplikovanější verzí součtu všeho, co se nám kdy stalo. Symptomy pak zahrnu...

Ukončené školy

• UK FTVS, Praha (fyzioterapie)
  • KU Leuven, Belgie

Znalost jazyků

• Angličtina

Účty sociálních médií

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Pan Hons ochotně objednal moji maminku, 73 let, s velkými bolestmi zad a nohy, již po prvním sezeni cítila úlevu v bolestech, ale také se jí ulevilo psychicky. Moc děkujeme za ochotu a velkou pomoc, budeme nadále moc doporučovat.

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Jsem nadseny pristupem a snahou pomoci, a samozrejme okamzitymi vysledky i kdyz na nektere problemy bude potreba vic navstev. Uz se tesim na dalsi.

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Naprosta spokojenost, uleva, skvely pristup, doporucuji vsem

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Děkuji za první terapii těším se na další, problémy budou hlubšího charakteru a myslím, že budou výzvou pro nás oba. Každopádně již po první návštěvě cítím pozitivní změny, které se prostřednictvím ortopedie a klasické fyzioterapie nepodařily za více než půl roku. Prostředí opravdu velmi příjemné, stejně tak i přístup Ondřeje.

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Jsou v tom čáry velebnosti. Nevšední návrat do minulosti, procházíme všechna naše zranění na které jsme mnohdy rádi zapomněli. Ondřeje mohu vřele doporučit.

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Nemám slov. Tohle byla moje nejprijemnejsi hodinka fyzio, kterou jsem zažila. Přišla jsem s tím, ze nemohu chodit a po jedné návštěvě jsem doma za pomoci rodičů šla po svých. Opravdu moc děkuji za neskutečnou úlevu, věřím, ze ještě par sezení a bude zase vše v pořádku :) velké díky! Kdo nevěří, tak musí opravdu vyzkoušet.
Tesim se moc na další setkání! :)

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Vše bylo na jedničku, hodně se mi ulevilo. Prostředí je velice příjemné a Ondřej také . Vřele doporučuji.

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Je to Už pár let, co jsem byl dvakrát na fyzioterapii u pana Ondry. A proč recenzi píšu až teď? Protože do té doby, než jsem ho navštívil, mě prakticky celý život trápily bolesti bederní páteře. Terapie nebyla příjemná, bolela, ale pomohla. Po těch několika letech mohu říct, že bolesti zmizely navždy.
Děkuji.

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Nedoporučuji. Dokáže pochopit situaci jen ze svého pohledu. Pokud jste ochotni se přizpůsobovat i tam, kde vám to není příjemné, pak jste zřejmě spokojeni.

Mgr. Ondřej Hons

Dobrý den, bohužel nevím o co šlo. Určitě jsou ale situace, které neodhadnu správně. Snad se tedy jednou potkáme v lepším vzájemném porozumění a rád Vám to pak vynahradím.
Fajn dny,

O. Hons

Umístění: Ondřej Hons, Fyzioterapie fyzioterapie

Pan doktor je velký profesionál s naprosto lidským přístupem. Během dvou sezení jsme vyřešili bolesti krční páteře a kyčle, na třetí sezení ani nedošlo. Snaha přijít na příčinu obtíží a pomoci je až životním zážitkem, tak velký dojem na mě ošetření udělalo, to vše v nádherném stylovém a voňavém prostředí. Vřele doporučuji.

Mgr. Ondřej Hons

Moc díky, budu se těšit na příště! :)

O.