Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Jiný

Paní doktorka je moc příjemná. Byla jsem u ní už 2 krat, a mohu jen doporučit.
Dlouho čekání, ale určitě, stojí to zato!

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Akne

Dlouhe cekani, neprijemna pani doktorka, odesla jsem bez reseni. Pote jsem navstivila jineho dermatologa, ktery byl sice take ne uplne prijemny, ale akne mi vyresil tak, ze mam plet jak z alabastru. Za me tedy pani doktorka urcite ne.

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o.

Pani doktorka je moc prijemna a ochotna. Po tydnu, kdy jsem marne shanela dermatologa, ke kteremu se nemusi objednavat, a terminy vam nabidnou v nejlepsim pripade za mesic, jsem stastna, ze jsem narazila prave na ni. Doporucuji!

Umístění: Poliklinika Revoluční, s.r.o. Mateřské znaménka

Paní doktorka je věcná a odborně velmi zdatná. Dceři prohlídla všechny znamínka speciálním přístrojem, všechno nám vysvětlila. Začneme k ní na preventivní prohlídky chodit celá rodina.

Sice nepůsobí nejprijemněji, ale to je fuk. Je dobra. S dětmi mi pomohla s ekzemem během týdne a mají klid. Doporučuji

pani doktorka mi vzdy ochotne pomohla, vysvetlila, vylecila...a kdo se ji neboji, tak s ni i vyborne pokeca :) i se sestrickou :)))

"Ještě to nemáte dobrý, ale už nechoďte." To byla slova paní doktorky po kontrole s jistým dermatologickým problémem, který je nakažlivý. Neposlechla jsem, přišla znovu za 3 týdny a řekla mi úplně to samé. Tak jsem pochopila, že je nejspíš na čase změnit lékaře a ejhle, vyřešeno. Další zajímavostí bylo, když mi vypálila možná zdravou kůži se slovy "Nejsem si jistá, jestli to je vůbec bradavice, ale radši to vypálíme." No nevím, kdo jiný už by to měl rozpoznat než kožní lékař? Jinak v čekárně se připravte tak minimálně na hodinu a půl ztráty času (aspoň tedy v pondělí podle mojí zkušenosti, jiné dny je to možná lepší). Kdyby to ošetření pak alespoň za to čekání stálo...

Prvni kritika je ze neni mozne se k pani doktorce objednat. Musela jsem cekat pres hodinu. Mozna je pro nekoho hodina stravena v cekarne standartem ale ja mam casove narocnou praci a travit cas v cekarne si nemohu dovolit. Dr me prijala velice chladne a bez velkeho zajmu. Prisla jsem s celkem malym problemem ktery se pi Dr rozhodla resit docela drastickym zpusobem. Predepsala tezke prasky na sest mesicu aniz se me zeptala jestli nejsem tehotna.

Po te jsem zjistila u jine Dr ze muj problem je lehce resitelny setrnejsi metodou

Při běžné kontrole mi paní doktorka našla a odstranila zhoubný melanom. Možná mi zachránila život a proto jsme jí nesmírně vděčný. O jejích odborných kvalitách nepochybuji a osobní (ne)sympatie nepovažuji za důležité.

Pani doktorka ihned rozpoznala kozni problem, nad kterym si jini lamali hlavu. Doporucuji, jsem spokojen.