Přijímám: dospělí
Hotovost, Bankovní převod

Vystudovala psychologii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. V současné době dokončuje supervizní část daseinsanalytického psychoterapeuti...

• Deprese
  • Vztahová krize
  • Emoční poruchy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií

• psychoterapie

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

1 000 Kč

Ostatní služby

1 100 Kč

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská Jiný

Tohle byla moje první terapie v životě a s paní Šimůnkovou jsme se dostal tam, kam jsem potřeboval. Paní Šimůnková se vyznačuje velice kompetentním a laskavým přístupem. Oceňuji holistické vnímání pacienta, což znamená propojování jeho duševního stavu s tělesnými reakcemi. Velmi mi to pomohlo a vřele doporučuji.

G

Názor přidán dne 01.08.22 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská individuální psychoterapie

Služby paní Niny Šimůnkové velmi doporučuji!
Mám za sebou už nějaké roky terapie a náturou jsem hodně "over-thinker", takže mám občas pocit, že jsem už všechno promyslela a předpověděla, a že mě tedy v mojí hlavě nemůže moc věcí překvapit. Nu a u paní psycholožky Šimůnkové jsem toto nastavení byla nucená opustit, protože vpodstatě každé sezení mám alespoň jednu aha-chvíli, pokaždé objevím něco nového, a hlavně mám díky tomu, že se cítím v naprostém bezpečí, odvahu vydávat se do děsivých, doteď skrytých zákoutí svého mozku. Jsem velmi vděčná, že jsem paní Šimůnkovou našla.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská Individuální psychoterapie (50 minut)

Milý a citlivý přístup. K problémům vždy přistupuje holisticky a vzhledem k dané situaci. Snaží se po menších krůčcích zlepšit kvalitu života klienta, aby cíle byli dosažitelné a ne demotivující.

Paní Šimůnková je terapeutka na svém místě. Umí skvěle spojovat souvislosti a v záplavě informací dokáže najít tu správnou palčivou otázku, která pomůže se člověku zorientovat ve svých problémech. Jsem jí moc vděčný za svůj osobní růst.

Můžu jen doporučit. Chodím k paní Šimůnkové dlouhodobě a neměnila bych. Nikdy nebyl žádný problém, takže díky!

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychoterapie

Výborná dlouhodobá zkušenost s terapií plnou empatie, trpělivosti a spolehlivosti, rozhodně doporučuji!

• Deprese
  • Vztahová krize