Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

1 000 Kč

1 100 Kč

Psychoterapeutické centrum Řipská

Vystudovala psychologii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. V současné době dokončuje supervizní část daseinsanalytického psychoterapeuti...

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská Individuální psychoterapie (50 minut)

K Nině jsem chodila asi tři roky, je opravdu hodně empatická, příjemná, chápající, sedla jsem si s ní hned první hodinu, dokázala mě dobře mířenými otázkami navést, kam jsem potřebovala, cítila jsem se u ní vždycky dobrě a vítaná, moc mi pomohla s těžšími i lehčími tématy a životními otázkami. Byla s ní bezproblémová domluva. A vždycky když jsem od ní odcházela, cítila jsem se lehčí. Super pocit. :) Ninu moc doporučuju.

Navštívila jsem několik terapeutů a zde jsem konečně našla přesně to, co potřebuji. Ano, mám vysoké nároky, proto jsem vděčná, že jsem paní Ninu našla. Je velmi empatická, má velmi profesionální a zároveň lidský přístup, dokáže mě podpořit a zároveň postrčit dál v mém problému. Když chci, mám možnost na sobě pracovat i mimo terapie. Setkáváme se online či osobně podle našich možností a domluve. Způsob její práce i přístup mi velmi vyhovuje.

Ze začátku jsem necítila žádné změny ale po nějaké době ukončení terapii přišly všechny najednou. Rozhodne doporučuji

Můžu jedině doporučit, skvělé jednání, opravdu jsem se ze svých problémů dostala a moc děkuji:)

U paní psycholožky se mi dostalo citlivého přístupu, který byl pro mně v terapii zcela zásadní. Úpřimná snaha porozumět, byla pokaždé samozřejmostí, opravdu bezpečný prostor a pocit že "v tom nejste sami ". Mohu jen doporučit, moc děkuji

Paní magistra je velmi milá, vstřícná a empaticka. Je komunikativní a umí dát zpětnou vazbu. Byla jsem s ní velmi spokojená, provedla mě těžkým obdobím. Prakticky nikdy nezrusila schůzku sama od sebe a vždy poskytla i několik termínů dopředu. Nemám co vytknout, můžu ji jen doporučit.

Umístění: Psychoterapeutické centrum Řipská psychologické konzultace

Časově velmi flexibilní, empatická, velmi vstřícná a pokaždé uměla poradit a pomoci najít cestu.

Paní psycholožka je velmi milá, vstřícná, umí naslouchat a má velkou snahu pomoci. Můžu jen doporučit!

S terapií u paní Šimůčkové jsem velmi spokojená.
Paní psyvholožka mi vytvořila příjemné bezpečné prostředí, ve kterém jsem se nebála mluvit o čemkoliv. Velice mě potěšil vlídný přístup, pochopení a konstruktivní komentáře k probíraným tématům. Také jsem ocenila, že jsem si sama mohla zvolit téma, které bych chtěla rozebrat.
Jako obrovský bonus jsem brala fakt, že sezení byla hrazena pojišťovnou, tudíž jsem neplatila nic.
Paní psycholožce velice děkuji a mohu jen doporučit.

Terapie byla velmi příjemná, empatická. Vše probíhalo tak jak mělo.