• dentální hygiena

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile dentální hygiena

Paní Nela je velice příjemná a milá zubní hygienistka, která se věnuje klientovi na 100%. Tak precizně vyčištěné zuby jsem od žádného hygienisty neměl . Vždycky mi bylo řečeno, ze to už víc nejde. Ale paní Nela mi ukázala , že to jde. Moc děkuji za skvělý přístup a Těším se na další návštěvu . Doporučuji . Maximální spokojenost.

Nela Kozojedová

Dobrý den, pane Liško, děkuji za krásnou recenzi. Jsem moc ráda, že jsem mohla pomoct! Budu se těšit na příště. S pozdravem, Nela Kozojedová

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile dentální hygiena

She is an excellent and a professional dental hygienist. I'm completely satisfied with her dental hygiene. Highly recommended!

Nela Kozojedová

Hello Mariam, thank you for your kind words, I appreciate that. See you soon!

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile dentální hygiena

Byla jsem velmi spokojená s návštěvou u hygienistky. Byla nesmírně sympatická, milá a všechno mi důkladně vysvětlila. Ošetření proběhlo úplně bez bolesti. Rozhodně doporučuji!

Nela Kozojedová

Dobrý den, děkuji za recenzi, jsem ráda, že jste byla s ošetřením spokojená. Těším se na příště!

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile dentální hygiena

Mám za sebou vstupní vyšetření a jsem moc spokojená. Paní hygienistka je příjemně komunikativní, vše mi dopředu vysvětlila, poradila, její přístup je velmi citlivý a ohleduplný. A nepřipadala jsem si u ní jako “na koberečku” :) Jsem ráda, že jsem konečně našla hygienistku, ke které budu ráda pravidelně chodit. Děkuji!

Nela Kozojedová

Dobrý den, děkuji vám za krásnou recenzi. Mám radost, že jste se u mě cítila dobře. S pozdravem, Nela Kozojedová

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile dentální hygiena

K paní Nele jsem se dostala náhodou po návštĕvĕ u zubních lékařů. Tak pečlivý, precizní, vstřícný a trpĕlivý přístup jsem dlouho nezažila. Vše mi důkladnĕ vysvĕtlila a mĕla opravdový zájem pomoci mi, čehož si velice cením. Navíc mĕ jako první dentální hygienistka opravdu motivovala pečlivĕ dodržovat dentální hygienu a doporučila mi pár přínosných tipů. Paní Nelu doporučuji všemi deseti a tĕším se na další návštĕvu.

Y
Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile dentální hygiena

Velmi pečlivá dentální hygienistka s milým a profesionálním přístupem. Vždy mi všechno skvěle vysvětlila, pomohla s výběrem kartáčků i se správnou technikou a opravdu se mi věnovala na 100%. Zuby jsem nikdy moc ráda neřešila, ale k této hygienistce se vracím ráda a celková péče o chrup se stala mnohem příjemnější záležitostí, takže slečnu mohu jen doporučit. Moc děkuji

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile dentální hygiena

Chválím paní dentální hygienistku, se kterou jsem moc spokojená. Má citlivý a empatický přístup. Podrobně vysvětlí každý krok a přidá doporučení, co zlepšit a na co se zaměřit. Zuby celkově nerada řeším, ale k této paní odborníci budu velice ráda chodit včas na hygienu. Už teď se těším na další návštěvu. Musím jenom doporučit! Děkuju

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile dentální hygiena

paní doktorka skvěle všechno vysvětlila a moc dobře udělala dentální gigijenu. Moc doporučují všem paní doktorku. Děkují moc

Nela Kozojedová

Dobrý den, paní Viktoriye, to mě moc těší, děkuji za krásnou recenzi. Těším se na další návštěvu. S pozdravem, Nela Kozojedová

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile dentální hygiena

The best dental hygienist I have ever visited, a very caring professional! It's always nice to come back for repeat treatments every six months. Thanks a lot!

Nela Kozojedová

Thank you very much, I am looking forward to the next visit. Kind regards, Nela Kozojedová

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile dentální hygiena

Nejlepší dentální hygienistka, u které jsem byl, velmi pečlivá, profesionální přístup. Zuby vypadají úžasně, nevěřil bych, že je možné docílit takové změny oproti původnímu stavu, zřejmě i díky vybavení kliniky, ale zejména zkušenostem hygienistky. Termíny objednání krátké, ceny přijatelné. Děkuji mockrát, určitě se objednám na další ošetření.

Nela Kozojedová

Dobrý den, moc si vážím vaší hezké recenze, udělala mi obrovskou radost. Těším se na další návštěvu. S pozdravem, Nela Kozojedová