• dentální hygiena

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile dentální hygiena

Chtěl bych paní Kozojedové poděkovat za skvělý přístup. Nejprve mi vysvětlil, co mne na dentální hygieně čeká a pak mi nejen perfektně zbavila zuby zubního kamene, ale ještě mi vysvětlila, jak je nejlépe čistit. Byl jsem naprosto spokojen a děkuji.

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile dentální hygiena

Nela je skvělá dentální hygienistka. Zuby čistí precizně do detailu a vše krásně vysvětlí. Člověk se u ní nemusí bát zubařského křesla. Velmi doporučuji.

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile dentální hygiena

Poprvé v životě po dentální hygieně byl jsem zaučen jak správně mám čistit zuby, co na to používat a kam dávat pozornost. Je to jasné že pani doktorka opravdu stará o zdraví pacienta, což v dnešní době bohužel nepotkava moc často.
Doporučuji

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile dentální hygiena

Paní Nela je velice příjemná a milá zubní hygienistka, která se věnuje klientovi na 100%. Tak precizně vyčištěné zuby jsem od žádného hygienisty neměl . Vždycky mi bylo řečeno, ze to už víc nejde. Ale paní Nela mi ukázala , že to jde. Moc děkuji za skvělý přístup a Těším se na další návštěvu . Doporučuji . Maximální spokojenost.

Nela Kozojedová

Dobrý den, pane Liško, děkuji za krásnou recenzi. Jsem moc ráda, že jsem mohla pomoct! Budu se těšit na příště. S pozdravem, Nela Kozojedová

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile dentální hygiena

She is an excellent and a professional dental hygienist. I'm completely satisfied with her dental hygiene. Highly recommended!

Nela Kozojedová

Hello Mariam, thank you for your kind words, I appreciate that. See you soon!

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile dentální hygiena

Byla jsem velmi spokojená s návštěvou u hygienistky. Byla nesmírně sympatická, milá a všechno mi důkladně vysvětlila. Ošetření proběhlo úplně bez bolesti. Rozhodně doporučuji!

Nela Kozojedová

Dobrý den, děkuji za recenzi, jsem ráda, že jste byla s ošetřením spokojená. Těším se na příště!

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile dentální hygiena

Mám za sebou vstupní vyšetření a jsem moc spokojená. Paní hygienistka je příjemně komunikativní, vše mi dopředu vysvětlila, poradila, její přístup je velmi citlivý a ohleduplný. A nepřipadala jsem si u ní jako “na koberečku” :) Jsem ráda, že jsem konečně našla hygienistku, ke které budu ráda pravidelně chodit. Děkuji!

Nela Kozojedová

Dobrý den, děkuji vám za krásnou recenzi. Mám radost, že jste se u mě cítila dobře. S pozdravem, Nela Kozojedová

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile dentální hygiena

K paní Nele jsem se dostala náhodou po návštĕvĕ u zubních lékařů. Tak pečlivý, precizní, vstřícný a trpĕlivý přístup jsem dlouho nezažila. Vše mi důkladnĕ vysvĕtlila a mĕla opravdový zájem pomoci mi, čehož si velice cením. Navíc mĕ jako první dentální hygienistka opravdu motivovala pečlivĕ dodržovat dentální hygienu a doporučila mi pár přínosných tipů. Paní Nelu doporučuji všemi deseti a tĕším se na další návštĕvu.

Y
Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile dentální hygiena

Velmi pečlivá dentální hygienistka s milým a profesionálním přístupem. Vždy mi všechno skvěle vysvětlila, pomohla s výběrem kartáčků i se správnou technikou a opravdu se mi věnovala na 100%. Zuby jsem nikdy moc ráda neřešila, ale k této hygienistce se vracím ráda a celková péče o chrup se stala mnohem příjemnější záležitostí, takže slečnu mohu jen doporučit. Moc děkuji

Umístění: Stomatologická klinika Magic Smile dentální hygiena

Chválím paní dentální hygienistku, se kterou jsem moc spokojená. Má citlivý a empatický přístup. Podrobně vysvětlí každý krok a přidá doporučení, co zlepšit a na co se zaměřit. Zuby celkově nerada řeším, ale k této paní odborníci budu velice ráda chodit včas na hygienu. Už teď se těším na další návštěvu. Musím jenom doporučit! Děkuju