Naděžda Barešová, internista Praha

MUDr.
Naděžda Barešová verifiedCreated with Sketch.

Internista

Vstřícnost, ochota a úsměv doplňují vysokou profesionalitu paní doktorky, která má skutečný zájem o mé zdravotní problémy. Nikde jsem se ještě s takovým přístupem nesetkal. Všímavá, důsledná a rozhodně neponechává nic náhodě. Pod jejími „křídly” mám ve svých 59 nejen dobrý pocit, ale i maximálně možnou redukci mých trvalých zdravotních problémů. Rád bych takové lékaře, včetně její báječné sestřičky, potkával i na jiných zdravotnických pracovištích ...

Adres

Pavla Švandy ze Semčic 13, Praha
Interní ambulance (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka má opravdový zájem o pacienta nejen po stránce fyzické. Vyslechne, vysvětlí, poradí, snaží se pacientovi maximálně pomoc, podle potřeby doporučí k dalšímu vyšetření bez proseb, je trpělivá. Doposud jsem se nesetkala s tak kvalitním lékařem, kde nejste jen "bod" pro pojišťovnu. Má skvělé ordinační hodiny. Každému bych takového lékaře včetně sestřičky přála.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka Barešová je výborná lékařka, která má zájem léčit pacienty důkladně a důsledně. Vyslechne pacienta a zváží nejlepší způsob léčby a event. odešle k příslušnému specialistovi. Je velice příjemná a dovede se vcítit do situace, kterou pacient prožívá. Vřele doporučuji pro její velké zkušenosti a znalosti v lékařství

O

Paní doktorká je velmi pečlivá a dříve, než-li určí stav, ujišťuje se testy. Již 2x mi velmi pomohla a vždy obdržím dobré rady. Vstřícný přístup a milé jednání. Všem svým známým ji doporučuji osobně.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pro mě je paní doktorka první lékař, který se o své pacienty opravdu stará! S klidným srdcem doporučuji!

PRIJEMNA DOKTORKA A VYBORNA ODBORNICE.PERFEKTNI PRISTUP.

Paní doktorku znám již více než 20 let, je to velice milý člověk a hlavně velmi dobrý odborník se zájmem o pacienta. Dokáže nejen profeionálně léčit, ale,i "pohladit duši"když je potřeba. Její kontakty na případnou další odbornou péči zaručují vysokou kvalitu lékařských vyšetření. Svým vystupováním, ochotou a milým úsměvem sama působí na pacienty jako ten nejlepší medikament.

K paní doktorce jsem se dostala zcela náhodou a na doporučení mé kamarádky. Ochota a úsměv, to bylo první, co mne zaujalo. Vysoká profesionalita a skutečný zájem o mé problémy, to mne ale vážně překvapilo. Nikdy jsem se ještě s takovým přístupem nesetkala. Paní doktorka má opravdový zájem o pacienty a pečlivě se jim věnuje.

Š

Paní doktorka Barešová je nejlepší internista v Praze. Je velice milá a vstřícná a o pacienty se doopravdy stará. Pacientovi vše srozumitelně vysvětlí, poučí ho a doporučí nejvhodnější způsoby léčby, její kontakty na ostatní odborné lékaře jsou na velice vysoké úrovni. Doporučuji ji každému, kdo od lékaře chce tu nejdokonalejší péči.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Ochotná, vstřícná a milá Paní doktorka. Doporučuji.

O

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

PRIJEMNA DOKTORKA A VYBORNA ODBORNICE.PERFEKTNI PRISTUP.

Š

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Ochotná, vstřícná a milá Paní doktorka. Doporučuji.