Pavla Švandy ze Semčic 13, Praha
Interní ambulance (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: Interní ambulance Vstupní prohlídka do zaměstnání

Paní doktorka Baresova je lékař na správném místě, přístup ke klientům je naprosto dokonalý, empatie, úsměv, zájem. Odchazela jsem s naprosto úžasnými pocitem, ze jsou mezi námi i lékaři pro které je pacient na prvním místě

Vstřícnost, ochota a úsměv doplňují vysokou profesionalitu paní doktorky, která má skutečný zájem o mé zdravotní problémy. Nikde jsem se ještě s takovým přístupem nesetkal. Všímavá, důsledná a rozhodně neponechává nic náhodě. Pod jejími „křídly” mám ve svých 59 nejen dobrý pocit, ale i maximálně možnou redukci mých trvalých zdravotních problémů. Rád bych takové lékaře, včetně její báječné sestřičky, potkával i na jiných zdravotnických pracovištích ...

Paní doktorka má opravdový zájem o pacienta nejen po stránce fyzické. Vyslechne, vysvětlí, poradí, snaží se pacientovi maximálně pomoc, podle potřeby doporučí k dalšímu vyšetření bez proseb, je trpělivá. Doposud jsem se nesetkala s tak kvalitním lékařem, kde nejste jen "bod" pro pojišťovnu. Má skvělé ordinační hodiny. Každému bych takového lékaře včetně sestřičky přála.

Paní doktorka Barešová je výborná lékařka, která má zájem léčit pacienty důkladně a důsledně. Vyslechne pacienta a zváží nejlepší způsob léčby a event. odešle k příslušnému specialistovi. Je velice příjemná a dovede se vcítit do situace, kterou pacient prožívá. Vřele doporučuji pro její velké zkušenosti a znalosti v lékařství

O

Paní doktorká je velmi pečlivá a dříve, než-li určí stav, ujišťuje se testy. Již 2x mi velmi pomohla a vždy obdržím dobré rady. Vstřícný přístup a milé jednání. Všem svým známým ji doporučuji osobně.

Pro mě je paní doktorka první lékař, který se o své pacienty opravdu stará! S klidným srdcem doporučuji!

PRIJEMNA DOKTORKA A VYBORNA ODBORNICE.PERFEKTNI PRISTUP.

Paní doktorku znám již více než 20 let, je to velice milý člověk a hlavně velmi dobrý odborník se zájmem o pacienta. Dokáže nejen profeionálně léčit, ale,i "pohladit duši"když je potřeba. Její kontakty na případnou další odbornou péči zaručují vysokou kvalitu lékařských vyšetření. Svým vystupováním, ochotou a milým úsměvem sama působí na pacienty jako ten nejlepší medikament.

K paní doktorce jsem se dostala zcela náhodou a na doporučení mé kamarádky. Ochota a úsměv, to bylo první, co mne zaujalo. Vysoká profesionalita a skutečný zájem o mé problémy, to mne ale vážně překvapilo. Nikdy jsem se ještě s takovým přístupem nesetkala. Paní doktorka má opravdový zájem o pacienty a pečlivě se jim věnuje.

Š

Paní doktorka Barešová je nejlepší internista v Praze. Je velice milá a vstřícná a o pacienty se doopravdy stará. Pacientovi vše srozumitelně vysvětlí, poučí ho a doporučí nejvhodnější způsoby léčby, její kontakty na ostatní odborné lékaře jsou na velice vysoké úrovni. Doporučuji ji každému, kdo od lékaře chce tu nejdokonalejší péči.