Adresa

Pavla Švandy ze Semčic 13, Praha
Interní ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
12 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
V
Ověřeny pacient
Umístění: Interní ambulance Jiný

Dobrý den,
paní doktorku navštěvuji již více než deset let.
S její péčí o mé zdraví jsem nadmíru spokojen, stejně tak i jejího profesionálního přístupu a pomoci v řešení mých zdravotních problémů. Vážím si jí nejen jako svědomité lékařky, ale také jako člověka s pozitivním myšlením a se smyslem pro humor, který taktéž léčí jak je známo :-).
"Děkuji paní doktorko Vám a také i Vašim kolegyním, za trpělivost se mnou jako pacientem :-))."
Přeji paní doktorce a celému kolektivu ordinace milé a vzorné pacienty ;-) a všem pacientům tuto ordinaci vřele doporučuji.


I
Ověřeny pacient
Umístění: Interní ambulance Vstupní prohlídka do zaměstnání

Paní doktorka Baresova je lékař na správném místě, přístup ke klientům je naprosto dokonalý, empatie, úsměv, zájem. Odchazela jsem s naprosto úžasnými pocitem, ze jsou mezi námi i lékaři pro které je pacient na prvním místě


D
Ověřeny pacient

Vstřícnost, ochota a úsměv doplňují vysokou profesionalitu paní doktorky, která má skutečný zájem o mé zdravotní problémy. Nikde jsem se ještě s takovým přístupem nesetkal. Všímavá, důsledná a rozhodně neponechává nic náhodě. Pod jejími „křídly” mám ve svých 59 nejen dobrý pocit, ale i maximálně možnou redukci mých trvalých zdravotních problémů. Rád bych takové lékaře, včetně její báječné sestřičky, potkával i na jiných zdravotnických pracovištích ...


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka má opravdový zájem o pacienta nejen po stránce fyzické. Vyslechne, vysvětlí, poradí, snaží se pacientovi maximálně pomoc, podle potřeby doporučí k dalšímu vyšetření bez proseb, je trpělivá. Doposud jsem se nesetkala s tak kvalitním lékařem, kde nejste jen "bod" pro pojišťovnu. Má skvělé ordinační hodiny. Každému bych takového lékaře včetně sestřičky přála.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka Barešová je výborná lékařka, která má zájem léčit pacienty důkladně a důsledně. Vyslechne pacienta a zváží nejlepší způsob léčby a event. odešle k příslušnému specialistovi. Je velice příjemná a dovede se vcítit do situace, kterou pacient prožívá. Vřele doporučuji pro její velké zkušenosti a znalosti v lékařství


O
Ověřeny pacient

Paní doktorká je velmi pečlivá a dříve, než-li určí stav, ujišťuje se testy. Již 2x mi velmi pomohla a vždy obdržím dobré rady. Vstřícný přístup a milé jednání. Všem svým známým ji doporučuji osobně.


E

Pro mě je paní doktorka první lékař, který se o své pacienty opravdu stará! S klidným srdcem doporučuji!


PRIJEMNA DOKTORKA A VYBORNA ODBORNICE.PERFEKTNI PRISTUP.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


A

Paní doktorku znám již více než 20 let, je to velice milý člověk a hlavně velmi dobrý odborník se zájmem o pacienta. Dokáže nejen profeionálně léčit, ale,i "pohladit duši"když je potřeba. Její kontakty na případnou další odbornou péči zaručují vysokou kvalitu lékařských vyšetření. Svým vystupováním, ochotou a milým úsměvem sama působí na pacienty jako ten nejlepší medikament.


V

K paní doktorce jsem se dostala zcela náhodou a na doporučení mé kamarádky. Ochota a úsměv, to bylo první, co mne zaujalo. Vysoká profesionalita a skutečný zájem o mé problémy, to mne ale vážně překvapilo. Nikdy jsem se ještě s takovým přístupem nesetkala. Paní doktorka má opravdový zájem o pacienty a pečlivě se jim věnuje.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti