MUDr.

Miroslav Kos

Gynekolog

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Vzdělání: 1967 – 1973 Pracovní zkušenosti: 1973 - 1976 1976 – 2001 2001 – 2012 2012 – dosud gynekologická ambulance Praha 6 LF University Karlovy v Praze nemocnice Čáslav – gynekol... Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty

Zeptejte se

Adresy

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • Vzdělání:
  1967 – 1973
  Pracovní zkušenosti:
  1973 - 1976
  1976 – 2001
  2001 – 2012
  2012 – dosud gynekologická ambulance Praha 6
  LF University Karlovy v Praze
  nemocnice Čáslav – gynekologicko-porodnické oddělení
  FN Bulovka, Praha 8 - gynekologicko-porodnické oddělení
  gynekologická ambulance Praha 8

  Člen společnosti výzkumu AIDS
  Výzkum chlamydie (přednášky na sympoziích)

Názory pacientů

 • velmi dobrý

  Potřebovala jsem změnit lékaře a hodně jsem se toho obávala. Pan doktor mě příjemně překvapil svým vlídným přístupem a slušností.

 • velmi dobrý

  Mudr.Kos - k panu doktorovi jsem chodila více jak 10 let. Během tohoto období jsem u pana doktora nezaznamenala, že by byl pod vlivem alkoholu. Pan doktor je odborník na slovo vzatý. Mohu jedině doporučit! !! Profesionální přístup a slušnost.

 • dobrý

  Pan doktor je takový dědula, mám zkušenost pouze v těhotenství, přijde mi občas zmatený, lehce zapomětlivý ale má skvělou porodní asistentku vedle v místnosti.. :)

 • velmi dobrý

  Pana doktora jsem navštívila v jeho nové (velmi hezké) ordinaci. Byl velmi vstřícný, vše mi vysvětlil a udělal si čas. Sestřička milá, prostředí příjemné. Vřele doporučuji!!!! Aneta

 • velmi dobrý

  Výborný lékař s velkou zkušeností na sále. Mohu jen doporučit.

 • slabý

  Do ordinace pana doktora jsem chodila asi 3 roky. Byla jsem bezproblémová pacientka.Pan doktor je takový milý stařík, ale jeho chování v ordinaci je zmatečné. U mne nerozpoznal zánět dělohy a léčil mi to výplachem.Mé problémy přetrvávaly i nadále a já se nemohla pana doktora dovolat.musela jsem vyhledat jiného a u toho jsem i zůstala. pan doktor mi zanedbal ureaplasmata. Někdy si tak říkám, kde jsem k tomu vůbec přišla.
  Jinak jednání milé, ale zmatečné, na všechno dost času a místo ordinování vysedávat v hospůdce, bumbat a pít kafíčko.
  Mám se docela ráda a tak musím přiznat, že jsem š´tastná za to, že tuhle ordinaci již nenavštevuji!!!!Pana doktora nedoporučuji už z toho důvodu, že pan doktor je větší odborník přes vínečko a destiláty, než by byl kovaný v oboru gynekologie. Pokud si , ale některá z vás che pokecat lascivně u kafíčka nebo u něčeho ostřejšího, popřípadě si zazpívat, tak s chutí do toho......pan doktor je odborník!!!

 • velmi dobrý

  Na pana doktora si stěžovat nemůžu, doporučila mi ho kamarádka a už bych k jinému nešla. Chodila jsem před tím k "soukromníkovi" a děs hrůza, prý vážený lékař. V porovnání nebe a dudy. Pan doktoktor opravdu poradí jak s antikoncepcí tak v těhotenství a že je občas roztržitý nebo nepříjemný? Přeci jenom jsme jenom lidi, kdo takový občas neni a sestřička taky moc milá a ochotná. Ono je otázka, jaké jsou pacientky které zde hodnotí negativně, protože "jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá."

 • velmi dobrý

  Také přidávám hodnocení.....pan doktor je velmi milý a u sestřičky je to to samé.Někdo tady píše o alkoholu,ale já jsem u něj byla teď 9 měsíců na neschopence a docházela jsem k němu dost často a nikdy jsem z něj alkohol necítila a to co si dělá v soukromí je každého věc....to že Vám jednu věc řekne třikrát tak to je v pořádu...lepší než jí neříct vůbec....je to opravdu profík a o to tady jde a jestli tam ošetřuje větnamky,rusky,ukrajinky tak to akorád světší o profesionalitě že mu jde o to aby dobře odvedl svojí práci a nekouká jaké je kdo národnosti.Kdyby bylo aspoň 50% takových doktoru jako je pan doktor Kos...a sestřička,milá,pohotová,komunikativní prostě lidaká ženská.To že je tam občas plno a neodbívá to tak to je akorád důkaz toho že pan doktor ze sestřičkou se vám maximálně věnují....naprostá spokojenost.Přeji jim oboum do budoucna jen to nej.Bubeníčková A.

 • velmi slabý

  U tohoto lekare jsem byla v peci nekolik let. Je to mily clovek a pred lety jiste velmi dobry ve svem oboru. Ovsem alkohol udela sve. Pan doktor ma pamet hodnou sklerotika a i jeho postupy jsou dosti zmatene.(snazil se mi vnutit vyvolavacku aniz by vyloucil tehotenstvi) Pan doktor by mel radeji odejit do penze nez nekomu ublizi na zdravi.

  Takze bohuzel nemohu doporucit, ba naopak. Sla bych k nemu tak maximalne na kafe.

 • velmi dobrý

  K panu doktorovi chodím už řadu let a nedám na něj dopustit. Vždy je velmi ochotný a profesionál na svém místě. Navíc je opravdu skvělý operatér, odrodila jsem u něj dvě děti a k jinému bych nešla. Doporučila jsem ho několika kamarádkám a všechny jsou nadšené. Vřele doporučuji všem!

Lékař, ke kterému se můžete objednat online