Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

4 názory pacientů

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Z my vlastni zkusenosti, nejlepsi doktor z cele Prahy, uz jsem vystridala 2 urology a jeden z nich me poradne vysetril, sestricka je spravna, libi se mi jeji uprimnost. Rozhodne doporucuju.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Za ty léta můžu s klidem napsat, že se jedná o velmi erudovaného lékaře s kterým se dám normálně mluvit i si někdy zažertovat. Jelikož se zpravidla jedná o intimní vyšetření je třeba být empatický a to panu doktorovi prostě neschází. Více takových lékařů v ČR.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Urologické potíže

Pan doktor MUDr Milan Bureš je velmi milý,přátelský,velmi vstřícný a hlavně velký odborník.K panu doktorovi už docházím mnoho let a není problém s ním o svých problémech pohovořit.
Pravý opak je jeho sestra Jana Marvaldová. Neochotná neustále naštvaná až hrubá.Dá se klidně říct ,že pacienti se jí bojí a proto raději mlčí.V čekárně to nikdy neprobíhá v klidu.Dokonce jsem uvažoval ,že pošlu stížnost řediteli,ale nakonec se spokojím s tím ,že napíšu alespoň takto svůj názor.
Jeden z mnoha pacientů Pavel Caudr

Pan doktor je velmi milý, přátelský, ale rovněž distingovaný a profesionální - neměl jsem s ním problém o svých komplikacích hovořit. Na to, že se jedná o ordinaci na poliklinice, byl jsem přístupem velmi potěšen. Doporučuji.