Po dnešním zákroku jsem se opravdu přestala bát trhání zubů a strachu ze zubaře. Většího profíka v tomto oboru jsem ještě nenašla. Pan doktor velice opatrný, empatický a vše vysvětlí tak aby se člověk opravdu nebál. Takových jako je pan doktor více. Děkuji za Vaši profesionální pomoc.

Umístění: Lékařský dům Laurea Jiný

Je to PAN doktor. Profík každou sekundu. NIKDY se nevykašlal ani na mě, ani na moje zdraví.....a že jsem pár zubařů testla, než jsem si HO našla. Když o něm někomu povídám, závidí mi. Je totiž zažité zubaře se bát. Já za panem doktorem chodím ráda. On splňuje všecko to, co by lékař měl - empatie, cit, preciznost. NIKDY HO NEOPUSTÍM

Umístění: Lékařský dům Laurea Změna zubaře

Výborný, empatický profesionál. Předem vždy upozorní, co a jak se bude provádět, navrhne možnosti a i cenu předem. Chodíme k němu celá rodina.
Děkuji :-) Majka

Mladý, ale velice šikovný doktor! Vše vysvětlí a pak i bezvadně provede. U něj jsem se přestal bát chodit k zubaři.

Výborný mladý zubař.Pečlivý,klidný citlivý.Trhal 3 zuby upozornoval na kazdy krok co delá zda to píchne...Důkladný...takových kdyby bylo víc smekám....Supr doktor.