Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Apolinářská 18, Praha Nusle, Praha
Nemocnice u Apolináře (mapa)

Gynekolog – porodník, I. atestace z gynekologie-porodnictví, stále pracuje jako gynekolog-porodník na gynekologicko-porodnické klinice VFN, členka Čes...

Umístění: KCK SALVE spol.s.r.o.

K paní doktorce jsem chodila ráda a byla jsem přesvědčena, že jsem v dobrých rukou. Bohužel mě zklamala ve chvíli, kdy jsem ji potřebovala nejvíce. Jsem onkologická pacientka a paní doktorka mě při nálezu nebyla ochotná pomoci s dalším postupem, kam se mám objednat a co dál dělat. Pospíchala domů, neuklidnila a celkově ještě víc vyděsila. Nakonec jsem si musela zajistit péči v jiné gynekologické ordinaci, kde se okamžitě zjistilo, že nález není nijak ohrožující, jak jsem byla přesvědčena.

Umístění: Nemocnice u Apolináře přirozený porod

Naprosto skvělá lékařka... díky paní doktorce jsme zvládli porod naprosto na jedničku !!! Užásně během porodu poradila, milá, vše vysvětlila,komunikovala během celého porodu! Kdybych měla znovu jít k porodu, tak bych chtěla paní doktorku znovu všemi 10!! Spolupráce s pani porodní asistentkou Martinou Penovou byla naprosto užasná! Díky nim jsem měla skvělý porod i přes menší komplikaci, kterou skvěle vyřešily a vše dopadlo na výbornou ! Obrovské díky !!!!
Friesová

Umístění: KCK SALVE spol.s.r.o. Standardní prohlídka

K paní doktorce chodím už snad více než 5 let a její péči mohu jen doporučit. Jsem dost problematický pacient (můj problém jsme řešily cca 4) a paní doktorka byla vždy vnímavá, vstřícná, velmi milá a především odborník. Veškeré podrobnosti o mém stavu konzultovala s dalšími kolegy v jiných zařízeních a vše bylo v naprostém pořádku, stejně jako jsem teď já. Moc děkuji za takové lékaře! :)

Umístění: KCK SALVE spol.s.r.o.

Chci popsat svůj příběh a upozornit stávající a případné nové pacientky, ať radši zajdou na kontrolu k jinému doktorovi.

Já jsem pacientkou paní doktorce Mikešové cca 10 let a chodila jsem minimálně dvakrát do roku na pravidelné prohlídky a odběry.

Za 10 let jsem měla kontrolu prsu jen jednou.

Před rokem jsem měla potrat a byla jsem z toho velice špatná. Prý za vše může stresová práce, ale jinak jsem prý báječně zdravá.

Před dvěma měsíci jsem shodou náhod šla na ultrazvuk k jiné doktorce a ta zjistila, že mám tři cysty (jednu na vaječníku a po jedné v každém prsu).

Nevěřila jsem tomu a zašla jsem za dalším doktorem, který to bohužel potvrdil.

Když jsem se zeptala, zda je možné, aby toto moje doktorka neviděla, odpověď zněla: „Buď na vás úplně kašle, nebo má vadný ultrazvukový aparát.

Je hrozné, že se člověk může do takové situace dostat, přestože se snaží být zodpovědný – nezameškala jsem žádnou kontrolu.

Teď nemůžu otěhotnět. Nový doktor říká, že jde o zanedbanou péči.

PS:
Mimochodem sestry na recepci v tomto Centru jsou velice nepříjemné.
Pokaždé když jsem tam volala, měla jsem husí kůži.

Dávám hodnocení neutrální,protože skutečně je paní doktorka velice milá a komunikativní a myslím i dobrý porodník,ale co se týče léčby,tak skáče od jedné diagnozy k druhé aníž by se přesvědčila a dokončila léčbu té první přičiny a dává léky naslepo.Což ji ubírá na hodnocení.

Kouzelnice! Skvelý přístup, šikovné ruce (jen díky ní jsem neutekla při zavádění tělíska) a je s ní legrace.

Vždycky ochotná, milá a přátelská!) Nikdy jsem si nemohla představit, že bych byla nadšená z návštěvy gynekologa :)) Vždycky pomůže, poradí a vždycky je usměvavá. Jsem s paní doktorkou velmi spokojená a můžu jen doporučit.

Pani doktorka je výnimočný človek - svojím prístupom k pacientovi, stále pozitívnou náladou a schopnosťou "striasť" z pacienta strach a nepríjemný pocit z vyšetrenia. Objaviť ju bola pre mňa životná výhra, a som rada, že sa mi podarilo zostať jej pacientkou aj pri zmene pôsobiska. Pri nej mám pocit, že sa nemusím o svoje telo báť :)

Po pravdě jsem nečekala, že bych mohla najít takhle pozitivní, sympatickou, ochotnou atakdále:) p. doktorku. Po zkušenostech s minulým gynekologem jsem byla velice skeptická, ale paní doktorka mě překvapila, chodím tam cca rok a čtvrt a ani jednou jsem se nesetkala s tím, že by byla nepříjemná, neochotná..Doporučuju všem a kdo váhá, zda zůstat u doktora, se kterým není spokojený, radím, ať se rozhodně co nejdřív, protože já takhle zbytečně "trpěla" několik let a naprosto zbytečně. Je prostě skvělá :)

Paní doktorku jsem poprvé poznala před 11lety v jiné ordinaci kde zastupovala za mého pana doktora.Pamatuji si ,že už tenkrát jsem k ní chtěla přejít,ale bohužel.Nyní po letech jsem k paní doktorce našla cestu a jsem opravdu moc šťastná ,že jsem její pacientkou.Souhlasím,že je to nejužasnější doktorka,kterou jsem kdy potkala.Kdyby byli lékaři ,alespoň zmála tak hodní,důslední ,příjemní ,ochotní jak je paní doktorka tak by bylo hned na světě usměvavěji .Paní doktorko a sestřičko moc děkuji za vše co pro nás pacientky děláte a jak se k nám skvěle chováte.Marcela