MUDr. Michaela Mikešová-Klímková

Gynekolog Více

40 názor

Adresy (2)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Nemocnice u Apolináře
Apolinářská 18, Praha Nusle, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

Gynekolog – porodník, I. atestace z gynekologie-porodnictví, stále pracuje jako gynekolog-porodník na gynekologicko-porodnické klinice VFN, členka Čes...

Více

40 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: KCK SALVE spol.s.r.o. Jiný

Nejlepší lékařka co znám!!! Upřímná, milá, snaží se pomoci, poradit, povzbudit! Má individuální a citlivý přístup!!!! Plně ji důvěřuji a moc bych přála každému, aby našel tak úžasného člověka ve svém lékaři jako já!!!!!

M
Ověřený profil
Umístění: KCK SALVE spol.s.r.o. Jiný

Chodim k pani doktorce uz nekolik let a vzdycky jsem byla spokojena. Do konce diky nej uz se neboim navstev na ginekology :)

E
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

K paní doktorce jsem docházela necelé dva roky, z počátku jsem byla nadšená, krásná ordinace, milá doktorka. Nicméně trpěla jsem častými záněty a paní doktorka mi nedokázala pomoct (moje nynější MUDr. můj problém vyřešila téměř ihned). Navíc jsem vždy čekala na vyšetření minimálně 2 hodiny, a to jsem byla objednaná, což u soukromého gynekologa za nemalý roční příspěvek opravdu nehodlám tolerovat.


M
Umístění: KCK SALVE spol.s.r.o. Jiný

Skvělá paní doktorka, chodím k ní už několik let. Díky ní jsem těhotenství prožila naprosto bez obav. Vše vysvětlí, snaží se pomoci, je profesionální, moc milá a vstřícná.


A
Ověřený profil
Umístění: KCK SALVE spol.s.r.o.

K paní doktorce jsem chodila ráda a byla jsem přesvědčena, že jsem v dobrých rukou. Bohužel mě zklamala ve chvíli, kdy jsem ji potřebovala nejvíce. Jsem onkologická pacientka a paní doktorka mě při nálezu nebyla ochotná pomoci s dalším postupem, kam se mám objednat a co dál dělat. Pospíchala domů, neuklidnila a celkově ještě víc vyděsila. Nakonec jsem si musela zajistit péči v jiné gynekologické ordinaci, kde se okamžitě zjistilo, že nález není nijak ohrožující, jak jsem byla přesvědčena.


Ověřený profil
Umístění: Nemocnice u Apolináře přirozený porod

Naprosto skvělá lékařka... díky paní doktorce jsme zvládli porod naprosto na jedničku !!! Užásně během porodu poradila, milá, vše vysvětlila,komunikovala během celého porodu! Kdybych měla znovu jít k porodu, tak bych chtěla paní doktorku znovu všemi 10!! Spolupráce s pani porodní asistentkou Martinou Penovou byla naprosto užasná! Díky nim jsem měla skvělý porod i přes menší komplikaci, kterou skvěle vyřešily a vše dopadlo na výbornou ! Obrovské díky !!!!
Friesová


D
Ověřený profil
Umístění: KCK SALVE spol.s.r.o. Standardní prohlídka

K paní doktorce chodím už snad více než 5 let a její péči mohu jen doporučit. Jsem dost problematický pacient (můj problém jsme řešily cca 4) a paní doktorka byla vždy vnímavá, vstřícná, velmi milá a především odborník. Veškeré podrobnosti o mém stavu konzultovala s dalšími kolegy v jiných zařízeních a vše bylo v naprostém pořádku, stejně jako jsem teď já. Moc děkuji za takové lékaře! :)


A
Ověřený profil
Umístění: KCK SALVE spol.s.r.o.

Chci popsat svůj příběh a upozornit stávající a případné nové pacientky, ať radši zajdou na kontrolu k jinému doktorovi.

Já jsem pacientkou paní doktorce Mikešové cca 10 let a chodila jsem minimálně dvakrát do roku na pravidelné prohlídky a odběry.

Za 10 let jsem měla kontrolu prsu jen jednou.

Před rokem jsem měla potrat a byla jsem z toho velice špatná. Prý za vše může stresová práce, ale jinak jsem prý báječně zdravá.

Před dvěma měsíci jsem shodou náhod šla na ultrazvuk k jiné doktorce a ta zjistila, že mám tři cysty (jednu na vaječníku a po jedné v každém prsu).

Nevěřila jsem tomu a zašla jsem za dalším doktorem, který to bohužel potvrdil.

Když jsem se zeptala, zda je možné, aby toto moje doktorka neviděla, odpověď zněla: „Buď na vás úplně kašle, nebo má vadný ultrazvukový aparát.

Je hrozné, že se člověk může do takové situace dostat, přestože se snaží být zodpovědný – nezameškala jsem žádnou kontrolu.

Teď nemůžu otěhotnět. Nový doktor říká, že jde o zanedbanou péči.

PS:
Mimochodem sestry na recepci v tomto Centru jsou velice nepříjemné.
Pokaždé když jsem tam volala, měla jsem husí kůži.


Ověřený profil

Dávám hodnocení neutrální,protože skutečně je paní doktorka velice milá a komunikativní a myslím i dobrý porodník,ale co se týče léčby,tak skáče od jedné diagnozy k druhé aníž by se přesvědčila a dokončila léčbu té první přičiny a dává léky naslepo.Což ji ubírá na hodnocení.


L
Ověřený profil

Kouzelnice! Skvelý přístup, šikovné ruce (jen díky ní jsem neutekla při zavádění tělíska) a je s ní legrace.


Došlo k chybě, zkuste to znovu