Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Při návštěvě paní doktorky jsme se setkali s neprofesionálním chování a arogancí. Dcera má momentálně bolesti kostrče v klidovém režimu a na omak- před dvouma lety si kostrč zlomila na kole, po rehabilitaci, byla OK. Požádala jsem paní doktorku o rentgen, bylo mi zděleno, když nemá úraz , že je retgen zbytečný a odkázala nás na ortopedii.
Po prohmatání místa bolesti zad, kdy dcera vyjekla...svolila pí. doktorka s rentgenem. Rentgenové snímky byly nekvalitní a tak návštěva lékaře byla k ničemu. Doporučen byl klidový režim a kontola po týdnu .... když kostrč bolí v sedě i leže???
Sestřička je velmi milá, empatická a vstřícná !!!

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka byla arogantní a neprofesionální. Dcera přišla po týdnu naraženého palce stím, že jí to pořád bolí. Zeptala se dcery, jestli chce "sádru"???. Dcera přišla s dost velkým traumatem, že je asi simulant. Takovéhle již před vyšetřením arogantní chování, "co vlastně otravuje" není fér. Proč paní doktorka toto poslání dělá, když to nejdůležitější, empatii nemá? Už nikdy více.