Dejvická zdravotní s.r.o. - Chirurgie
Vítězné náměstí 817/9 Praha 6, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Dejvická zdravotní s.r.o. - Chirurgie Jiný

Pan doktora moc ráda doporučím i ostatním pacientům. Jeho profesionalita, dlouholetá praxe a lidský přístup jsou na pět hvězdiček.

Dobrý den.
Velmi ráda a objektivně přidávám hodnocení, pro které je počet hvězdiček nedostačující.
Lékař, kterému projde rukama několik pacientů denně a dokáže s úsměvem vyřešit Váš problém, naslouchat, poradit a podělit se o své soukromí se zájmem o další průběh v době, kdy už není jeho pracovní doba, je neobyčejný člověk s velkým srdcem.
Pane doktore moc děkujeme.

Umístění: Dejvická zdravotní s.r.o. - Chirurgie Jiný

Lidský přístup, srozumitelnost, rychlost zákroku a žádné komplikace. Domluvené kontroly na čas. Děkuji

Umístění: Dejvická zdravotní s.r.o. - Chirurgie Jiný

Naprosto skvělé zkušenost. Podstoupila jsem u MUDr. Hladkého operaci křečových žil laserem, průběh operace byl bezbolestný, pokud byste něco cítili stačí říct a pan doktor se sestřičkou situaci vyřeší s úsměvem. Vše probíhalo přesně podle instrukcí pana doktora, po operaci jsem běhala jako srnka. 14 den přišla trochu bolest, pan doktor to zcela přesně predikoval a dal mi instrukce a recept již po operaci. 18. Den už jsem měla nohu krásnou bez modřin - poctivě jsem 2x denně mazala přesně podle instrukcí. Po měsíci mám jizvy krásné, jednou denně si je promažu. Péči pana doktora a sestřiček si nemohu vynachválit. Děkuji.
Pokud váháte jako já (5let jsem operaci odkládala) neváhejte, investujte a jděte k panu doktorovi. Zpětně lituji těch 5 let odkládání.

Umístění: Dejvická zdravotní s.r.o. - Chirurgie Jiný

Zákrok v lokálu dobře plánovaný, vysoká péče o pacienta během úkonu, skvělá milá sestřička. Následná péče hojení také nadstandardní.

Měla jsem tu smůlu, že jsme k panu doktorovi šla se zlomeninou. Byl velmi otráven, že musí pracovat mezi svátky, stejně tak sestra. Konstatoval zlomeninu, na končetinu nesmím vůbec šlapat..ovšem poslal mne po svých koupit si ortézu, protože tu, co předepsal, v ordinaci neměl. Neptejte se mne jak to. Hodinu jsem obvolávala zdravotní potřeby po celé Praze, pak volala jemu a teprve až na mé naléhání mi doporučil prodejnu, kde ortézu zaručeně mají. Neměli, dali mi podobnou. Opět jsem po svých šla k němu, blížila se 12. hodina, velmi s epospíchalo, aby nebyli náhodou v ordinaci déle, sestra mi ortézu tak rvala na nohu, že mi málem zlomila prsty u nohy.
Berle jsem nedostala. Doteď nechápu jak to.
Druhý den jsem s obrovskými bolestmi a otokem volala jeho kolegovi. Byl ještě více nepříjemný. Prý o tom nic neví, ať si zajdu druhý den ke kolegovi.
Jela jsem večer do nemocnice, protože bolestí jsem omdlévala. Byli velmi překvapeni, že mi pan doktor nedal ani berle, ani žádnou zprávu. Pak se ukázalo, že mi dal úplně špatnou ortézu a jako bonus jsem si musela tu správnou zaplatit ze svého, protože pojišťovna jiř druhou za rok nehradí. Ortéza tlačila na zlomeninu, zatímco ta nová pracuje naprosto opačně (imobilizuje celou nohu, nejen koleno a na koleno vůbec netlačí). Po výměně ortézy nemám vůbec bolesti.
Pokud někoho nebaví práce s lidmi, měl si vybrat jiné povolání. Málem mne to stálo koleno. Do této ordinace nikdy nepůjdu.

Pan MUDr. Matěj Hladký je vysoce kvalifikovaný odborník v oboru chirurgie s dlouholetou praxí ve špičkových nemocnicích, rovněž s praxí v Německu, dále s mnohaletou funkcí primáře chirurgického oddělení v nemocnici Na Homolce a v současné době je vynikajícím soukromým chirurgem. Je velmi laskavý, citlivý a empatický k pacientům. Rovněž jeho zdravotní sestry jsou odbornice na svém místě, velmi příjemné, ochotné a mají soucit s pacienty při chirurgických zákrocích. Doporučuji tento chirurgický perfekní tým nejen svým známým, ale všem pacientům. Moc díky vám všem za perfekní operaci! Ludmila Vaňková, Zličín

úžasný citlivý lekár - perfektný odborník, výborný človek, odporúčam každému, kto uprednostňuje ľudský prístup, profesionalitu a nesmierne príjemného lekára.

Tak já musím jenom chválit a chválit..Lékaři i sestřičky v této ordinaci jsou všichni skvělý,usměvavý a hlavně profesionálové na svém místě.

Měl jsem tu čest a pokud ještě někdy zlomeninu nikdy více zde!!!!
všechno je problém, připadal jsem si jak v hospůdce na mýtince kde se hospodský zlobí že mu tam lezou lidi. nejdůležitější je poplatek za návštěvu. fakt nepříjemná sestřička. Povrchní vyhaslí doktoři bez zájmu o pacienta.
Ale abych jim nekřivdil možná potřebují jen nějaký impuls aby se probudili!!!!