V Hůrkách 1296/10, Praha
Oční klinika JL, s.r.o.

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Absolutne nechapu mistni negativni "nazory". Ano pani doktorka nema cas na vykecavani se s pacienty a misto toho leci. Vysetrila me profesionalne, doporucila mi lek, kdyz budu citit alergicke problemy, rekla, ze mi nic podstatneho neni a poslala me domu. CO VIC SI PRAT. Moji babicce na rozdil od jinych lekaru velmi pomohla a stale pomaha. Doporucuji

velmi neprofesionální, měním lékaře

Navštěvuji ordinaci paní doktorky na Klinice JL v Praze (paní doktorka Růžičková již ve zdické ani berounské ordinaci nepracuje). Její diagnostické a praktické zkušenosti z oboru stejně jako uplatňování nových metod, lidský a vstřícný přístup k pacientům - je důvěryhodnou lékařkou na svém místě. Celá má pooperační péče a příprava/vyšetření na korekce po operaci byly a jsou bez jediného problému k mé naprosté spokojenosti.

Jen se obávám, že hodnotící názor z roku 2011 je zcela chybný, protože v ordinaci ve Zdicích v té době nebyla. Hodnocení se tedy velmi pravděpodobně vztahuje k jinému lékaři.

Navštěvuji berounskou ordinací paní doktorky, kde se zaměřuje na kontaktní čočky a vždy jsem byla spokojená. Paní doktorka je velmi milá a vstřícná a totéž platí o sestřičce.

Výborná lékařka spolu se sestřičkou jsou milé a sympatické.

Mudr. Růžičková je výborná lékařka,dcera jí navštěvuje od 3 let a jsme moc spokojeni.Z dětmi to umí,mohu jen doporučit.

Příjemná a milá paní doktorka, skvělý přístup k pacientům. Po odborné stránce také vynikající.

Paní doktorku navštěvuji pravidelně. Její odborný a lidský přístup je velmi dobrý.