Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Plaňanská 573/1, Praha
Poliklinika Malešice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Vstřícná a pečlivá paní doktorka, nespěchá, nesnaží se vidět vám co nejdřív záda, věnuje se vám a vašemu problému. Vysvětlí vše, udělá všechna potřebná vyšetření a léčbu podle toho. Vnímá, co jí pacient říká, vyslechne ho pozorně, nedává mu najevo, že ji jeho názor nezajímá. Víc takových lékařů.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je úžasná. Kromě toho, že je milá a chápavá... Udělá si čas, rozebere situaci, zhodnotí, vysvětlí a snaží se o nejlepší řešení problému, aby se nic nezanedbalo. Takových by mělo být víc.


Ověřeny pacient

Velmi mila a hlavne ochotna pani doktorka. Prijala mne na dukladne vysetreni, i kdyz uz mela po pracovni dobe. Objevila mi zapal plic a nasadila kombinaci novych antibiotik, ktera mi jeste tentyz den velice pomohla. Za to ji moc dekuji.Je to odbornik na spravnem miste!


vyborny lekar


S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je milá, vstřícná, chápavá. Vždy si uělá na každého pacienta dostatčný čas na vyšetření. Velmi by mi pomohlo, kdyby takových lékařů bylo více.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti