Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Vstřícná a pečlivá paní doktorka, nespěchá, nesnaží se vidět vám co nejdřív záda, věnuje se vám a vašemu problému. Vysvětlí vše, udělá všechna potřebná vyšetření a léčbu podle toho. Vnímá, co jí pacient říká, vyslechne ho pozorně, nedává mu najevo, že ji jeho názor nezajímá. Víc takových lékařů.

Paní doktorka je úžasná. Kromě toho, že je milá a chápavá... Udělá si čas, rozebere situaci, zhodnotí, vysvětlí a snaží se o nejlepší řešení problému, aby se nic nezanedbalo. Takových by mělo být víc.

Velmi mila a hlavne ochotna pani doktorka. Prijala mne na dukladne vysetreni, i kdyz uz mela po pracovni dobe. Objevila mi zapal plic a nasadila kombinaci novych antibiotik, ktera mi jeste tentyz den velice pomohla. Za to ji moc dekuji.Je to odbornik na spravnem miste!

vyborny lekar

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je milá, vstřícná, chápavá. Vždy si uělá na každého pacienta dostatčný čas na vyšetření. Velmi by mi pomohlo, kdyby takových lékařů bylo více.