Martin Weis, internista Praha

MUDr. Martin Weis

Internista Více

Patočkova 3/712, Praha
Interna a sonodiagnostika

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Názory

Umístění: jiné místo Jiný

Dnes jsem byla ošetřena panem doktorem a jeho profesionální a lidsky přístup mne mile překvapil. Doporučuji, víc takových doktorů, kteří léčí podstatu problému.

Umístění: Interna a sonodiagnostika Jiný

Mohu jen potrvdit nazory ostatnich lidi.. neuveritelny pan doktor, ktery projevuje zajem a udela si cas pacienta vyslechnout a podporit ho treba i v jeho ceste... velmi doporucuji a moc dekuji

Pet hvezdicek je malo.
Pridala bych dalsi za nadstandartni aspekty:
100% peclivost,coz je videt i na dokonale cistem a usporadanem stole.
100% pece,kterou venuje pacientovi
100% jistota,ze pan doktor nic nezanedbal
Posledni a nemene vyznamna hvezdicka je za profesionalni a lidsky pristup.
Tesim se na dalsi navstevu.

MUDr. Martin Weis je lékař s velkým L. Nikdy v životě jsem se nesetkala s tak lidským přístupem, profesionalitou, precizností, zájmem, komunikací s pacientem. Jednoduše s pocitem, že pana doktora zajímá, co vás trápí. Je to člověk na svém místě. Když jsem za ním přišla se svým problémem, byla jsem překvapena, jak se ho ujal a začal řešit, Je velmi obětavý, vstřícný, empatický. Doporučuji!

Pan doktor, je člověk na svém místě,jsem s ním velice spokojená a všude ho doporučuji a chválím. Pomohl mi a poradil. Je velice vstřícný a práci dle mého dělá tak jak by měl každý lékař. Věnuje se Vám a v klidu vše vysvětlí. Jsem ráda, že takový člověk existuje, já mu moc děkuji

Šla jsem k doktoru Weisovi prakticky naslepo.Bez objednání,bez žádanky.Byla jsem velmi mile překvapená.Pan doktor mě vzal ještě ten den,byl velmi milý,přátelský a pečlivý.Je to lékař profík a sympaťák.Vřele doporučuji.

Lékař, který mi ještě přitížil. Zajímají ho bohužel na 1. místě peníze a tomu podřizuje postup stanovení diagnózy. To co mu zaplatí pojišťovna si nechá proplatit několikrát i přímo pacientem (říká tomu "finanční spoluúčast"). U jiného lékaře nebylo vůbec potřeba si na stejné vyšetření připlácet. Historická vila, ve které má ordinaci, je jenom pro vytvoření dobrého dojmu, aby mohl snáz vytahovat peníze od pacientů.

Velice vstricny a prijemny lekar. Pacienta vyslechne, snazi se najit pricinu problemu. V pripadne akutniho problemu byl velice vstricny a nabidl mi drivejsi termin. Navedl me na diagnozu, kterou jini lekari prehlizeli. Za me patri panu dr. Weisovi velky dik. Bez neho bych se pravdepodne dosud lecila u ortopeda s koleny misto boreliozy...

Pan doktor je velmi empatický a vstřícný. Syn měl žádanku na cévní vyšetření a na poliklinice Budějovická dostal termín za 2 měsíce. Pan doktor syna vyšetřil ještě týž den, kdy jsem mu zavolala, za což mu dodatečně velmi děkuji. Zároveň pan doktor synovi diagnostikoval ortopedický problém, na který přišel při ultrazvuku cév (ortoped před tím nerozeznal zánět šlachy). Vedle ultrazvuku provedl synovi i celkové interní vyšetření. Podotýkám, že byl pátek a pan doktor syna přijal mimo ordinační hodiny. Jeho přístup k pacientovi je opravdu zcela mimořádný v tom nejlepším slova smyslu. Díky, pane doktore.

Pan doktor mne léčí již řadu let. Mohu se pouze ztotožnit s kladnými názory. Jeho přístup a vystupování jsou velmi lidské a zároveň profesionální. Myslím si, že jeho vzdělanost, osobitost, snaha a preciznost mu dovoují širší rozhled. Ke každému případu přistupuje zvlášť a s maximální péčí. Prošel jsem již řadu pražských zdravotních ústavů s různými problémy a onemocněními (mandle oboje, pasovy opar, zanet ledvin, kýla, slepák, akutní zanět šlach, onemocněni trávicího systému, chirurgická ošetření atd..) ale potkal jsem opravdu jen pár takovýchto PÁNŮ doktorů. Mohu vřele doporučit!