Interna a sonodiagnostika
Patočkova 3/712, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Interna a sonodiagnostika Jiný

Velmi příjemný pan doktor, je vidět profesionalitu, lidský přístup, pečlivost, pozornost, moc se nám líbila návštěva a jsem ráda že jsme se dostaly právě k němu. Přeji panu doktorovi hodně úspěchu ve všem a hodně tak spokojených pacientů jako jsme my. A navíc velmi příjemné prostředí ordinace a celková atmosféra.

Umístění: Interna a sonodiagnostika Jiný

Pan doktor je skverly na vsech uroven - profosionalni a lidsky.
Dr. Weis is fantastic on all counts - professionally and interpersonally.

Dnes jsem byla ošetřena panem doktorem a jeho profesionální a lidsky přístup mne mile překvapil. Doporučuji, víc takových doktorů, kteří léčí podstatu problému.

Umístění: Interna a sonodiagnostika Jiný

Mohu jen potrvdit nazory ostatnich lidi.. neuveritelny pan doktor, ktery projevuje zajem a udela si cas pacienta vyslechnout a podporit ho treba i v jeho ceste... velmi doporucuji a moc dekuji

Pet hvezdicek je malo.
Pridala bych dalsi za nadstandartni aspekty:
100% peclivost,coz je videt i na dokonale cistem a usporadanem stole.
100% pece,kterou venuje pacientovi
100% jistota,ze pan doktor nic nezanedbal
Posledni a nemene vyznamna hvezdicka je za profesionalni a lidsky pristup.
Tesim se na dalsi navstevu.

MUDr. Martin Weis je lékař s velkým L. Nikdy v životě jsem se nesetkala s tak lidským přístupem, profesionalitou, precizností, zájmem, komunikací s pacientem. Jednoduše s pocitem, že pana doktora zajímá, co vás trápí. Je to člověk na svém místě. Když jsem za ním přišla se svým problémem, byla jsem překvapena, jak se ho ujal a začal řešit, Je velmi obětavý, vstřícný, empatický. Doporučuji!

Pan doktor, je člověk na svém místě,jsem s ním velice spokojená a všude ho doporučuji a chválím. Pomohl mi a poradil. Je velice vstřícný a práci dle mého dělá tak jak by měl každý lékař. Věnuje se Vám a v klidu vše vysvětlí. Jsem ráda, že takový člověk existuje, já mu moc děkuji

Šla jsem k doktoru Weisovi prakticky naslepo.Bez objednání,bez žádanky.Byla jsem velmi mile překvapená.Pan doktor mě vzal ještě ten den,byl velmi milý,přátelský a pečlivý.Je to lékař profík a sympaťák.Vřele doporučuji.

Lékař, který mi ještě přitížil. Zajímají ho bohužel na 1. místě peníze a tomu podřizuje postup stanovení diagnózy. To co mu zaplatí pojišťovna si nechá proplatit několikrát i přímo pacientem (říká tomu "finanční spoluúčast"). U jiného lékaře nebylo vůbec potřeba si na stejné vyšetření připlácet. Historická vila, ve které má ordinaci, je jenom pro vytvoření dobrého dojmu, aby mohl snáz vytahovat peníze od pacientů.

Velice vstricny a prijemny lekar. Pacienta vyslechne, snazi se najit pricinu problemu. V pripadne akutniho problemu byl velice vstricny a nabidl mi drivejsi termin. Navedl me na diagnozu, kterou jini lekari prehlizeli. Za me patri panu dr. Weisovi velky dik. Bez neho bych se pravdepodne dosud lecila u ortopeda s koleny misto boreliozy...