Pana doktora znám od doby,kdy nastoupil na středisku v Dolních Chabrech. Zpočátku ve mě budil trochu nedůvěru snad až příliš pohodovým přístupem,ale postupem času jsem zjistil,že je to nejenom výborný lékař,ale

Spořická 300, Praha
Praktický lékař pro dospělé (mapa)

Vždy mne vyšel vstříc a velice slušně se chová k lidem.děkuji

Pana doktora znám od roku 1994 . Vždy byl naprosto úžasný, milý k pacientům a velice vstřícný. Svoje nemohoucí klienty pravidelně navštěvoval doma a pečoval o ně. Je skvělý praktik a diagnostik. Ptáčková Soňa

Nas pan doktor muze mit svoje pro i proti, nic mene je to jeden z nejlepsich rodinnych lekaru co znam. Je velmi obetavy, mily a vtipny.

Decentni a schopny lekar

Skvělý lékař

Skvělý diagnostik!

Na doporučení jsem se u ně registroval před cca šesti lety.
I když musím dojíždět nelituji toho, jezdil bych i dvojnásobnou cestu...

Vždy poradí a vyléčí, pro mě je to Pan Doktor

velmi dobrý lékař,vždy poradí a pomůže

Vždy mne vyšel vstříc a velice slušně se chová k lidem.děkuji

Decentni a schopny lekar

Skvělý lékař

Skvělý diagnostik!

Na doporučení jsem se u ně registroval před cca šesti lety.
I když musím dojíždět nelituji toho, jezdil bych i dvojnásobnou cestu...

Vždy poradí a vyléčí, pro mě je to Pan Doktor

velmi dobrý lékař,vždy poradí a pomůže