Martin Opočenský, internista Praha

MUDr. Martin Opočenský

Internista Více

Krškova 21/807, Praha
Interní ordinace

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Výborný a vstřícný pan doktor, který se snaží pomoci a věřím, že zachránil a ještě zachrání mnoho životů.

Nejlepší z lékařů, které znám. Pečlivý, důkladně vyšetří, pošle i na speciální vyšetření, je-li třeba. Dbá na prevenci.

Super doktor se super sestrou. Všem doporučuji navštívit jeho ordinaci, snaží se pomoct s každým problémem. Snaží se vysvětlit, v čem je problém a taky ho vyřešit.Jsem rád, že mě má v péči.

Velice všestraný profesionál, který se vždy snaží pomoci pacientovi. Je vidět, že pracuje ještě v nemocnici, protože posuzuje zdravotní stav ze všech úhlů pohledu. Vždy se snaží zařídit i potřebná vyšetření mimo svůj obor. Oceňuji, že po domluvě je schopen provést včas požadovaná vyšetření.

Vynikající odborník, který ovládá mnoho vyšetřovacích metod. Jeho pečlivý přístup již zachránil život nejednomu pacientovi. I přes velký nával pacientů se snaží vždy podat ošetření v co nejkomplexnější podobě.

Oceňuji milý, lidský, přesto profesionální přístup, komplexní a pečlivé vyšetření. Příjemné prostředí ordinace.

Vynikající erudovaný odborník s velice citlivým a lidským přístupem k pacientům.