Budínova 67/2, Praha
Nemocnice na Bulovce (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více

G
Umístění: jiné místo Bolest ramene až křečovitost svalů

Pracuji ve zdravotnictví..nečekala jsem, že v dnešní době dostanu vynadáno, když žádám vyšetření a převzetí do péče při zhoršení a silné bolesti...bez vyšetření a jen, abych tam nebyla zbytečně, mi napsal 5 rehabilitaci..Nedoporučuji...

Umístění: Nemocnice na Bulovce Zduřelá burza

MUDr. Kafuňek mi operoval zduřelou burzu a obrušoval kloub.
Podle recenzí jsem se bála pana Kafuňka a skutečně mi napoprvé připadal docela "ostrý". Nic to ovšem nemění na tom, že byl zcela věcný, vše mi vysvětlil jasně, i rentgeny a postup operace i jak dlouho bude pravděpodobně trvat rekonvalescence. Operována jsem byla v Brandýse n. L. Vše se rychle zhojilo a nyní po dvou měsících, nemít jizvu, nic nepoznám. ☺ Čekací doba je sice nepříjemná, ale zato se mi pan doktor se sestřičkou opravdu věnovali, když už jsem přišla na řadu. A musím dodat, že při posledních dvou návštěvách jsem odcházela s milým pocitem nejen z hojící se nohy. Panu doktorovi velmi děkuji.

Mudr. Kafunek mi v Brandyske nemocnici operoval pretrzeny krizovy vaz. Jsem velice spokojena s vysledkem operace. Jsem rok po operaci a mohu sportovat v plnem rozsahu jako pred urazem.

MUDr.Kafuněk mne operovat meniskus v únoru 2016. S výsledkem jsem spokojená.
Hodně chodím delší výlety a tak to pak trochu bolí. Ale to je už můj problém a také vyšší věk. Koleno zklidním, doplním kolagen a jde se znovu. Chce to hlavně posilovat celé tělo.Ta bolest se domnívám, vychází ze špatného postavení kloubu. Tak nesvádět bolest na špatnou operaci a zapracovat na posílení střední části těla. To vřele doporučuji.

Chování p. Mudr. Kafuňka se považuji za arogantní . S operací nejsem nijak spokojena a vzhledem k jeho přístupu si hledám nového ortopeda. Pracuji též ve zdravotnictví, ale toto jsem ještě nezažila. Jeho hlavní léčebná metoda je hubnutí. RHB mně napsal až skoro po třech měsících. A jednaní ve smyslu ,, Co jste čekala, že to bude lepší" a pod. opravdu nemám zapotřebí. a bohužel na drahé injekce já nemám. jen mně zaráželo, že každý pacient se kterým jsem mluvila za injekce na výživu chrupavky platil jinak ( a není to podle pojišťovny)

S tímto doktorem už nechci mít společného vůbec nic.... Po operaci předního křížového vazu v koleni mám potíže ještě rok poté. Na rehabilitaci mi bylo řečeno, že je to zanedbanou péčí operatéra, který mi doporučil měsíc po operaci s nohou nehýbat. Koleno mě stále bolí, ohyb a natažení je omezené. Když jsem chtěla vyplnit papír na trvalé následky, řekl, že v podstatě žádné nemám (přestože na rehabilitaci mám ve zprávě, že pokrčení je o 20 stupňů menší než u zdravé nohy).
Nehledě na to, že když jsem si šla požádat o vyplnění tohoto papíru (kdy můj stav byl podle Kafuňka už půl roku ustálený), byla jsem v 8.měsíci těhotenství. První reakce lékaře byla, že musím OKAMŽITĚ rapidně snížit svojí hmotnost. Při vysvětlení, že za měsíc a půl rodím mi řekl, že ho to nezajímá a ať okamžitě zhubnu.
Do lékařských zpráv mi psal informace, které se neshodovaly s realitou-což potvrdili i na rehabilitaci (např.stupeň pokrčení - ten mi ani nikdy neměřil, jen napsal, že je to v pohodě).
Jeho chování je naprosto arogantní.
Pokud nechcete mít trvalé následky na celý život a chcete se vyhnout arogantnímu a velmi nevhodnému až drzému přístupu, tomuto lékaři se obloukem vyhněte!

doktor Kafuněk mi operoval utržený meniskus a při té příležitosti mi rovnou zbrousil výrůstky na čéšce. Jsem 3 měsíce po operaci a jizvy nejsou už téměř vidět, rekonvalescence byla velmi rychlá. S doktorem jsem byla více než spokojena, mluví věcně ale srozumitelně a zdá se mi pohodový a dobře naladěný. 100% bych doporučila.

Nedoporučuju dr. Kafuňka. Na vše se musíte zeptat, odbývá vás a čekáte dlouhé hodiny v čekárně (minimálně 60 min. pokaždý). Dívá se na vás jako na laika hodně zpatra. Když jsem chtěl vědět přesnější informace (jako co mi vlastně odoperoval a pod.), tak na mě naschvál spustil latinskou terminologii, abych se nemohl ptát dál. Když jsem se ptal dál na slova, kterým nerozumím, tak řekl, že se to nedá vysvětlit jinak než tím latinským výrazem. Znám jiný ortopedy, kteří vám aspoň popíšou, kde se co v těle neachází a co to zhruba dělá.
Na druhou stranu musím říct, že mou operaci křížového vazu v koleni, zdá se, udělal dobře. B.D.

Nesouhlasím s níže uvedenými negativními hodnoceními. Pan MUDr. Kafuněk mě před rokem operoval rameno, které dodnes výborně drží, rekonvalescence byla blesková, komplikace absolutně žádné. Nebýt jizvy, ani si už dneska nevzpomenu, že mám to rameno operované (a to mě od toho zákroku odrazovalo několik lidí, i z řad lékařů). Pan Kafuněk odvedl stoprocentní práci a za to mu patří můj obrovský dík. Jestli nehraje s pacienty během ordinačních hodin paci-pacičky, to je mi upřímně fuk.

pan doktor Kafunek, je rekneme sveraz a od rany, ale vzdy mi perfektne pomohl a dobre poradil. no a ze se mnou nejedna jako s princeznou jsem i rad. nestojim o americke usmevy a soustrastna politovani, radsi se necham kvalitne osetrit!!!