Martin Kafuněk, ortoped Praha

MUDr. Martin Kafuněk

Ortoped

18 názorů

Uložit


Adresa

Budínova 67/2, Praha
Nemocnice na Bulovce

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
18 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
V
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice na Bulovce Jiný

U doktora Kafuňka jsem byl začátkem roku na operaci, jednalo se o plastiku kříž. vazu v koleni. Po operaci velká bolest, i po naléhání, že mně bolí lýtko a že něco nehraje, nebyla ikdyž mi každý kdo na této operaci byl a prášky dostal, nebyly dané prášky na ředěné krve. Po týdnu samozřejmě trombóza v celém noze... Po oznámení doktoru, co se stalo, žádná reakce ani omluva nic. Jen řekl, že se injekce dávají jen po plastice a ne artroskopii, a když jsem mu řekl, že já jsem byl na plastice a ne artroskopii, najednou otočil, že se nemusí dávat..ikdyž je to zcela běžné. Po 2 týdnech kontrola, špatně vytažené stehy, kdy mi začali hnisat a musela mi je vytahovat známa sestřička. Koleno oteklé, bolelo, nešlo ohýbat ani po měsíci. A zpráva od doktora? Všechno dobré, ikdyž jsem mu říkal něco jiného. Po 3 měsících koleno pořád nejde propnout, bolí, křupe tam.. změnil jsem doktora, který mi řekl, že šrouby které tam dal, dal špatně a povolili se. Takže další operace mně čeká v létě. První artroskopická a pak se uvidí, jaká bude další. Sem už nikdy. Nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


G
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Bolest ramene až křečovitost svalů

Pracuji ve zdravotnictví..nečekala jsem, že v dnešní době dostanu vynadáno, když žádám vyšetření a převzetí do péče při zhoršení a silné bolesti...bez vyšetření a jen, abych tam nebyla zbytečně, mi napsal 5 rehabilitaci..Nedoporučuji...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice na Bulovce Zduřelá burza

MUDr. Kafuňek mi operoval zduřelou burzu a obrušoval kloub.
Podle recenzí jsem se bála pana Kafuňka a skutečně mi napoprvé připadal docela "ostrý". Nic to ovšem nemění na tom, že byl zcela věcný, vše mi vysvětlil jasně, i rentgeny a postup operace i jak dlouho bude pravděpodobně trvat rekonvalescence. Operována jsem byla v Brandýse n. L. Vše se rychle zhojilo a nyní po dvou měsících, nemít jizvu, nic nepoznám. ☺ Čekací doba je sice nepříjemná, ale zato se mi pan doktor se sestřičkou opravdu věnovali, když už jsem přišla na řadu. A musím dodat, že při posledních dvou návštěvách jsem odcházela s milým pocitem nejen z hojící se nohy. Panu doktorovi velmi děkuji.


M
Ověřeny pacient

Mudr. Kafunek mi v Brandyske nemocnici operoval pretrzeny krizovy vaz. Jsem velice spokojena s vysledkem operace. Jsem rok po operaci a mohu sportovat v plnem rozsahu jako pred urazem.


V
Ověřeny pacient

MUDr.Kafuněk mne operovat meniskus v únoru 2016. S výsledkem jsem spokojená.
Hodně chodím delší výlety a tak to pak trochu bolí. Ale to je už můj problém a také vyšší věk. Koleno zklidním, doplním kolagen a jde se znovu. Chce to hlavně posilovat celé tělo.Ta bolest se domnívám, vychází ze špatného postavení kloubu. Tak nesvádět bolest na špatnou operaci a zapracovat na posílení střední části těla. To vřele doporučuji.


K
Ověřeny pacient

Chování p. Mudr. Kafuňka se považuji za arogantní . S operací nejsem nijak spokojena a vzhledem k jeho přístupu si hledám nového ortopeda. Pracuji též ve zdravotnictví, ale toto jsem ještě nezažila. Jeho hlavní léčebná metoda je hubnutí. RHB mně napsal až skoro po třech měsících. A jednaní ve smyslu ,, Co jste čekala, že to bude lepší" a pod. opravdu nemám zapotřebí. a bohužel na drahé injekce já nemám. jen mně zaráželo, že každý pacient se kterým jsem mluvila za injekce na výživu chrupavky platil jinak ( a není to podle pojišťovny)

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

S tímto doktorem už nechci mít společného vůbec nic.... Po operaci předního křížového vazu v koleni mám potíže ještě rok poté. Na rehabilitaci mi bylo řečeno, že je to zanedbanou péčí operatéra, který mi doporučil měsíc po operaci s nohou nehýbat. Koleno mě stále bolí, ohyb a natažení je omezené. Když jsem chtěla vyplnit papír na trvalé následky, řekl, že v podstatě žádné nemám (přestože na rehabilitaci mám ve zprávě, že pokrčení je o 20 stupňů menší než u zdravé nohy).
Nehledě na to, že když jsem si šla požádat o vyplnění tohoto papíru (kdy můj stav byl podle Kafuňka už půl roku ustálený), byla jsem v 8.měsíci těhotenství. První reakce lékaře byla, že musím OKAMŽITĚ rapidně snížit svojí hmotnost. Při vysvětlení, že za měsíc a půl rodím mi řekl, že ho to nezajímá a ať okamžitě zhubnu.
Do lékařských zpráv mi psal informace, které se neshodovaly s realitou-což potvrdili i na rehabilitaci (např.stupeň pokrčení - ten mi ani nikdy neměřil, jen napsal, že je to v pohodě).
Jeho chování je naprosto arogantní.
Pokud nechcete mít trvalé následky na celý život a chcete se vyhnout arogantnímu a velmi nevhodnému až drzému přístupu, tomuto lékaři se obloukem vyhněte!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

doktor Kafuněk mi operoval utržený meniskus a při té příležitosti mi rovnou zbrousil výrůstky na čéšce. Jsem 3 měsíce po operaci a jizvy nejsou už téměř vidět, rekonvalescence byla velmi rychlá. S doktorem jsem byla více než spokojena, mluví věcně ale srozumitelně a zdá se mi pohodový a dobře naladěný. 100% bych doporučila.


D
Ověřeny pacient

Nedoporučuju dr. Kafuňka. Na vše se musíte zeptat, odbývá vás a čekáte dlouhé hodiny v čekárně (minimálně 60 min. pokaždý). Dívá se na vás jako na laika hodně zpatra. Když jsem chtěl vědět přesnější informace (jako co mi vlastně odoperoval a pod.), tak na mě naschvál spustil latinskou terminologii, abych se nemohl ptát dál. Když jsem se ptal dál na slova, kterým nerozumím, tak řekl, že se to nedá vysvětlit jinak než tím latinským výrazem. Znám jiný ortopedy, kteří vám aspoň popíšou, kde se co v těle neachází a co to zhruba dělá.
Na druhou stranu musím říct, že mou operaci křížového vazu v koleni, zdá se, udělal dobře. B.D.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Nesouhlasím s níže uvedenými negativními hodnoceními. Pan MUDr. Kafuněk mě před rokem operoval rameno, které dodnes výborně drží, rekonvalescence byla blesková, komplikace absolutně žádné. Nebýt jizvy, ani si už dneska nevzpomenu, že mám to rameno operované (a to mě od toho zákroku odrazovalo několik lidí, i z řad lékařů). Pan Kafuněk odvedl stoprocentní práci a za to mu patří můj obrovský dík. Jestli nehraje s pacienty během ordinačních hodin paci-pacičky, to je mi upřímně fuk.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti