Turnovská 477/6, Praha 8, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Hotovost, Revolut, + 1 Více

Konzultace online • 800 Kč

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Způsoby platby: Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Bankovní převod, Revolut

Nutná platba před uskutečněním konzultace.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

Připojení přes Skype a Zoom. Dále přes platformu Známého lékaře.

Ve své praxi se zaměřuji na práci s dětmi, dospívajícími a dospělými lidmi. Vystudoval jsem VŠ se specializací na problémové děti a absolvoval dlouhod...

• Vztahová krize
  • Sociální fobie
  • Emocionální bolest

Ukončené školy

• Univerzita Hradec Králové (UHK), speciální pedagogika - etopedie
  • Pětiletý psychodynamicky orientovaný sebezkušenostní výcvik

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

Turnovská 477/6, Praha

1 000 Kč

3 názory pacientů

Umístění: Terapeutické centrum - Poradna (nejen) pro rodiče psychologické poradenství

Navštívila jsem několik jiných psychologů, takže mohu porovnat. U Martina H. se mi moc líbila upřímná snaha pomoci, kterou jsem jasně viděla. Překvapil mne pečlivostí, s jakou studoval podklad, který jsem dodala. Cítila jsem se v jeho péči jako hodnotný člověk a ne jako zdroj příjmu (jako u některých jiných). Děkuji a vřele doporučuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Oslovili jsme pana psychologa Hányše na základě doporučení. Byl od začátku velmi vstřícný a ochotný pomoci a hlavně velmi empatický. U našeho syna (15) si získal důvěru a tím mu pomohl se otevřít a řešit problémy, které ho trápily, především v oblasti získání sebevědomí, zlepšení vztahů v rodině i ve škole. Sezení byla velmi přínosná, hodně mu pomohl. Děkujeme.

Umístění: jiné místo Jiný

Mgr. Hányš pomohl mé náctileté dceři. Oceňuji jeho um komunikovat s mladistvými.( a nejen s nimi) Přímo u sezení jsem nebyla, ale evidentně umí klást správné otázky a dokáže najít východisko, cestu. Vše probíhá nenuceně, přátelsky. Mohu jen doporučit.

• Vztahová krize
  • Sociální fobie