Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Síť očních klinik LEXUM Jiný

Je to opravdu Pan doktor na svém místě Veliký dík za jeho přístup k pacientům Vysvětlí lidským způsobem , promluví s pacientem o různých věcech a to velice pomáhá když se pacient bojí. Prostě jen chvála a díky bohu že takový lékaři jsou Díky pane doktore pacientka Milada

Umístění: Síť očních klinik LEXUM Glakom po uraze

Pre mna ???????????????? lekar , mily , ochotny , ludsky . Tento lekar mi zachranil oko . To co uz na sk neslo zmakol on lavou zadnou. Dokonca som bola jeho projektom ???? prednasal o mne v USA . Pre mna clovek , ktoremu budem do konca zivota nesmierne vdacna . V Lexum by mali byt pysny ze taky lekar u nich je. Skoda len ze ich je malo..teda aspon u nas na SK .

Doktor Fucik je opradvu specialista a profik, Priprava pred operaci byla dobra a tesne pred operaci mne Dr vysvetlil velmi lidsky a prijemne co se stane. Zakrok byl rychly a profesionalne provedeny a Dr. mne verbalne provadel abych byl klidny. pote se jeste se mnou bavil a dohlizel na post operacni stav. Ma moje uznani a nejvyssi vyznamenani jako Clovek a Doktor odbornik. *Tomas V Michalek

Absolutně nejnejnej. Profesionalita, lidskost, není co dodat. Musím dodat, takže díky, že existuje a že pomáhá lidem.