Hotovost

Ambulance nemá smlouvu se žádnou zdravotní pojišťovnou (kromě odběrů krve, mikrobiologie a cytologie) , úhrada vyšetření je přímou platbou - ceník je k dispozici v ordinaci ( orientačně v romezí 50,-

Antikoncepce • 50 Kč

Bakteriologické vyšetření - 1 odběr • 100 Kč +9 Více

Budínova 2, Praha
Gynekologicko-porodnická klinika I.LF UK a FN Na Bulovce

Hotovost

Absolvent Fakulty všeobecného lékařství University Karlovy v Praze 1980, atestace I.a II.st. v oboru gynekologie a porodnictví. V současné době odborn...

• Neplodnost
  • Myomy
  • Menopauza

• gynekologie a porodnictví

Fotografie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Dozvědět se více

Gynekologické vyšetření

Jednorázová gyn.zrcadla, vypsání receptu

50 Kč

Soukromá gynekologická ordinace

Obvyklá gynekologická a porodnická vyšetření a průběžná péče, péče o fyziologická a riziková těhotenství, preventivní prohlídky, ultrazvuková vyšetření, hormonální poradna se zaměřením na neplodnost,

300 Kč

Soukromá gynekologická ordinace

Poruchy cyklu, antikoncepce, myomy, endometriosa, klimakterium, neplodnost, potrácení, rizikové a patologické těhotenství, rizikové a patologické porody, ultrazvuková diagnostika gynekologická a porod

Ultrazvuk

Soukromá gynekologická ordinace

V ordinaci zavádění nitroděložních tělísek, v nemocnici malé gynekologické výkony ( kyretáže, UPT, hysteroskopie), laparoskopická operativa

Vyšetření v těhotenské poradně

Soukromá gynekologická ordinace

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá gynekologická ordinace poruchy cyklu, antikoncepce, myomy, endometriosa, klimakterium, neplodnost, potrácení, rizikové a patologické těhotenství, rizikové a patologické porody, ultrazvuková diagnostika gynekologická a porod

Pan doktor mi pomohl s antikoncepci. Příjemná komunikace, vstřícnost a porozumění. Světla prostorná ordinace a čekací místnost. Děkuju.

Umístění: Soukromá gynekologická ordinace gynekologické vyšetření

Pan doktor je velice příjemný a sympatický. Vstupní vyšetření proběhlo bez problému. Velice vkusně zařízená ordinace.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Běžný termín

K panu doktorovi chodím už mnoho let,
jsem mu vděčná za porod zdravé dcery.
Je pečlivý a vždy vše vysvětlí. Vyšetření je
komplexní a důkladné. Děkuji za péči.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá gynekologická ordinace obvyklá gynekologická a porodnická vyšetření a průběžná péče, péče o fyziologická a riziková těhotenství, preventivní prohlídky, ultrazvuková vyšetření, hormonální poradna se zaměřením na neplodnost,

Pan doktor je moc milý, vše mi skvěle vysvětlil . Je to profesionál a odborník na svém místě. Rozhodně ho doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Jiný

Velmi dobrý doktor!
Moc krat Vám děkuji za pomoc:)
Очень хороший врач, спасибо большое врачу за помощь!
Great doctor, I am very grateful to him for his help! I recommend you to visit him 100%

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Běžný termín

Profesionální a zároveň lidský přístup. Geniální kombinace! Jsem pacientkou mnoho let a VŽDYCKY je to tak!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Běžný termín

Pan doktor Dvořák byl milý,vyslechl mne a nasadil léčbu,která doufám bude učinná.
Byla jsem spokojená s jeho chováním a komunikací.
Mohu doporučit a těšit se na další návštěvu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Běžný termín

Moc dobry doktor, skvela komunikace, velmi kvalitni pristup, hezke prostredi, ciste prostredi
Doporucuji

Umístění: Gynekologicko-porodnická klinika I.LF UK a FN Na Bulovce Jiný

Dnes na pohotovosti na Bulovce jsem měla možnost poznat pana doktora. Musím poděkovat, protože mi pomohl k tomu, abych nebyla ve stresu v těhotenství a brala vše tak nějak normálně. Vše na jedničku. Děkuji !

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Běžný termín

Vždy velmi profesionální a milý přístup. Úžasný pan doktor. Mohu z vlastní zkušenosti pouze a jen doporučit.

12 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Já nejsem těhotná, nikdy jsem nebyla, nemám dítě, pochopila jste to špatně. Já právě nevím jestli jsem přesvědčaná že vlasy padají z toho, určitě začli padat kvůli vysazení té kombinované formy antikoncepce, ale tím, že to po roce a půl od vysazení stále padá a většinou se říká, že se to srovná do roka maximálně, tak si říkám jestli nemá na to vliv právě i ta gestagenní. Jistá si nejsem a zároveň nechci zase na sebe dělat hokusy pokusy a zkusit jen tak vysadit jeslti mi začnou padat nebo ne abych si zase ty hormony rozházela, spíš jsem chtěla vědět jestli existují na to studie nebo zkušenosti lékařů, že z gestagenní antikoncepce vlasy padají nebo ne.
    Děkuji

Dobrý den, odpovědět v krátkosti na Váš ém asi nejde, nejlépe by bylo probrat to při nějaké návštěvě. S pozdravem dr.Dvořák .

MUDr. Martin Dvořák

• Dobrý den pane doktore Fialo,
    moc si vážím Vaší pomoci a rozsáhlé odpovědi.
    Jak již jsem psala, tak nejsem těhotná a nikdy jsem nebyla, je mi 26 let a v brzké době dítě neplánuji., takže problém padání vlasů nesouvisí s kojením ani s ničím ohledně těhotenství.
    Antikoncepci jsem užívala od 16 let takže cca 10 let ji užívám a to dříve kombinovanou formu antikoncepce, a před užíváním ani během užívání této kombinované antikoncepce jsem nikdy problém s vlasy neměla, naopak jsem je měla pěkné, husté a pevné. Po vysazení antikoncepce (této kombinované) před rokem a půl (minulý rok v lednu) mi začali po 3 týdnech od vysazení šíleně padat vlasy, byl mi nasazen alpicort a doporučen methionin, velmi málo se to zlepšilo ale jelikož jsem nechtěla cpát do svého těla kortikoidy tak jsem po měsíci užívání přestala a nasadila jsem vodičky proti padání vlasů, zinek forte, methionin, křemík, hořčík a železo, to užívám i dodnes. Poté jsem po třech měsících od vvysazení začala užívat právě gestagenní antikoncepci a padání vlasů přetrvávalo a do 3 měsíců jsem přišla o půlku svých původních vlasů. Poslední půl rok padají vlasy mně ale pořád je to více než normální stav padání. Padají mi i drobné vlásky, které je vidět že dorůstají, protože jsou to třeba 5 cm vlásky anebo kratší či delší, takže mi přijde že je nějaký problém v nedostatku asi nějakých vitamínů nebo rozhozené hormonální hladiny a z toho důvodu se vlasy prostě nedokážou udržet. Jsem z toho nešťastná protože nemůžu nosit rozpuštěné vlasy protože mám akorát pár pramínků na hlavně a musím to pořád v culíku, který je i tak hodně slabý. Nejvíc mě nervuje to, že právě padají ty malé vlasy, takže po tom extrémním vypadání mi ani nemají šanci dorůst když padají i tyto. Bojím se, že když vysadím i tuto antikoncepci takže mi vypadnou i zbylé vlassy co mám na hlavě. Ale nevím co dělat víc, protože je to rok a půl a ač padají méně tak pořád padjí dost, stačí si učesat vlasy nebo během mytí je plná vana vlasů, nevím už kdy se to konečně zastaví a začnou mi vlasy znovu dorůstat. Bojím se, že po tomto vypadání mi už žádný nazpátek nevyrostou :-/ myslíte, že na to opravdu může mít vliv gestagenní antikoncepce nebo spíše výpadek a rozkolísání hormonů v těle, když jsem tu kombinovanou antikoncepci brala tolik let a to tělo bylo zvyklé na přísun hormonů a teď ta gestagenní má těch hormonů třeba méně a to tělo se s tím ještě nevypořádalo?

Děkuji za odpověď. a Vaší pomoc.

VIZ moje odpověď

MUDr. Martin Dvořák