Hnězdenská 2, Praha
Soukromá gynekologická ordinace (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost
283 85.....

Antikoncepce (od 50 kč)

Gynekologické vyšetření (od 400 kč)

Ultrazvuk (od 200 kč) + 9 Více

Gynekologické konzultace (od 200 kč)

V ordinaci zavádění nitroděložních tělísek, v nemocnici malé gynekologické výkony ( kyretáže, upt, hysteroskopie), laparoskopická operativa (od 400 kč)

Obvyklá gynekologická a porodnická vyšetření a průběžná péče, péče o fyziologická a riziková těhotenství, preventivní prohlídky, ultrazvuková vyšetření, hormonální poradna se zaměřením na neplodnost, potrácení, poruchy cyklu, antikoncepce, období přechodu (od 300 kč)

Budínova 2, Praha
Gynekologicko-porodnická klinika I.LF UK a FN Na Bulovce (mapa)

Hotovost
266 08.....

Absolvent Fakulty všeobecného lékařství University Karlovy v Praze 1980, atestace I.a II.st. v oboru gynekologie a porodnictví. V současné době odborn...

• neplodnost
  • myomy
  • menopauza

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Běžný termín

Pan doktor je pozorny a vstricny, jednani je velmi profesionalni. Vsechno vysvetlil a ukazal na ultrazvuku co vidi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Zavedení Mireny

Pan doktor je absolutně skvělý. Je ochotný, vyslechne si Vás a rád Vám poradí. Přišla jsem za ním za pět dvanáct s tím, že potřebuji zavést novou Mirenu. Vzal mě prakticky okamžitě a Mirenu bezbolestně zavedl. Stoprocentně doporučuji! :)

F
Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Gynekologické vyšetření

Pan doktor je profesional vo svojom obore, velmi mily, so zmyslom pre humor a trpezlivy. Pri vysetreni mi vsetko vysvetlil a poradil, pomohol mi aj pri dalsom postupe v lieceni opakujucich sa zapalov mocovych ciest.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Běžný termín

Má zkušenost s panem doktorem přesáhla veškerá má očekávání. Profesionální a hlavně velice příjemné jednání. Vřele doporučuji všem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá gynekologická ordinace prev. prohlídka

Moje první návštěva u pana doktora. Pan doktor je milý a empatický. Byl to zároveň první doktor, který mě ukázal a dobře vysvětlil, co vidí na ultrazvuku. Děkuji . HV

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Běžný termín

Moc milý pan doktor. Je vidět, že má bohatou praxi a svoji práci dělá dobře, v klidu, tak, aby se pacientky cítily dobře. Jediné, co mě poněkud zaskočilo, byla částka (1200,-), kterou si pan doktor naúčtoval za běžnou prohlídku. Podle ceníku, který je k dispozici na profilu, jsem čekala nižší částku, ale vzhledem k profesionálním přístupu návštěvy rozhodně nelituji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Soukromá gynekologická ordinace gynekologické vyšetření

Pan Mudr.Martin Dvořák je ve svém oboru profesionál. Je to již 8 let, co se mi díky jeho včasnému odhalení preeklampsie a jiných broblémů, narodil za jeho asistence zdravý chlapeček! Od té doby jsem pacientkou v jeho ordinaci ve Hnězdenské ulici. Pan doktor umí pacienta vyslechnout, vždy mi dobře poradil a snažil se najít racionální- to nejlepší řešení pro mě! Rozhodně doporučuji! Danišová Nina

Umístění: Gynekologicko-porodnická klinika I.LF UK a FN Na Bulovce

Ráda bych přidala (byť po poměrně dlouhé době) k ostatním ohlasům ten svůj - a to také kladný. Pan doktor otočil v roce 2014 vnějšími hmaty bez větších obtíží synka z polohy koncem pánevním do polohy hlavičkou. Obrat proběhl ve 38. týdnu na Bulovce, ale setkali jsme se nejdříve přibližně 2 týdny před zákrokem v jeho soukromé ordinaci (sídlil tehdy nedaleko u polikliniky Mazurská). Probral se mnou ochotně vše, co mě zajímalo. Můj osobní dojem je, že je to vcelku příjemný lékař a setkání s ním rozhodně nebyla ani trochu stresující. Dodnes jsem jeho rukám velice vděčná:) Pokud bych někdy v budoucnu musela řešit stejnou situaci, budu hledat pomoc přirozeně opět u něj...

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem s panem doktorem velice spokojena. Vynikající doktor,mily,empaticky a vstricny.Mohu tedy doporučit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Chci touto cestou poděkovat výbornému doktorovi Mudr. Martinovi Dvořákovi a celému kolektivu gynekologii Bulovky za vynikající péči, ochotu a lidsky přistup. K panu doktorovi mám 100% důvěru, je to Profesionál s respektem k pacientkám, špičkový specialista ve svým oboru, nejlepší gynekolog a dobrý člověk. Pokud mohu, tak vřele doporučuji.

Ultrazvuk

Gynekologické vyšetření

Antikoncepce

od 50 kč

od 50 kč

od 300 kč

od 300 kč

Poruchy cyklu, antikoncepce, myomy, endometriosa, klimakterium, neplodnost, potrácení, rizikové a patologické těhotenství, rizikové a patologické porody, ultrazvuková diagnostika gynekologická a porodniácká, operace klasické a laparoskopické

od 200 kč

Ambulance nemá smlouvu se žádnou zdravotní pojišťovnou (kromě odběrů krve, mikrobiologie a cytologie) , úhrada vyšetření je přímou platbou - ceník je k dispozici v ordinaci ( orientačně v romezí 50,- kč za recept až 1000,- kč za komplexní vyšetření )

Cena není uvedená

F
Umístění: Soukromá gynekologická ordinace Gynekologické vyšetření

Umístění: Gynekologicko-porodnická klinika I.LF UK a FN Na Bulovce

15 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den.Mám indikovánu rekonstrukci POP,a antistresovou suburetrální pásku.Co to vlastně bude,jak se to dělá,délka operace,kdy mohu vstát,jaké je riziko?Mám tam už přestřiženou TVT pásku,byla nefunkční.
    Děkuji .

MUDr. Martin Dvořák

• Dobrý den
    Vím , že to nepatří k recenzím ale zeptat se musím - popřípadě klidně smažu.
    Již mám několik dní nevolnosti a opozdila se mi MS proto jsem se rozhodla si udělat těhotenský test který vyšel pozitivně , doprovázel ho ovšem ,,nahnědlý výtok,, s přímesí krve ( bez bolestí bez jiných komplikací ) Další test jsem si dělala ve chvíli kdy mi přišla menstruace která se opozdila a už nebyla druhá čárka tak zřetelná.
    Nyní se mi objevují menší bolesti v prsou a podbřišku, a lidově řečeno ze mne dolova leje i když je mi chladno. Občas se dostaví mírně zvýšená teplota. Bohužel doposud nemám svého gynekologa. děkuji předem moc za radu.

• neplodnost
  • myomy