MUDr.

Gynekolog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 23 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Absolvent Fakulty všeobecného lékařství University Karlovy v Praze 1980, atestace I.a II.st. v oboru gynekologie a porodnictví. V současné době odborný asistent Gynekologicko- poro... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Soukromá gynekologická ordinace Combined ShapeCreated with Sketch.

Hnězdenská 2
    18000 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost

Služby

Antikoncepce od 50 kč
    Ultrazvuk od 200 kč
    V ordinaci zavádění nitroděložních tělísek, v nemocnici malé gynekologické výkony ( kyretáže, upt, hysteroskopie), laparoskopická operativa od 400 kč
    Vyšetření v těhotenské poradně od 400 kč
    Bakteriologické vyšetření - 1 odběr od 100 kč
    Běžný termín
    Obvyklá gynekologická a porodnická vyšetření a průběžná péče, péče o fyziologická a riziková těhotenství, preventivní prohlídky, ultrazvuková vyšetření, hormonální poradna se zaměřením na neplodnost, potrácení, poruchy cyklu, antikoncepce, období přechodu od 300 kč
    Poruchy cyklu, antikoncepce, myomy, endometriosa, klimakterium, neplodnost, potrácení, rizikové a patologické těhotenství, rizikové a patologické porody, ultrazvuková diagnostika gynekologická a porodniácká, operace klasické a laparoskopické od 200 kč
    Jednorázová gyn.zrcadla, vypsání receptu 50 Kč
    Ambulance nemá smlouvu se žádnou zdravotní pojišťovnou (kromě odběrů krve, mikrobiologie a cytologie) , úhrada vyšetření je přímou platbou - ceník je k dispozici v ordinaci ( orientačně v romezí 50,- kč za recept až 1000,- kč za komplexní vyšetření )

• Gynekologicko-porodnická klinika I.LF UK a FN Na Bulovce

Budínova 2
    180 81 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost
  • dotaz na porod koncem pánevním

Přeji krásný den,

moc ráda bych se zeptala na Váš názor ohledně normálního porodu KP. Ráda bych rodila přirozeně (pokud by samozřejmě bylo vše v pořádku), ale většinou je mi všude doporučován císařský řez. Zatím jsem teprve ve 35. tt a vím, že se miminko ještě může otočit, případně bych… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Martin Dvořák

Dobrý den, shodou okolností sloužím tento víkend na Bulovce, a protože čas běží, bylo by možné přijít na konzultaci, UZ a zhodnocení situace. Pokud by se Vám to hodilo, přijďte zítra 11.2. nebo v neděli… Více

• Endometrióza

Dobrý den, již 2roky řeším endometriózu na obou vaječníkách, 9cm a 7cm průměr, chtěla jsem se zeptat zda máte zkušenost s léčením tohoto problému a zda se dá řešit jinak než odebráním vaječníků a dělohy. Je mi 40let a nechci o orgány přijít, děkuji za informaci

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Martin Dvořák

Takto velké cysty se léčí především operačně, nemusí se přitom odejmout děloha a vaječníky lze do určité míry zachovat. obvykle se různě velká část vajčníků odstraní s cystou a zbytek se ponechá, pokud… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Absolvent Fakulty všeobecného lékařství University Karlovy v Praze 1980, atestace I.a II.st. v oboru gynekologie a porodnictví. V současné době odborný asistent Gynekologicko- porodnické kliniky I,.LF a Nemocnice na Bulovce, dříve odborný lékař v ÚPMD v Podolí a na gyn.oddělení FTN v Krči, nyní vedoucí poradny pro riziková a patologická těhotenství, vedoucí ultrazvukového pracoviště kliniky , 33 let zkušeností v oboru gynekologie a porodnictví, hlavní zaměření na riziková a patologická těhotenství a porody, přirozené porodnictví se zkušenostmi z Centra Aktivního Porodu (dříve CAP na Bulovce) , zkušenosti z hormonální poradny se zaměřením na neplodnost, potrácení, poruchy cyklu, antikoncepce, období přechodu a klimakteria, ultrazvuková diagnostika se zaměřením na onkologickou problematiku, na vrozené vady plodu a jeho vývoje, poruch uložení plodu koncem pánevním spolu s prováděním obratů plodu, doprovod a asistence u porodu,

• gynekologie a porodnictví

Nemoci

Fotografie

Hodnocení pacientů:

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Chci touto cestou poděkovat výbornému doktorovi Mudr. Martinovi Dvořákovi a celému kolektivu gynekologii Bulovky za vynikající péči, ochotu a lidsky přistup. K panu doktorovi mám 100% důvěru, je to Profesionál s respektem k pacientkám, špičkový specialista ve svým oboru, nejlepší gynekolog a dobrý člověk. Pokud mohu, tak vřele doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jezdim za p.doktorem,uz 12 let jsem velice spokojena,jak s pristupem,tak s odbornosti.Je velice peclivy a vse dobre vysvetli.Jsem rada,ze takovy lekari jeste existuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem s panem doktorem spokojená :) všechno hezky vysvětlí a umí člověka uklidnit. Ordinace je trošku skrytá v paneláku.

• Jeho profesionalitu bohužel nemohu posoudit.Prožila jsem s ním komplikovaný potrat ve 23.tt a pan doktor na mně nepromluvil ani slovo.Ani při kontrolním ultrazvuku po revizi mi nic neřekl.To že byl potrat komplikovaný jsem se dozvěděla až z propouštěcí zprávy.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Tohle je gynekolog, ke kterému se budete těšit :-). Milý, zajímá se, všechno pečlivě vysvětlí a u ultrazvuku mi ukazoval, jak vypadají jednotlivé orgány a proč. Rozhodně nejpříjemnější návštěva, co jsem kdy zažila a tisícovky nelituju.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Potvrzuji všechna pozitivní hodnocení. Pan doktor se mi plně věnoval, vysvětlil vše, na co jsem se ptala i neptala. Působí klidně a profesionálně. Oceňuji individuální přístup.

• Díky panu doktoru jsem měla před dvěma týdny na Bulovce krásný přirozený porod koncem pánevním, což bych v jiných rukách odnesla císařem. Je to úžasný profesionál.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora znám léta a mé hodnocení je výborný jako vždy. Profesionalita lékaře se naprosto přirozeně pojí s lidskostí, laskavostí a respektem k pacientkám a to vytváří situaci, kdy si nepřipadám jako někdo o kom se direktivně rozhoduje, ale jako partner, který je vyslechnut a hledá se pro něj nejlepší rešení. Romana Petřinová

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je milý, příjemný. Vůbec si nedovedu představit, že bych měla chodit k někomu jinému.
    Ultrazvuk umí číst jako jeden z mála.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

MUDr Martin Dvořák je vynikající doktor, který vše důkladně vysvětlí a rozhodně odvádí svou práci velice pečlivě. Soukromá ordinace je sice na poprvé hůře k nalezení (panelový dům naproti poliklinice), ovšem prostředí a vybavení je na špičkové úrovni.
    Vzhledem k tomu, že nemá smluvní vztah s pojišťovnami, je nutné některé úkony platit. Ceny jsou ale přijatelné a ve srovnání s jinými gynekologickými pracovišti v Praze více než slušné!
    Mohu tedy vřele doporučit!