MUDr.

Gynekolog přijímá nové pacienty

Objednat se 19 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Absolvent Fakulty všeobecného lékařství University Karlovy v Praze 1980, atestace I.a II.st. v oboru gynekologie a porodnictví. V současné době odborný asistent Gynekologicko- porodnické… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Soukromá gynekologická ordinace

Hnězdenská 2
    18000 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost

Služby

Antikoncepce od 50 kč
    Ultrazvuk od 200 kč
    V ordinaci zavádění nitroděložních tělísek, v nemocnici malé gynekologické výkony ( kyretáže, upt, hysteroskopie), laparoskopická operativa od 400 kč
    Vyšetření v těhotenské poradně od 400 kč
    Bakteriologické vyšetření - 1 odběr od 100 kč
    Běžný termín
    Obvyklá gynekologická a porodnická vyšetření a průběžná péče, péče o fyziologická a riziková těhotenství, preventivní prohlídky, ultrazvuková vyšetření, hormonální poradna se zaměřením na neplodnost, potrácení, poruchy cyklu, antikoncepce, období přechodu od 300 kč
    Poruchy cyklu, antikoncepce, myomy, endometriosa, klimakterium, neplodnost, potrácení, rizikové a patologické těhotenství, rizikové a patologické porody, ultrazvuková diagnostika gynekologická a porodniácká, operace klasické a laparoskopické od 200 kč
    Jednorázová gyn.zrcadla, vypsání receptu 50 Kč
    Ambulance nemá smlouvu se žádnou zdravotní pojišťovnou (kromě odběrů krve, mikrobiologie a cytologie) , úhrada vyšetření je přímou platbou - ceník je k dispozici v ordinaci ( orientačně v romezí 50,- kč za recept až 1000,- kč za komplexní vyšetření )

• Gynekologicko-porodnická klinika I.LF UK a FN Na Bulovce

Budínova 2
    180 81 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost
  • Já nejsem těhotná, nikdy jsem nebyla, nemám dítě, pochopila jste to špatně. Já právě nevím jestli jsem přesvědčaná že vlasy padají z toho, určitě začli padat kvůli vysazení té kombinované formy antikoncepce, ale tím, že to po roce a půl od vysazení stále padá a většinou se říká, že se to srovná do roka… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Martin Dvořák

Dobrý den, odpovědět v krátkosti na Váš ém asi nejde, nejlépe by bylo probrat to při nějaké návštěvě. S pozdravem dr.Dvořák .

• Dobrý den,
    nn nekojím.
    U mě byla nasazená gestagenní antikoncepce z důvodu Leydenské mutace, byla mi doporučena, že je v tomto případě vhodná a jiné antikoncepčí metody jako například tělísko mi nebylo doporučeno, ale bohužel můj ošetřující doktor mě neinformoval o možných důsledcích na… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

VIZ moje odpověď

Zkušenosti a dovednosti

• Absolvent Fakulty všeobecného lékařství University Karlovy v Praze 1980, atestace I.a II.st. v oboru gynekologie a porodnictví. V současné době odborný asistent Gynekologicko- porodnické kliniky I,.LF a Nemocnice na Bulovce, dříve odborný lékař v ÚPMD v Podolí a na gyn.oddělení FTN v Krči, nyní vedoucí poradny pro riziková a patologická těhotenství, vedoucí ultrazvukového pracoviště kliniky , 33 let zkušeností v oboru gynekologie a porodnictví, hlavní zaměření na riziková a patologická těhotenství a porody, přirozené porodnictví se zkušenostmi z Centra Aktivního Porodu (dříve CAP na Bulovce) , zkušenosti z hormonální poradny se zaměřením na neplodnost, potrácení, poruchy cyklu, antikoncepce, období přechodu a klimakteria, ultrazvuková diagnostika se zaměřením na onkologickou problematiku, na vrozené vady plodu a jeho vývoje, poruch uložení plodu koncem pánevním spolu s prováděním obratů plodu, doprovod a asistence u porodu,

• gynekologie a porodnictví

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Umístění: Soukromá gynekologická ordinaceSlužby: Běžný termín

Moc milý pan doktor. Je vidět, že má bohatou praxi a svoji práci dělá dobře, v klidu, tak, aby se pacientky cítily dobře. Jediné, co mě poněkud zaskočilo, byla částka (1200,-), kterou si pan doktor naúčtoval za běžnou prohlídku. Podle ceníku, který je k dispozici na profilu, jsem čekala nižší částku, ale vzhledem k profesionálním přístupu návštěvy rozhodně nelituji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Soukromá gynekologická ordinaceSlužby: gynekologické vyšetření

Pan Mudr.Martin Dvořák je ve svém oboru profesionál. Je to již 8 let, co se mi díky jeho včasnému odhalení preeklampsie a jiných broblémů, narodil za jeho asistence zdravý chlapeček! Od té doby jsem pacientkou v jeho ordinaci ve Hnězdenské ulici. Pan doktor umí pacienta vyslechnout, vždy mi dobře poradil a snažil se najít racionální- to nejlepší řešení pro mě! Rozhodně doporučuji! Danišová Nina

• Umístění: Gynekologicko-porodnická klinika I.LF UK a FN Na Bulovce

Ráda bych přidala (byť po poměrně dlouhé době) k ostatním ohlasům ten svůj - a to také kladný. Pan doktor otočil v roce 2014 vnějšími hmaty bez větších obtíží synka z polohy koncem pánevním do polohy hlavičkou. Obrat proběhl ve 38. týdnu na Bulovce, ale setkali jsme se nejdříve přibližně 2 týdny před zákrokem v jeho soukromé ordinaci (sídlil tehdy nedaleko u polikliniky Mazurská). Probral se mnou ochotně vše, co mě zajímalo. Můj osobní dojem je, že je to vcelku příjemný lékař a setkání s ním rozhodně nebyla ani trochu stresující. Dodnes jsem jeho rukám velice vděčná:) Pokud bych někdy v budoucnu musela řešit stejnou situaci, budu hledat pomoc přirozeně opět u něj...

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem s panem doktorem velice spokojena. Vynikající doktor,mily,empaticky a vstricny.Mohu tedy doporučit!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Chci touto cestou poděkovat výbornému doktorovi Mudr. Martinovi Dvořákovi a celému kolektivu gynekologii Bulovky za vynikající péči, ochotu a lidsky přistup. K panu doktorovi mám 100% důvěru, je to Profesionál s respektem k pacientkám, špičkový specialista ve svým oboru, nejlepší gynekolog a dobrý člověk. Pokud mohu, tak vřele doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jezdim za p.doktorem,uz 12 let jsem velice spokojena,jak s pristupem,tak s odbornosti.Je velice peclivy a vse dobre vysvetli.Jsem rada,ze takovy lekari jeste existuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem s panem doktorem spokojená :) všechno hezky vysvětlí a umí člověka uklidnit. Ordinace je trošku skrytá v paneláku.

• Jeho profesionalitu bohužel nemohu posoudit.Prožila jsem s ním komplikovaný potrat ve 23.tt a pan doktor na mně nepromluvil ani slovo.Ani při kontrolním ultrazvuku po revizi mi nic neřekl.To že byl potrat komplikovaný jsem se dozvěděla až z propouštěcí zprávy.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Tohle je gynekolog, ke kterému se budete těšit :-). Milý, zajímá se, všechno pečlivě vysvětlí a u ultrazvuku mi ukazoval, jak vypadají jednotlivé orgány a proč. Rozhodně nejpříjemnější návštěva, co jsem kdy zažila a tisícovky nelituju.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Potvrzuji všechna pozitivní hodnocení. Pan doktor se mi plně věnoval, vysvětlil vše, na co jsem se ptala i neptala. Působí klidně a profesionálně. Oceňuji individuální přístup.

Nejblížší termíny:

další dny