MUDr.

Gynekolog Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 15 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Absolvent Fakulty všeobecného lékařství University Karlovy v Praze 1980, atestace I.a II.st. v oboru gynekologie a porodnictví. V současné době odborný asistent Gynekologicko- poro... Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Soukromá gynekologická ordinace Combined ShapeCreated with Sketch.

Hnězdenská 2
    18000 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost

Služby

Antikoncepce od 50 kč
    Ultrazvuk od 200 kč
    V ordinaci zavádění nitroděložních tělísek, v nemocnici malé gynekologické výkony ( kyretáže, upt, hysteroskopie), laparoskopická operativa od 400 kč
    Vyšetření v těhotenské poradně od 400 kč
    Bakteriologické vyšetření - 1 odběr od 100 kč
    Běžný termín
    Obvyklá gynekologická a porodnická vyšetření a průběžná péče, péče o fyziologická a riziková těhotenství, preventivní prohlídky, ultrazvuková vyšetření, hormonální poradna se zaměřením na neplodnost, potrácení, poruchy cyklu, antikoncepce, období přechodu od 300 kč
    Poruchy cyklu, antikoncepce, myomy, endometriosa, klimakterium, neplodnost, potrácení, rizikové a patologické těhotenství, rizikové a patologické porody, ultrazvuková diagnostika gynekologická a porodniácká, operace klasické a laparoskopické od 200 kč
    Jednorázová gyn.zrcadla, vypsání receptu 50 Kč
    Ambulance nemá smlouvu se žádnou zdravotní pojišťovnou (kromě odběrů krve, mikrobiologie a cytologie) , úhrada vyšetření je přímou platbou - ceník je k dispozici v ordinaci ( orientačně v romezí 50,- kč za recept až 1000,- kč za komplexní vyšetření )

• Gynekologicko-porodnická klinika I.LF UK a FN Na Bulovce

Budínova 2
    180 81 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost
  • Dobrý den pane doktore,
    momentálně jsem 33+3 tt a miminko je hlavičkou nahoru. Vím, že má na přetočení ještě čas, ale tentokrát bych nechtěla nic podcenit. První synek (2,5let) přišel na svět SC právě díky uložení KP. Já bych si ale moc přála porodit přirozeně, na žádnou vadu , která by bránila… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Martin Dvořák

Dobrý den, obvykle se čeká do 36-37.týdne, kdy se poloha miminka obvykle nezmění. Pak se řeší, zda rodit rovnou císařem, zkusit normální porod koncem pánevním nebo zkusit obrat plodu. Ve vašem případě… Více

• Dobry den, v breznu 2016 mi pri ukonceni porodu akutnim SC praskla leva delozhi hrana, dalsi tehotenstvi by udajne bylo vysoce rizikove, resp bylo mi nedoporuceno. Ja se s timto faktem ale stale nedokazu smirit. Existuje prosim spolehlive vysetreni, ktere napr.presne zmeri velikost a tloustku jizvy a… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Martin Dvořák

Dobrý den, k posouzení by bylo třeba mít k dispozici nejlépe kopii operačního protokolu z císařského řezu, event. konzultovat přímo operatéra. Nejpřínosnější metodou k vyšetření je asi ultrazvuk. Na netěhotné… Více

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Absolvent Fakulty všeobecného lékařství University Karlovy v Praze 1980, atestace I.a II.st. v oboru gynekologie a porodnictví. V současné době odborný asistent Gynekologicko- porodnické kliniky I,.LF a Nemocnice na Bulovce, dříve odborný lékař v ÚPMD v Podolí a na gyn.oddělení FTN v Krči, nyní vedoucí poradny pro riziková a patologická těhotenství, vedoucí ultrazvukového pracoviště kliniky , 33 let zkušeností v oboru gynekologie a porodnictví, hlavní zaměření na riziková a patologická těhotenství a porody, přirozené porodnictví se zkušenostmi z Centra Aktivního Porodu (dříve CAP na Bulovce) , zkušenosti z hormonální poradny se zaměřením na neplodnost, potrácení, poruchy cyklu, antikoncepce, období přechodu a klimakteria, ultrazvuková diagnostika se zaměřením na onkologickou problematiku, na vrozené vady plodu a jeho vývoje, poruch uložení plodu koncem pánevním spolu s prováděním obratů plodu, doprovod a asistence u porodu,

Nemoci

Fotografie

Hodnocení pacientů:

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem s panem doktorem velice spokojena. Vynikající doktor,mily,empaticky a vstricny.Mohu tedy doporučit!

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Chci touto cestou poděkovat výbornému doktorovi Mudr. Martinovi Dvořákovi a celému kolektivu gynekologii Bulovky za vynikající péči, ochotu a lidsky přistup. K panu doktorovi mám 100% důvěru, je to Profesionál s respektem k pacientkám, špičkový specialista ve svým oboru, nejlepší gynekolog a dobrý člověk. Pokud mohu, tak vřele doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jezdim za p.doktorem,uz 12 let jsem velice spokojena,jak s pristupem,tak s odbornosti.Je velice peclivy a vse dobre vysvetli.Jsem rada,ze takovy lekari jeste existuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem s panem doktorem spokojená :) všechno hezky vysvětlí a umí člověka uklidnit. Ordinace je trošku skrytá v paneláku.

• Jeho profesionalitu bohužel nemohu posoudit.Prožila jsem s ním komplikovaný potrat ve 23.tt a pan doktor na mně nepromluvil ani slovo.Ani při kontrolním ultrazvuku po revizi mi nic neřekl.To že byl potrat komplikovaný jsem se dozvěděla až z propouštěcí zprávy.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Tohle je gynekolog, ke kterému se budete těšit :-). Milý, zajímá se, všechno pečlivě vysvětlí a u ultrazvuku mi ukazoval, jak vypadají jednotlivé orgány a proč. Rozhodně nejpříjemnější návštěva, co jsem kdy zažila a tisícovky nelituju.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Potvrzuji všechna pozitivní hodnocení. Pan doktor se mi plně věnoval, vysvětlil vše, na co jsem se ptala i neptala. Působí klidně a profesionálně. Oceňuji individuální přístup.

• Díky panu doktoru jsem měla před dvěma týdny na Bulovce krásný přirozený porod koncem pánevním, což bych v jiných rukách odnesla císařem. Je to úžasný profesionál.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora znám léta a mé hodnocení je výborný jako vždy. Profesionalita lékaře se naprosto přirozeně pojí s lidskostí, laskavostí a respektem k pacientkám a to vytváří situaci, kdy si nepřipadám jako někdo o kom se direktivně rozhoduje, ale jako partner, který je vyslechnut a hledá se pro něj nejlepší rešení. Romana Petřinová

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je milý, příjemný. Vůbec si nedovedu představit, že bych měla chodit k někomu jinému.
    Ultrazvuk umí číst jako jeden z mála.