MUDr.

Gynekolog přijímá nové pacienty

Objednat se 15 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Absolvent Fakulty všeobecného lékařství University Karlovy v Praze 1980, atestace I.a II.st. v oboru gynekologie a porodnictví. V současné době odborný asistent Gynekologicko- poro... Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Soukromá gynekologická ordinace

Hnězdenská 2
    18000 Praha, pražský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost

Služby

Antikoncepce od 50 kč
    Ultrazvuk od 200 kč
    V ordinaci zavádění nitroděložních tělísek, v nemocnici malé gynekologické výkony ( kyretáže, upt, hysteroskopie), laparoskopická operativa od 400 kč
    Vyšetření v těhotenské poradně od 400 kč
    Bakteriologické vyšetření - 1 odběr od 100 kč
    Běžný termín
    Obvyklá gynekologická a porodnická vyšetření a průběžná péče, péče o fyziologická a riziková těhotenství, preventivní prohlídky, ultrazvuková vyšetření, hormonální poradna se zaměřením na neplodnost, potrácení, poruchy cyklu, antikoncepce, období přechodu od 300 kč
    Poruchy cyklu, antikoncepce, myomy, endometriosa, klimakterium, neplodnost, potrácení, rizikové a patologické těhotenství, rizikové a patologické porody, ultrazvuková diagnostika gynekologická a porodniácká, operace klasické a laparoskopické od 200 kč
    Jednorázová gyn.zrcadla, vypsání receptu 50 Kč
    Ambulance nemá smlouvu se žádnou zdravotní pojišťovnou (kromě odběrů krve, mikrobiologie a cytologie) , úhrada vyšetření je přímou platbou - ceník je k dispozici v ordinaci ( orientačně v romezí 50,- kč za recept až 1000,- kč za komplexní vyšetření )

• Gynekologicko-porodnická klinika I.LF UK a FN Na Bulovce

Budínova 2
    180 81 Praha, pražský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost

Dotazy od pacientů (5)

• Endometrióza

Dobrý den, již 2roky řeším endometriózu na obou vaječníkách, 9cm a 7cm průměr, chtěla jsem se zeptat zda máte zkušenost s léčením tohoto problému a zda se dá řešit jinak než odebráním vaječníků a dělohy. Je mi 40let a nechci o orgány přijít, děkuji za informaci

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Martin Dvořák

Takto velké cysty se léčí především operačně, nemusí se přitom odejmout děloha a vaječníky lze do určité míry zachovat. obvykle se různě velká část vajčníků odstraní s cystou a zbytek se ponechá, pokud… Více

• Nitroděložní tělísko

Dobrý den, je možné zavést nitroděložní tělísko (nehormonální), když jsem nikdy před tím nebrala antikoncepci? Má lékařka mě odmítla, že jsem na to moc mladá. (17 let)

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Martin Dvořák

Dobrý den , možné to je, ale u žen, které nerodily, se dává přednost hormonální antikoncepci.

Podívejte se na všechny(5) odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• Absolvent Fakulty všeobecného lékařství University Karlovy v Praze 1980, atestace I.a II.st. v oboru gynekologie a porodnictví. V současné době odborný asistent Gynekologicko- porodnické kliniky I,.LF a Nemocnice na Bulovce, dříve odborný lékař v ÚPMD v Podolí a na gyn.oddělení FTN v Krči, nyní vedoucí poradny pro riziková a patologická těhotenství, vedoucí ultrazvukového pracoviště kliniky , 33 let zkušeností v oboru gynekologie a porodnictví, hlavní zaměření na riziková a patologická těhotenství a porody, přirozené porodnictví se zkušenostmi z Centra Aktivního Porodu (dříve CAP na Bulovce) , zkušenosti z hormonální poradny se zaměřením na neplodnost, potrácení, poruchy cyklu, antikoncepce, období přechodu a klimakteria, ultrazvuková diagnostika se zaměřením na onkologickou problematiku, na vrozené vady plodu a jeho vývoje, poruch uložení plodu koncem pánevním spolu s prováděním obratů plodu, doprovod a asistence u porodu,

• gynekologie a porodnictví

Nemoci

Fotografie

• velmi dobrý

Jezdim za p.doktorem,uz 12 let jsem velice spokojena,jak s pristupem,tak s odbornosti.Je velice peclivy a vse dobre vysvetli.Jsem rada,ze takovy lekari jeste existuji.

• velmi dobrý

Jsem s panem doktorem spokojená :) všechno hezky vysvětlí a umí člověka uklidnit. Ordinace je trošku skrytá v paneláku.

• velmi slabý

Jeho profesionalitu bohužel nemohu posoudit.Prožila jsem s ním komplikovaný potrat ve 23.tt a pan doktor na mně nepromluvil ani slovo.Ani při kontrolním ultrazvuku po revizi mi nic neřekl.To že byl potrat komplikovaný jsem se dozvěděla až z propouštěcí zprávy.

• velmi dobrý

Tohle je gynekolog, ke kterému se budete těšit :-). Milý, zajímá se, všechno pečlivě vysvětlí a u ultrazvuku mi ukazoval, jak vypadají jednotlivé orgány a proč. Rozhodně nejpříjemnější návštěva, co jsem kdy zažila a tisícovky nelituju.

• velmi dobrý

Potvrzuji všechna pozitivní hodnocení. Pan doktor se mi plně věnoval, vysvětlil vše, na co jsem se ptala i neptala. Působí klidně a profesionálně. Oceňuji individuální přístup.

• velmi dobrý

Díky panu doktoru jsem měla před dvěma týdny na Bulovce krásný přirozený porod koncem pánevním, což bych v jiných rukách odnesla císařem. Je to úžasný profesionál.

• velmi dobrý

Pana doktora znám léta a mé hodnocení je výborný jako vždy. Profesionalita lékaře se naprosto přirozeně pojí s lidskostí, laskavostí a respektem k pacientkám a to vytváří situaci, kdy si nepřipadám jako někdo o kom se direktivně rozhoduje, ale jako partner, který je vyslechnut a hledá se pro něj nejlepší rešení. Romana Petřinová

• velmi dobrý

Pan doktor je milý, příjemný. Vůbec si nedovedu představit, že bych měla chodit k někomu jinému.
    Ultrazvuk umí číst jako jeden z mála.

• velmi dobrý

MUDr Martin Dvořák je vynikající doktor, který vše důkladně vysvětlí a rozhodně odvádí svou práci velice pečlivě. Soukromá ordinace je sice na poprvé hůře k nalezení (panelový dům naproti poliklinice), ovšem prostředí a vybavení je na špičkové úrovni.
    Vzhledem k tomu, že nemá smluvní vztah s pojišťovnami, je nutné některé úkony platit. Ceny jsou ale přijatelné a ve srovnání s jinými gynekologickými pracovišti v Praze více než slušné!
    Mohu tedy vřele doporučit!

• velmi dobrý

Pan doktor se mě ochotně ujal v situaci, kdy si jiní lékaři už nevěděli rady a dávali ruce pryč, takže jsem mu opravdu vděčná. Milý, ochotný.

Nejblížší termíny:

další dny