Umístění: Poliklinika Dobrovského Jiný

Musím se připojit k negativním komentářům níže. Zubař Blažek je nejhorší zubař co znám. Arogantní a povýšený přístup k pacientům, po vyšetření zubu hned začne ošetřovat nebo vrtat bez jakéhokoliv komentáře. Na dotazy neodpoví buď vůbec nebo velmi arogantně až drze. Jak psala paní níže, chová se k pacientům jako ke kusu hadru. Nedoporučuji !!!!!

Umístění: Poliklinika Dobrovského Jiný

Pana doktora Blazka nedoporucuji. Chodila jsem k nemu 10 let na preventivni prohlidky. Po 10 ti letech spokojenosti, kdy o nic neslo, jsem potrebovala pomoct se zubem. V den objednani panu doktorovi chybela sestricka a ja prisla o 10 min pozdeji. odmitl me osetrit s tim, ze by nabral zpozdeni 45 min. dalsi termin mi dal az za 2 mesice. duben 2020. v breznu 2020 zacala pandemie koronaviru. v dubnu me opet pan doktor/ sestricka odmitl osetrit kvuli zakazu vrtani, ktery ma pry narizeny od stomatol. komory a ze s tim nic nemuze delat. Lhal. Toto narizeni v tu dubnu jiz neplatilo. Zub me stale bolel, zapachal, dvakrat jsem se snazila o to, aby me pan doktor dal drivejsi termin nez za dva mesice. nabidl mi udelat provizorni cementovou vlozku. odvrtal jen vrchni cast, nezjistil v cem je problem, dal cement. pouzival zastrasovani, ze v teto dobe napraskle zuby spise trha nez ze by je zachranoval. Na radny zakrok jsem mela prijit az za mesic. Dvakrat jsem ho musela zadat o rentgen. Delal mi ho naposledy pred 4,5 lety a ja mezitim mela dve deti, kojila. Bolavy zub mi v kvetnu 2020 pan doktor odvrtal. Az na pozadani co s nim bylo, jsem se dozvedla, ze byl odstipnuty. To by mel rikat pacientum sam od sebe. Na pandemii koronaviru se nic nezmenilo, byla v dubnu stejne jako na konci kvetna. Pan doktor me propustil s tim, ze me to muze az mesic bolet. volala jsem po 3 nedelich, ze zub zacal bolet. sestricka/ pan doktor namitl, ze to preci muze az mesic bolet a at prijdu za 8 dni, pokud nepujde o vystrelujici bolesti, teplotu nebo otok. nic takoveho jsem nemela, ale bolest zubu byla velika, potrebovala jsem to resit. nakonec me prijala jina lekarka, obetave o vikendu. otevrela zub, udelala nekolik rentgenu, zjistila zanet nervu a zacinajici zanet kosti. obetave se mnou ty veci resila a pomohla mi, nasadila atb, hledala reseni i pro to, abych mohla dale kojit 6m dite. pan doktor Blazek, resp. sestricka me odsouhlasila ibuprofen, na ktery jsem se nahodou zeptala. Pristup pana doktora Blazka a jeho sestricky se mi nelibi. kdyz slo o preventivni prohlidky, vsechno bylo dobre, jakmile slo o neco slozitejsiho, mela jsem z jejich jednani pocit, ze je obtezuji. Nedoporucuji.

Umístění: Poliklinika Dobrovského

K panu doktorovi chodíme celá rodina pravidelně a mnoho let. Je pečlivý, přesný, práci provádí výborně a s maximální odborností. Mohu jen doporučit. Rozhodně bych neměnil.

Umístění: Poliklinika Dobrovského pravidelná zubní kontrola

K panu doktorovi Martinu Blažkovi chodíme celá rodina. S jeho péčí jsme maximálně spokojeni! Víc takových svědomitých doktorů!

Výborný lékař

Pan doktor je velmi šikovný, ohleduplný, svědomitý a systematický. Jeho preciznost ale často něco stojí, do jeho ordinace zásadně nechodím bez peněz. To je ale buducnost veškeré medicíny v této zemi. Pan doktor je pouze jednou z prvních vlaštovek tohoto neodvratného obecného trendu. Jsem nicméně upřímně rád, že jsem jeho pacientem.

Nejlepší stomatolog, kterého jsem měla. Precizní estetická práce, bezbolestnost, vstřícný a laskavý přístup - prostě profesionál.Navíc si neúčtuje horentní sumy. Já jsem jeho velmi spokojenou pacientkou a pana doktora všem doporučuji.

Pan doktor Blažek je velmi pečlivý a příjemný odborník.Jeho práce je důsledná a umí vše náležitě vysvětlit a při problému ochotně pomoci co nejlépe je to možné.Práci z laboratoře dobře prohlíží jestli jsou detaily v pořádku a jestli vše v ústech dobře sedí.Moje celá rodina a nespočet známých si jej velice chválí.Mohu vřele doporučit!

Pan Blažek možná působí pečlivě. Ovšem já s ním mám velmi špatnou zkušenost - udělal mi velký můstek. Nepasoval mi do pusy. Když jsem mu to řekla, sdělil, že je to nezvyk a že si zvyknu. Po dvou dnech,kdy jsem na levou stranu nemohla vůbec skousnout, protože mi zavazel a začal mě bolet pant na opačné straně, mi jej neochotně lehce zbrousil a sdělil, že mi ho více brousit nebude. Jednání bylo otřesné! Zaplatila jsem si dražší verzi, stál osm a půl tisíce, ale po jeho arogantním výstupu, jsem ho již nechtěla víckrát vidět,protože nemám ráda ponižování. Musela jsem si najít jiného stomatologa, který mi můstek pořádně zbrousil, takže už není bílý, ale černý, abych mohla vůbec kousat. Neustále o něm ale vím a za rok jsem si na něj nezvykla. Prostě špatná práce. Může se to stát, ale měl by se k tomu postavit rovně a říct, že když se to nepovedlo, napraví to a udělá mi jej na vlastní náklady znovu. Vždyť pacient je člověk, cítí,vnímá a proto se s ním přece nemůže zacházet jako s kusem hadru.
Člověk si u doktorů moc nevybere, protože většina z nich má pocit, že jsou bohorovni a nevnímají vás jako lidskou bytost. Naštěstí je to ale o lidech a já si našla skutečně výbornou stomatoložku. Toto je má zkušenost s p.Blažkem.

Pan doktor je velmi pečlivý a jemný k dospělým i dětem. Na dotazy veice rád a odborně odpoví a vše vysvětlí. Mohu ho jen doporučit.