Marta Stehlíková (Fialová), zubař Brno

MDDr. Marta Stehlíková (Fialová)

Uložit

Zubař Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pražská 96, Brno
Ascendent s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient
Umístění: Ascendent s.r.o.

Paní doktorka je velice milá a příjemná a přístupu opravdu není co vytknout. Ale s ošetřením mám bohužel velmi špatnou zkušenost. První varování bylo když mi chtěla spravovat kaz na zubu, který mi jako první před půl rokem sama spravila a plombovala. To se mi u předchozího zubaře nikdy nestalo, abych měla kaz na stejném zubu po půl roce a předchozí plomby nebylo třeba opravovat roky. A hned vzápětí mi dělala moji první korunku dolní šestky se kterou jsem měla od té doby problémy. Vznikl tam zánět a váček (což se asi může stát) a měla jsem si vyplachovat prostor pod zubem injekční jehlou a na trvalo čistit mezizubním kartáčkem přímo pod zubem (ne mezizubní prostor, ale zajíždět pod zub mezi kořeny a to jsem skutečně nedokázala). Zub mě od té doby roky při skousnutí lehce bolel. Během let to přešlo, ale dáseň byla stále citlivá a začervenalá. Takže pár let na to jsem o zub přišla (prý praskl dlouhodobým namáháním kořen zubu a vleklý zánět způsobil také úbytek kosti) a budu potřebovat implantát.


A
Ověřeny pacient

Jedna ze zatím nejlepších zkušeností se zubním ošetřením vůbec. Poprvě v životě chodím k zubaři s naprostým klidem a dalo by se říct, že se někdy dokonce těším. Naprostá profesionalita a zároveň lidský a příjemný přístup ze strany paní Zubařky. Příjemná sestřička a nádherné a čisté prostředí. Léčba závažnějších problému zubu je sice nákladnější, ale s tím musí každý počítat - nehledě na to, že je odvedená práce opravdu na té nejvyšší úrovni a rozhodně stojí za to si připlatit. Pokud chcete mít krásné a zdravé zuby, mohu pouze doporučit.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je první člověk, který mi stojí za napsání hodnocení. Po více než čtyřiceti letech jsem v její osobě našel odborníka, kterému dnes sednu do křesla bez obav z traumatizujících zážitků. Oceňuji zejména výbornou komunikaci. Vysvětlení co mám za problém a jak bude řešen, je něco co bych u lékaře očekával, ale našel až zde. Dosud jako jediná mi dokázala aplikovat anestezii tak, že jsem při zákrocích opravdu necítil bolest a jako bonus se nemusím stydět při úsměvu ukázat zuby.
Shrnuto a podtrženo, paní doktorka změnila můj pohled na zubařské řemeslo. Vřele doporučuji a hlavně těm, které návštěva zubní ordinace doslova paralizuje.


V
Ověřeny pacient

Jsem moc ráda, že jsem se stala pacientkou paní doktorky Stehlíkové, zachránila mi 2 zuby. Je velmi pečlivá, milá, šikovná. Celý život mám hrůzu ze zubaře, dokonce i omdlévám,ale tady jsem to bez problému ustála. Se sestřičkou jsou sehraný tým, celkově prostředí je luxusní.Moc děkuji.
Mohu jen vřele doporučit!!!!!!!!!!!!!
Věra Dostálová


Ověřeny pacient

Po dnešní návštěvě u paní doktorky Stehlíkové jsem přesvědčena, že lze najít lékaře, který odvádí naprosto profesionální výkon. Jsem velmi ráda, že mě paní doktorka přijala za svou pacientku a zachránila mi zub - a evidentně ne jeden. To co jiní zanedbali , nyní paní doktorka dává dopořádku. A k tomu všemu je paní doktorka velmi lidská, milá, příjemná. Velmi doporučuji.


T
Ověřeny pacient

Paní doktorka vždy odvádí profesionální práci a to jak po odborné stránce, tak po stránce přístupu k pacientovi. Spolu se sestřičkou vytváří naprosto sehraný tým a příjemné prostředí plné důvěry. Vše probíhá tak rychle a precizně, že si někdy připadám jako v boxu stáje formule jedna. Během ošetření se vždy cítím v bezpečí a naprosté pohodě a je jen škoda, že vše tak rychle uteče. Nemyslel jsem si, že někdy řeknu: "Nemohu se dočkat další návštěvy své zubařky."


P
Ověřeny pacient

Paní doktorka Fialová patří mezi špičku ve svém oboru. Má opravdu zlaté ručičky, to co mi dokázala udělat z mého "chrupu" zaslouží opravdu obdiv. Konečně se mohu zase začít smát a nebát se otevřít pusu. Navíc je paní doktorka úžasně milá a má lidský přístup k pacientovi. Myslím, že málo kdo může říci, že se těší na návštěvu zubaře. Jsem rád, že já toto mohu prohlásit. Tímto paní doktorce děkuji a těším se na další návštěvu. Jste opravdu zlatá. Petr


P
Ověřeny pacient

Tuto lékařku vřele doporučuji nejen těm, kteří se bojí zubaře. Paní doktorka to skvěle umí i s dětmi, moje do té doby u doktorů hysterická dcerka se k "tetě" zubařce dokonce těší:o) Já jsem s ní velmi spokojena, k profesionalitě přidává jako bonus velmi lidský přístup.


P
Ověřeny pacient

Všem tuto paní doktorku doporučuji, je milá, vstřícná a odborník na svém místě. Musím pochválit také prostředí - velmi pěkné a luxusní. Chválím i sestřičku, co s paní doktorkou pracuje, je to milé a usměvavé sluníčko. Ničeho se nebojte a paní doktorku navštivte co nejdříve - nemusíte se u ní ničeho bát.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je moc šikovná, pečlivá a milá. Můžu ji doporučit všem, kteří mají strach z návštěvy na zubním. U ní je ošetření celkem příjemná záležitost, navíc vše krásně vysvětlí ještě před samotným zákrokem a nabídne víc možností, jak řešit problém. Ordinace a celá klinika jsou luxusní, personál příjemný.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti