Chirurgická ordinace
Roškotova 2/1717, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Jsem chirurg s dvacetisedmi letou praxí na dětské chirurgii Thomayerovy fakultní nemocnice (1967-1995). V roce 1970 jsem složila atestaci z chirurgie....

• dětská chirurgie
  • plastická chirurgie
  • úrazová chirurgie (traumatologie)

Sháněli jsme lékaře, který by našemu 2 letému synovi pomohl s vrozeným zúžením předkožky (Při močení se mu dělal balonek). Kamarádkou mi byla doporučena tato skvělá lékařka, která se této problematice dlouhodobě věnuje, s velmi dobrými výsledky. Objednali jsme se a po prvotním vyšetření bylo jasné, že to bude léčba na delší dobu. Paní doktorka nám vše dopodrobna vysvětlila a docházeli jsme na pravidelné kontroly. Dnes je synovi necelých 5 let a vše je již v pořádku a hotovo. Bez problémů, bez chirurgických zákroků, neinvazivní léčbou. Za mě odborník na svém místě. Paní doktorku jsem již doporučila několika známým s různými problémy a vždy byli maximálně spokojení. Jsem velmi ráda, že jsme se k ní dostali. Vřele doporučuji.

Paní doktorku navštěvuji se synem kvůli problémům s předkožkou již dva roky (nyní mu jsou čtyři) a jsem s její péčí velmi spokojená, léčba se vyvíji velmi dobře bez žádných invazivních a drastických zásahů. Syn se k ní vždy těší. Můžu jen doporučit.

Navštívili jsme ji s 5-letým synem, problémy s předkožkou. Chlapeček byl na vše připravený, vše by s dobrým přístupem doktorky k dětem zvládl. Paní doktorce se hned na začátku nelíbil způsob aplikace kortikoidové mastičky, který doporučila naše pediatrička. Prý to dělá mnoho pediatrů, ale je to prý špatně. Udržovala si ton laskavé učitelky hovořící k prvňáčkům a vysvětlující, co je špatně. Byla "laskavá", ale současně nepříjemná. Na syna to zapůsobilo. Ono když cizí autorita říká, jak je vše špatně, vlastně bezdůvodně "rádoby" laskavě kárá a podobně "rádoby" laskavě vysvětluje a komunikuje, dítě to znejistí. Po cca 5 min mi bylo jasné, že ze způsobu její komunikace bude problém. Opravdu nemohu doporučit pro toho, kdo hledá lékařku, která to umí s dětmi (některé děti to potřebují). Našeho syna přivedla do stavu, že jinak než násilím by vyšetření nešlo, respektovala, že jsme odmítli, nicméně dávala najevo, že si myslí své a sdělila nám, že u našeho dítěte to ani jinde dobrovolně nepůjde. Znám své dítě a naštěstí i lékaře, kteří by na jejím místě vše zvládli v pohodě.
Co se týká odbornosti nemohu příliš posoudit, ale nezískali jsme z ní ani v této oblasti příliš dobrý dojem.

Před 30-ti lety mi p.doktorka zničila nohu. Narodila jsem se s vadou 6 prstů a bohužel dodnes mám po jejím zákroku velké problémy. Dost často to bolí a mám velký problém si koupit boty. Noha je širší a reaguje dost bolestivě na různé švy na botách a ani nesmím mít botu utaženou.
Takže velké mínus.

Velice dobrá,milá a příjemná doktorka

Fantastická paní doktorka, velmi jí děkuji za péči. K nikomu jinému bych nešla a doporučuji všem. Velmi pečlivá, chytrá a znalá. Prostě nejlepší.

Velmi dobra pani doktorka, o syna se postarala na vybornou

Velmi dobrá paní Doktorka .