Adres

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost, Kreditní karta, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 6 Více
546 21.....

Ošetření kořenových kanálků (od 2 000 kč)

Bělení zubů (od 5 000 kč)

Porcelánové korunky (od 6 000 kč) + 2 Více

Dentální hygiena (od 1 000 kč)

Fotokompozitní výplně (od 1 600 kč)

Mým cílem je poskytovat precizní ošetření zubů, proto se neustále vzdělávám na kurzech a školeních a k práci používám kvalitní moderní materiály. Mo...

• zubní kaz

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Řečtina

Umístění: SiSi Dent s.r.o.

Pani doktorka Vogtová je príjemná osoba a ozajstný profesionál. Je ľudská, milá, priateľská, starostlivá a vždy usmiata. Ste pre ňu človek, nie len pacient (veľký rozdiel). Skutočne sa o vás zaujíma. Vždy si pozorne vypočuje môj problém, ochotne so všetkým poradí, a keď už príde k zákroku (oprava zlomeného zuba, umiestnenie novej plomby a pod.), urobí vždy všetko pre to, aby bol zákrok úplne bezbolestný. A hlavne, s výsledkami jej práce som nanajvýš spokojný. Pani doktorku každému 100%ne odporúčam.

Umístění: SiSi Dent s.r.o. Fotokompozitní výplně

Celý život jsem měla panickou hrůzu z návštěvy zubaře, a i když jsem pravidelně docházela na dentální hygienu, k návštěvě zubaře jsem se odhodlávala hodně dlouho. Paní doktorka Vogtová je prostě úžasná - příjemná, pečlivá, lidská, šikovná. Nenutí vás do zbytečných zákroků jako jsem se setkala u jiných zubařů (např. vyoperování nevyrostlých osmiček, výměna starších amalgamových plomb), ošetřuje prakticky bezbolestně, v krásném prostředí a ještě se předem omluví za případné štípnutí při píchnutí anestetik :-)
Za mě veliká spokojenost a odteď už se k zubaři chodit nebojím!

Umístění: SiSi Dent s.r.o.

Paní doktorku Vogtovou beru jako naprostého profesionála s dokonale lidským přístupem s kterým jsem se u svého původního lékaře nikdy nesetkal. Aniž bych mrhal superlativy, po dvou ošetřeních, přičemž jeden z nich trval dvě hodiny, musím jen konstatovat, že jsem byl velmi, ale velmi, ale velmi mile překvapen. Paní doktorka je nejlepší :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: SiSi Dent s.r.o. Fotokompozitní výplně

Dnes jsem pochopil, co je to šikovná, vstřícná, rychlá, lidská, zručná, komunikativní, moderní, příjemná... a taky už vím, proč se centrum jmenuje Smileland :) děkuji moc, hezké Vánoce a v lednu se těším na viděnou.

Umístění: SiSi Dent s.r.o.

Starostlivá doktorka všetko vysvetlí, profesionálný prístup, všetko bez problémov. Odporúčam na 100 percent.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorku Vogtovou mohu těm, kteří hledají šikovného zubaře, vřele doporučit. Šikovného zubaře v dnešní době není zase až tak jednoduché najít a to vím z vlastní zkušenosti. Ale jak se říká, kdo hledá, ten najde. Profesionální přístup, ochota, moderní postupy, kvalitně provedená práce a úsměv na tváři jsou pro paní doktorku samozřejmostí. Navíc paní doktorka pracuje ve velice příjemném prostředí s veškerými moderními přístroji.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka Vogtová je velice šikovná, pečlivá a profesionální a zároveň velmi milá, vstřícná a vždy usměvavá. Velice si cením jejího individuálního přístupu k pacientovi, kdy vše vysvětlí, odpoví na otázky a snaží se vždy najít to nejlepší řešení. Prostředí je velmi příjemné a ordinace je dobře vybavená. Mohu jen doporučit!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Velmi šikovná a velmi příjemná slečna zubařka. Vše postupně vysvětlí a ochotně odpoví na veškeré otázky.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorku Vogtovou můžu jedině doporučit. Kromě profesionální péče a moderních technik i vybavení bych vyzdvihl komplexní, citlivý a individuální přístup k pacientovi, vysokou míru empatie a snahu o nalezení nejlepšího možného řešení pro pacienta. Jako bonus chválím krátké objednací termíny a okamžitou pomoc v případě akutního stavu.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní doktorka má úplně jiný přístup než na který jsem byl zvyklý. Místo otráveného znechuceného obličeje mě vždy čeká usměvavá paní doktorka, která má skvělý přístup, vysokou kvalitu práce, pečlivost a ještě k tomu je celý kolektiv ordinace úplně bezchybný. Nikdy bych nečekal že to řeknu ale chodím tam rád ! :D

Porcelánové korunky

Bělení zubů

od 5 000 kč

od 5 000 kč

Umístění: SiSi Dent s.r.o. Fotokompozitní výplně

Za mě veliká spokojenost a odteď už se k zubaři chodit nebojím!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: SiSi Dent s.r.o. Fotokompozitní výplně

• zubní kaz