Jana Babáka 11, budova H, 4.patro, Brno-Královo Pole, Brno
MDDr. Marie Vogtová (mapa)

Další dostupný termín:

Bělení zubů • od 5 000 kč

Porcelánové korunky • od 6 000 kč +2 Více

Dentální hygiena • od 1 000 kč

Fotokompozitní výplně • od 1 600 kč

Zaměřuji se na preventivní stomatologii s důrazem na správnou ústní hygienu. Chrup vnímám jako celek a díky svým zkušenostem, kvalitním materiálům a ...

• zubní kaz
  • onemocnění zubní dřeně
  • zlomenina zubu

Ukončené školy

• Masarykova univerzita, Lékařská Fakulta

Fotografie

Umístění: MDDr. Marie Vogtová

Úžasná doktorka, která mne zbavila děsu ze zubařů a opravila celý chrup po zpackaných zákrocích jiných zubařů. Byla jsem u ni hodněkrát za posledního půlroku a nikdy to nebylo, že bych se třásla v čekárně hrůzou jako tomu bývalo před tím. Pokaždé je usměvavá, vstřícná, milá, plná pozitivní energie a odvádí skvělou práci. Jsem ráda, že jsem takovou zubařku konečně našla.

Umístění: MDDr. Marie Vogtová bolest čelisti

Paní doktorka je člověk na správném místě. Profesionál, empatická, milá, vstřícká. Zdravotní situaci umí vysvětlit, stejně jako možnosti řešení. Celkově se jedná o místo, kam se člověk se svým problémem nemusí bát přijít a je mu poskytnuta nejlepší možná péče.

Umístění: MDDr. Marie Vogtová

Pani doktorka Vogtová je príjemná osoba a ozajstný profesionál. Je ľudská, milá, priateľská, starostlivá a vždy usmiata. Ste pre ňu človek, nie len pacient (veľký rozdiel). Skutočne sa o vás zaujíma. Vždy si pozorne vypočuje môj problém, ochotne so všetkým poradí, a keď už príde k zákroku (oprava zlomeného zuba, umiestnenie novej plomby a pod.), urobí vždy všetko pre to, aby bol zákrok úplne bezbolestný. A hlavne, s výsledkami jej práce som nanajvýš spokojný. Pani doktorku každému 100%ne odporúčam.

Umístění: MDDr. Marie Vogtová Fotokompozitní výplně

Celý život jsem měla panickou hrůzu z návštěvy zubaře, a i když jsem pravidelně docházela na dentální hygienu, k návštěvě zubaře jsem se odhodlávala hodně dlouho. Paní doktorka Vogtová je prostě úžasná - příjemná, pečlivá, lidská, šikovná. Nenutí vás do zbytečných zákroků jako jsem se setkala u jiných zubařů (např. vyoperování nevyrostlých osmiček, výměna starších amalgamových plomb), ošetřuje prakticky bezbolestně, v krásném prostředí a ještě se předem omluví za případné štípnutí při píchnutí anestetik :-)
Za mě veliká spokojenost a odteď už se k zubaři chodit nebojím!

Umístění: MDDr. Marie Vogtová

Paní doktorku Vogtovou beru jako naprostého profesionála s dokonale lidským přístupem s kterým jsem se u svého původního lékaře nikdy nesetkal. Aniž bych mrhal superlativy, po dvou ošetřeních, přičemž jeden z nich trval dvě hodiny, musím jen konstatovat, že jsem byl velmi, ale velmi, ale velmi mile překvapen. Paní doktorka je nejlepší :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MDDr. Marie Vogtová Fotokompozitní výplně

Dnes jsem pochopil, co je to šikovná, vstřícná, rychlá, lidská, zručná, komunikativní, moderní, příjemná... a taky už vím, proč se centrum jmenuje Smileland :) děkuji moc, hezké Vánoce a v lednu se těším na viděnou.

Umístění: MDDr. Marie Vogtová

Starostlivá doktorka všetko vysvetlí, profesionálný prístup, všetko bez problémov. Odporúčam na 100 percent.

Paní doktorku Vogtovou mohu těm, kteří hledají šikovného zubaře, vřele doporučit. Šikovného zubaře v dnešní době není zase až tak jednoduché najít a to vím z vlastní zkušenosti. Ale jak se říká, kdo hledá, ten najde. Profesionální přístup, ochota, moderní postupy, kvalitně provedená práce a úsměv na tváři jsou pro paní doktorku samozřejmostí. Navíc paní doktorka pracuje ve velice příjemném prostředí s veškerými moderními přístroji.

Paní doktorka Vogtová je velice šikovná, pečlivá a profesionální a zároveň velmi milá, vstřícná a vždy usměvavá. Velice si cením jejího individuálního přístupu k pacientovi, kdy vše vysvětlí, odpoví na otázky a snaží se vždy najít to nejlepší řešení. Prostředí je velmi příjemné a ordinace je dobře vybavená. Mohu jen doporučit!

Velmi šikovná a velmi příjemná slečna zubařka. Vše postupně vysvětlí a ochotně odpoví na veškeré otázky.

Ošetření kořenových kanálků

od 1 600 kč

od 1 600 kč

Umístění: MDDr. Marie Vogtová bolest čelisti

Umístění: MDDr. Marie Vogtová Fotokompozitní výplně

Za mě veliká spokojenost a odteď už se k zubaři chodit nebojím!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: MDDr. Marie Vogtová Fotokompozitní výplně

• zubní kaz