Jana Babáka 11, budova H, 4.patro, Brno-Královo Pole, Brno

Od 2 000 Kč

Od 3 200 Kč

Od 6 200 Kč

MDDr. Marie Vogtová

Zaměřuji se na preventivní stomatologii s důrazem na správnou ústní hygienu.
Chrup vnímám jako celek a díky svým zkušenostem, kvalitním materiá...

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: MDDr. Marie Vogtová Jiný

Diky teto pani zubarce jsem se konecne prestala tak strasne bat chodit k dentistovi. Ne ze bych se tesila, ale netrepu se tyden predem, coz je u me skvostny vysledek. Je ochotna, termin nedava za pul roku, dochvilna a hleda reseni.

Umístění: MDDr. Marie Vogtová ošetření kořenových kanálků

Paní Dokotorka, je nejlepší zubař a lékař, kterého jsem poznala. Empatický, lidský přístup. Postupovala od důležitých lékařských zákroků až po estetické věci, které mi doslova změnili život a já se znovu mohu smát: ). Máme ji radi cela rodina.

Umístění: MDDr. Marie Vogtová ošetření kořenových kanálků

Paní doktorka je prostě skvělá. Už nikdy nepůjdu k nikomu jinému. Je to strašně milý a ochotný člověk. Nic vás nebolí a všechno je vysvětleno. Kudy chodím, tudy ji vychvaluji do nebes.

Umístění: MDDr. Marie Vogtová ošetření kořenových kanálků

Paní doktorka Vogtová je opravdu anděl z nebes! Zachránila mi mnoho zubů svým pečlivým ošetřením, vše mi vždy bylo vysvětleno a s každým zákrokem jsem byla detailně obeznámena. Plus její přístup je velice empatický, lidský. Paní doktorce budu vždy neskonale vděčná za práci, kterou na mně odvedla, protože díky ní se mi opravdu zlepšila kvalita života. Se sestřičkou a dentální hygienistkou tvoří skvělý tým. Mohu jen všem doporučit.

Umístění: MDDr. Marie Vogtová Fotokompozitní výplně

Naprosto profesionální a lidský přístup, který jsem asi u jiného lékaře nezažil. Paní doktorka je člověk na svém místě a svou profesi vykonává brilantně. S rodinou jsme velmi spokojeni.

Umístění: MDDr. Marie Vogtová Jiný

Úžasný přístup. Vše mi je vždy vysvětleno. Ošetření je citlivé. Jde vidět, že paní zubařka chce opravdu lidem pomoct a dlouhodobě je ušetřit trápení. Skvělé.

Umístění: MDDr. Marie Vogtová Fotokompozitní výplně

Paní doktorku Vogtovou mohu jenom doporučit. Pacientovi všechno na začátku podrobně vysvětlí a snaží se zabezpečit, aby pacienta zákrok nebolel a správní hygienou se snaží předcházet zbytečným zákrokům. Na návštěvy k ní se těším a spolu s paní sestřičkou jsou obě dvě usměvavé a skvěle sehrané.

Umístění: MDDr. Marie Vogtová kontrola zubů a ošetření

Vřele doporučuji p.doktorku Vogtovou.Má osobní, lidský, maximálně vstřícný a profesionální přístup,je rychlá,a přesná,a dá si záležet, používá moderní technologie.Vrtání kazů mě vůbec nebolelo,spravovala mi 3.zoubky a jeden hluboký kaz. Objednává brzo a jednou mi volala, když vypadl pacient, takže mi to pomohlo.Udělala mi přímo v ordinaci snímek chrupu, takže jsem nemusel jet ještě jinam a zjistila naprosto přesně, v jakém stavu je můj chrup. Opravdu jí vděčím za mnoho, zachránila mi jeden zub, a další tři spravila (paní dr.ze Staré Osady, ke které jsem doteď chodil, šla bohudík do důchodu. Chodil jsem k ní pravidelně i preventivně, ale kazy mi nezjistila. Teď je místo ní mladá p.dr...která ovšem objednává za půl roku! Proto jsem změnil ordinaci) a šel k MDDr. Vogtové a jsem velmi spokojen. Zuby mi opravdu bezbolestně zpravila, krásně a výborně a s úsměvem.

Umístění: MDDr. Marie Vogtová

Úžasná doktorka, která mne zbavila děsu ze zubařů a opravila celý chrup po zpackaných zákrocích jiných zubařů. Byla jsem u ni hodněkrát za posledního půlroku a nikdy to nebylo, že bych se třásla v čekárně hrůzou jako tomu bývalo před tím. Pokaždé je usměvavá, vstřícná, milá, plná pozitivní energie a odvádí skvělou práci. Jsem ráda, že jsem takovou zubařku konečně našla.

Umístění: MDDr. Marie Vogtová bolest čelisti

Paní doktorka je člověk na správném místě. Profesionál, empatická, milá, vstřícká. Zdravotní situaci umí vysvětlit, stejně jako možnosti řešení. Celkově se jedná o místo, kam se člověk se svým problémem nemusí bát přijít a je mu poskytnuta nejlepší možná péče.