MDDr.

Marie Vogtová

Zubař

11 názorů +přidat

Objednat se 1 034 návštěv profilu během posledních 30 dní

Mým cílem je poskytovat precizní ošetření zubů, proto se neustále vzdělávám na kurzech a školeních a k práci používám kvalitní moderní materiály. Mohu Vám nabídnout krátké objednací… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Porcelánové korunky od 5 500 kč
    Fotokompozitní výplně od 1 600 kč
    Ošetření kořenových kanálků od 2 000 kč
    Dentální hygiena od 750 kč
    Implantát od 23 000 kč

Hodnocení pacientů

• Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Paní doktorku Vogtovou beru jako naprostého profesionála s dokonale lidským přístupem s kterým jsem se u svého původního lékaře nikdy nesetkal. Aniž bych mrhal superlativy, po dvou ošetřeních, přičemž jeden z nich trval dvě hodiny, musím jen konstatovat, že jsem byl velmi, ale velmi, ale velmi mile překvapen. Paní doktorka je nejlepší :)

• Z
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologieSlužby: Fotokompozitní výplně

Dnes jsem pochopil, co je to šikovná, vstřícná, rychlá, lidská, zručná, komunikativní, moderní, příjemná... a taky už vím, proč se centrum jmenuje Smileland :) děkuji moc, hezké Vánoce a v lednu se těším na viděnou.

• P
    Umístění: Smileland s.r.o. centrum estetické stomatologie

Starostlivá doktorka všetko vysvetlí, profesionálný prístup, všetko bez problémov. Odporúčam na 100 percent.

• Paní doktorku Vogtovou mohu těm, kteří hledají šikovného zubaře, vřele doporučit. Šikovného zubaře v dnešní době není zase až tak jednoduché najít a to vím z vlastní zkušenosti. Ale jak se říká, kdo hledá, ten najde. Profesionální přístup, ochota, moderní postupy, kvalitně provedená práce a úsměv na tváři jsou pro paní doktorku samozřejmostí. Navíc paní doktorka pracuje ve velice příjemném prostředí s veškerými moderními přístroji.

• Paní doktorka Vogtová je velice šikovná, pečlivá a profesionální a zároveň velmi milá, vstřícná a vždy usměvavá. Velice si cením jejího individuálního přístupu k pacientovi, kdy vše vysvětlí, odpoví na otázky a snaží se vždy najít to nejlepší řešení. Prostředí je velmi příjemné a ordinace je dobře vybavená. Mohu jen doporučit!

• Velmi šikovná a velmi příjemná slečna zubařka. Vše postupně vysvětlí a ochotně odpoví na veškeré otázky.

• Paní doktorku Vogtovou můžu jedině doporučit. Kromě profesionální péče a moderních technik i vybavení bych vyzdvihl komplexní, citlivý a individuální přístup k pacientovi, vysokou míru empatie a snahu o nalezení nejlepšího možného řešení pro pacienta. Jako bonus chválím krátké objednací termíny a okamžitou pomoc v případě akutního stavu.

• Paní doktorka má úplně jiný přístup než na který jsem byl zvyklý. Místo otráveného znechuceného obličeje mě vždy čeká usměvavá paní doktorka, která má skvělý přístup, vysokou kvalitu práce, pečlivost a ještě k tomu je celý kolektiv ordinace úplně bezchybný. Nikdy bych nečekal že to řeknu ale chodím tam rád ! :D

• Pani doktorka má veľmi milý a profesionálny prístup. Svoju prácu robí pečlivo a citlivo. Moderné vybavenie ambulancie. Rýchle objednanie.

• Milý, vstřícný a profesionální přístup. Rychlé objednání a spokojenost jak s průběhem, tak s výsledkem.

Zkušenosti a dovednosti

• Mým cílem je poskytovat precizní ošetření zubů, proto se neustále vzdělávám na kurzech a školeních a k práci používám kvalitní moderní materiály.
    Mohu Vám nabídnout krátké objednací termíny, díky rozšíření naší praxe a časovou flexibilitu.
    Bezbolestné výkony jsou v naší ordinaci samozřejmostí, stejně jako přátelský přístup celého týmu a příjemné prostředí, kde se budete cítit jako v bavlnce.

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy