MDDr.

Marie Vogtová

verifiedCreated with Sketch.

12 názorů +přidat

Mým cílem je poskytovat precizní ošetření zubů, proto se neustále vzdělávám na kurzech a školeních a k práci používám kvalitní moderní materiály. Mohu Vám nabídnout krátké objednací… Více

Adresy

• SiSi Dent s.r.o.

Bartolomějská 901/29
    602 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Kreditní karta, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více

Služby

Porcelánové korunky od 6 000 kč
    Fotokompozitní výplně od 1 600 kč
    Bělení zubů od 5 000 kč
    Dentální hygiena od 1 000 kč

Hodnocení pacientů

• Umístění: SiSi Dent s.r.o.Služby: Fotokompozitní výplně

Celý život jsem měla panickou hrůzu z návštěvy zubaře, a i když jsem pravidelně docházela na dentální hygienu, k návštěvě zubaře jsem se odhodlávala hodně dlouho. Paní doktorka Vogtová je prostě úžasná - příjemná, pečlivá, lidská, šikovná. Nenutí vás do zbytečných zákroků jako jsem se setkala u jiných zubařů (např. vyoperování nevyrostlých osmiček, výměna starších amalgamových plomb), ošetřuje prakticky bezbolestně, v krásném prostředí a ještě se předem omluví za případné štípnutí při píchnutí anestetik :-)
    Za mě veliká spokojenost a odteď už se k zubaři chodit nebojím!

• Umístění: SiSi Dent s.r.o.

Paní doktorku Vogtovou beru jako naprostého profesionála s dokonale lidským přístupem s kterým jsem se u svého původního lékaře nikdy nesetkal. Aniž bych mrhal superlativy, po dvou ošetřeních, přičemž jeden z nich trval dvě hodiny, musím jen konstatovat, že jsem byl velmi, ale velmi, ale velmi mile překvapen. Paní doktorka je nejlepší :)

• Z
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: SiSi Dent s.r.o.Služby: Fotokompozitní výplně

Dnes jsem pochopil, co je to šikovná, vstřícná, rychlá, lidská, zručná, komunikativní, moderní, příjemná... a taky už vím, proč se centrum jmenuje Smileland :) děkuji moc, hezké Vánoce a v lednu se těším na viděnou.

• P
    Umístění: SiSi Dent s.r.o.

Starostlivá doktorka všetko vysvetlí, profesionálný prístup, všetko bez problémov. Odporúčam na 100 percent.

• Paní doktorku Vogtovou mohu těm, kteří hledají šikovného zubaře, vřele doporučit. Šikovného zubaře v dnešní době není zase až tak jednoduché najít a to vím z vlastní zkušenosti. Ale jak se říká, kdo hledá, ten najde. Profesionální přístup, ochota, moderní postupy, kvalitně provedená práce a úsměv na tváři jsou pro paní doktorku samozřejmostí. Navíc paní doktorka pracuje ve velice příjemném prostředí s veškerými moderními přístroji.

• Paní doktorka Vogtová je velice šikovná, pečlivá a profesionální a zároveň velmi milá, vstřícná a vždy usměvavá. Velice si cením jejího individuálního přístupu k pacientovi, kdy vše vysvětlí, odpoví na otázky a snaží se vždy najít to nejlepší řešení. Prostředí je velmi příjemné a ordinace je dobře vybavená. Mohu jen doporučit!

• Velmi šikovná a velmi příjemná slečna zubařka. Vše postupně vysvětlí a ochotně odpoví na veškeré otázky.

• Paní doktorku Vogtovou můžu jedině doporučit. Kromě profesionální péče a moderních technik i vybavení bych vyzdvihl komplexní, citlivý a individuální přístup k pacientovi, vysokou míru empatie a snahu o nalezení nejlepšího možného řešení pro pacienta. Jako bonus chválím krátké objednací termíny a okamžitou pomoc v případě akutního stavu.

• Paní doktorka má úplně jiný přístup než na který jsem byl zvyklý. Místo otráveného znechuceného obličeje mě vždy čeká usměvavá paní doktorka, která má skvělý přístup, vysokou kvalitu práce, pečlivost a ještě k tomu je celý kolektiv ordinace úplně bezchybný. Nikdy bych nečekal že to řeknu ale chodím tam rád ! :D

• Pani doktorka má veľmi milý a profesionálny prístup. Svoju prácu robí pečlivo a citlivo. Moderné vybavenie ambulancie. Rýchle objednanie.

Zkušenosti a dovednosti

• Mým cílem je poskytovat precizní ošetření zubů, proto se neustále vzdělávám na kurzech a školeních a k práci používám kvalitní moderní materiály.
    Mohu Vám nabídnout krátké objednací termíny, díky rozšíření naší praxe a časovou flexibilitu.
    Bezbolestné výkony jsou v naší ordinaci samozřejmostí, stejně jako přátelský přístup celého týmu a příjemné prostředí, kde se budete cítit jako v bavlnce.

• zubní lékař - stomatolog

Ukončené školy