Tererova 1355, Praha
Praktický lékař pro dospělé (mapa)

Paní doktorka je vždy velmi vstřícná, konzultuje a odpovídá na všechny moje dotazy. VŽDY mi POMOHLA.

Já nebudu nijak dlouze reagovat na tuto praktickou lékařku,ale pokud máte streptokoka v krku a ona Vám napíše ibalgin a potom skončíte na infekčním oddělení v krči,tak to odpovída myslím za vše.
Takovou doktorku jedině žalovat.
Utíkejte před ní.
Do dneška se z toho léčím

Nic moc, spis nedoporucuji.

paní doktorka je milá a vstřícná,při ošetření tolika pacientu denně si udržuje profesionalitu a o své pacienty se péčlivě stará.

Souhlasím s názorem, že je paní doktorka nepříjemná ve vystupováním a bezdotykově Vás prohlédne na vše doporučí antibiotika bez toho, aby Vás prohlédla. To i na obyčejnou rýmu.

Velmi dobrá lékařka, má empatii do pacientova stavu a je i dobrá diagnostička. Nikdy se mi nestalo, že by se mi plně nevěnovala. Je pravda, že se někdy trochu déle čeká, ale spíš proto, že má hodně pacientů a je oblíbená.

Velmi příjemná a vstřícná doktorka.

Super

Takovou doktorku jedině žalovat.
Utíkejte před ní.
Do dneška se z toho léčím

Nic moc, spis nedoporucuji.

Velmi příjemná a vstřícná doktorka.

Super