Interní ordinace
Holubova 16/2511, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Interní ordinace Jiný

Velká pomoc u dětí, u syna léčba molusek, doporučení homeopatik. Velmi milá osoba, ochotná, vstřícná dotazům a problémům. takový Anděl.

Umístění: Interní ordinace Jiný

Dobrý den, navštěvuji paní doktorku velice dlouho a využívám jak službu psychoterapie, tak vnitřního lékařství. Léčila i moje děti, dokud byly dětmi :-) Neznám lepší ruce, kterým se svěřit, díky ní je můj život krásný.

Umístění: Interní ordinace Dlouhotrvající exém, padání vlasů, zahlenění, trávící obtíže, cíl vyčistit tělo a být zdravá i na duchu.

Paní doktorka je naprosto skvělá. Postupně a systematicky jdeme od jednoho k druhému. Mění se mi celý život, nejen zdraví. Na každé návštěvě jen tak mimochodem prohodí něco, co naprosto sedí a rozsvítí den. Vřele doporučuji. Jarmila

Paní doktorku velmi doporučuji, je to profesionál ve svém oboru a velmi kvalitní člověk. Návštěvy jsou příjemné a vždy odcházím s nějakým novým směrem dalšího svého jednání v řešeném tématu. Navíc ráda svou návštěvou podpořím lékaře, kteří hledají příčinu neduhů a netlumí jen příznaky. Děkuji za vše!

K paní doktorce chodím rok a její terapie mi opravdu pomáhají. Je to člověk na svém místě, který se dokáže do problému vcítit, pochopit a hlavně pomoci.

Pan Doktorku,znám již dlouho a moc mi pomáhá.Njeprve jsem k ní neměla důvěru,ale časté docházení do ordinace mi pomohlo pochopit,že mi chce vlastně pomoct.Jsem za ní moc ráda,protože se snaží pomáhat.

:o))) doporučuju