Marek Gojdič, Ph.D., urolog Praha

MUDr. Marek Gojdič, Ph.D.

přijímá nové pacienty

Urolog

10 objednaných návštěv během 30 dní

Wilsonova 301/10, Praha
URO MEDICO

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí

Specializuji se na urologii, uroonkologii a chirurgické zákroky. Působím na privátní klinice URO MEDICO a jsem autorem a spoluautorem vědeckých prací ...

• Nádory močových cest
  • Poruchy močení
  • Močové kameny

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Komenského, všeobecné lékařství, Bratislava, 2012
  • Atestace z urologie, 2018
  • Doktorské studium filozofie v urologii, získání titulu Ph.D., Bratislava, 2019

• urologie

Znalost jazyků

Čeština, Slovenština, Angličtina, Němčina, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Urologická konzultace

Wilsonova 301/10, Praha

Dozvědět se více

URO MEDICO

Umístění: URO MEDICO urologická konzultace

Profesionální a lidský přístup.
K mé diagnóze přistupuje velmi zodpovědně.
Jsem velmi spokojená a mohu MUDr.Gojdiča jen doporučit.

Umístění: URO MEDICO urologická konzultace

Pána doktora poznám ešte z čias, ked pracoval na klinike urologie a transplantácie obličiek v Bratislave. Šikovný, milý a pre pacienta obetavý lekár. Rád pomože a snaži sa aby bol pacient stále spokojný. Musel som sa ale prestahovat do Prahy a bolo milým zistením, že tu pán doktor pracuje a možem využívat nadalej jeho služby.
Spokojný pacient A.A

G
Umístění: URO MEDICO urologická konzultace

Som maximálne spokojná, vysoká profesionalita a ľudský prístup je v tejto ambulancii bonusom, ktorý hocikde nedostanete. Ďakujem, že Ste tu pre nás.

Umístění: URO MEDICO urologická konzultace

Pán doktor je velmi milý a skušeny odborník, zajíma ho pacient i jeho obtíže. Pozorne nasloucha a s pacientem citlivě jedná. Pomohl mi s mým problémem a léčba byla učinna. Budu se tam vracet, můžu jen doporučit. A.D.

Umístění: jiné místo Jiný

Pán doktor je naozaj odborník, má zároveň príjemné vystupovanie. ordinuje aj na Slovensku v Piešťanoch. Doporučujem

Umístění: URO MEDICO Jiný

U pana doktora jsem absolvoval vazektomii. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Po první konzultaci mi naplánoval výkon hned za týden. Operační sál byl vybaven tou nejnovější technologií. Personál starostlivý a velice přátelský. Pan doktor je výborný operatér. Rekonvalescence proběhla bez problémů. Doporučuji Vás a moc děkuji. Jiří Stejskal

Umístění: URO MEDICO urologická konzultace

Pan dokror je opravdovy specialista, přišel mi na problém se kterým si nevěděli rady ani v nemocnici. Stále k němu docházím a vždy co jsem potřebovala vědět mi poradil a vysvětlil. Navíc je to sympaťák. Děkuji Klára H.

Umístění: URO MEDICO Jiný

Byl jsem u pana doktora na chirurgickém zákroku - obřízce a musím ho velice doporučit. Samotný výkon proběhl přímo v Urogyn Medico, mají nadstandartně vybavený operační sál. Pan doktor mi vše podrobně vysvětlil. Rekonvalescence bez problémů. Super jednání a přátelský přístup.

• Nádory močových cest
  • Poruchy močení