Marek Gojdič, Ph.D., urolog Praha

MUDr. Marek Gojdič, Ph.D.

přijímá nové pacienty

Urolog Více

214 návštěv profilu během 30 dní

Wilsonova 301/10, Praha
URO MEDICO

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí

Specializuji se na urologii, uroonkologii a chirurgické zákroky. Působím na privátní klinice URO MEDICO a jsem autorem a spoluautorem vědeckých prací ...

• Nádory močových cest
  • Poruchy močení
  • Močové kameny

Ukončené školy

• Lékařská fakulta Univerzity Komenského, všeobecné lékařství, Bratislava, 2012
  • Atestace z urologie, 2018
  • Doktorské studium filozofie v urologii, získání titulu Ph.D., Bratislava, 2019

• urologie

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Slovenština,
  • Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Wilsonova 301/10, Praha

Dozvědět se více

URO MEDICO

Umístění: URO MEDICO Jiný

Chcem vyjadriť radosť a potešenie. Konečne som našla urologa, ktorý sa mi venoval. Vypočul pozorne moje ťažkosti, nepísal mi lieky od dverí ale precízne diagnostikoval moj problem a nakoniec mi pomohol ho vyriešiť. Ďakujem pan doktor. Prajem veľa tak spokojných pacientok ako ja. HV

Umístění: URO MEDICO urologická konzultace

I am grateful I found this doctor - finally someone who genuinely cares and listens to patients. I don't speak Czech, so I needed to come with someone who translated everything for me, and no one had any problem with this.

Umístění: URO MEDICO Jiný

Dovolím si napsat to, co si netroufám udělat, netroufám proto, že se to asi nesluší. Měl bych Vám, pane doktore, pohladit ruce, umné, jemné a šetrné.
Pečujete o mě nejlépe, jak si lze představit, více si nemohu přát. Uklidníte mě, pokud mám z nějakého zdravotního problému obavy, pomůžete mi, pokud opravdu nějaký problém nastane, jste můj lékař, ke kterému mám absolutní důvěru. Tohle všechno už vím a jsem za to velice vděčný.
Pro mě jste vynikající lékař a neokázale laskavý člověk.
Neumím více než: Moc děkuji, za všechno Vám moc děkuji! Slovo „moc“ bych měl na tomhle řádku ještě vícekrát opakovat, ale i tak by to bylo málo!

Umístění: URO MEDICO urologická konzultace

Návštěva proběhla v objednaném čase, vyšetření bylo rychlé a důkladné, následovalo podrobné a srozumitelné vysvětlení.

Umístění: URO MEDICO urologická konzultace

Rychlé, ale důkladné, vyšetření, věcné a přesné zhodnocení výsledku, přesně dle mého gusta:) Jsem naprosto spokojen, děkuji a příště jdu zase sem.

Umístění: URO MEDICO urologická konzultace

Profesionální přístup, vstřícná a příjemná komunikace. 100% spokojenost. Děkuji a určitě doporučuji.
J.

Umístění: URO MEDICO urologická konzultace

Po špatných zkušenostech z jiných urologií, jsem šel k panu doktorovi s napětím. Veškeré moje obavy pan doktor během několika okamžiků rozptýlil. Jsem rád, že v 70ti letech jsem konečně našel lékaře, který je jak profesionální tak lidský. Mám k němu absolutní důvěru. Vřele doporučuji.

Umístění: URO MEDICO Jiný

Dlouho jsem se nesetkal s tak vybornym urologem, pristup na jednicku a to nemluvim o problemech, s kterymi mi pan doktor dokazal pomoci. Mohu vrele doporucit …

Umístění: URO MEDICO urologická konzultace

Podstoupil jsem u pana doktora vasektomii a obřízku. Provedeno v jedno zákroku.
Byl jsem spokojený jak s vysvětlením, co mě čeká a nemine. Průběh operace jsem hezky prospal a následné hojení bylo bezproblémové a bezbolestné.
Velmi lidský přístup, což velmi oceňuji. Více takových lékařů.

Umístění: URO MEDICO urologická konzultace

Chci vyjadrit svoje dik panu doktorovi, ktery zcela s prehledem identifikoval moje potize s velkou prostatou, nasadil mne leky a nakoniec mne i uspesne operoval. Navzdory mym obavam z urologickeho vysetreni vse probehlo velmi hladce. Pan doktor byl privetivy, vstricny a o mem problemu se mnou otevrene komunikoval. Z nasledujici navstevy jiz obavy nemam.

• Nádory močových cest
  • Poruchy močení