Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
7 názorů

B
Ověřeny pacient

Dle mé zkušenosti absolutně neumí pracovat s dětmi ani paní doktorka ani sestřička. Nejsem si jistá, zda její závěry vůbec mají nějaký smysl a když jsem obdržela zprávu nestačila jsem se divit. Když jsem zprávy předkládala fyzioterapeutce na rehabilitaci vždy se ptala, zda paní doktorka vůbec děti nějak vyšetřovala. Mám dvojčata a paní doktorka vždy jen zkopírovala zprávu pro obě holky, vůbec jí nevadilo zda je tam něco duplicitně a když už některé napsala něco navíc většinou to bylo napsané u té druhé, než ke které to patřilo, případně tam napsala přesný opak toho s čím měla problém. Rozhodně bych ji nikomu nedoporučila.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Paní doktorka i sestřička jsou obě skvělé, paní doktorka je moc hodná a s dětmi to umí, bez stresu a strachu je vyšetří, po odborné stránce je naprosto skvělá.
Vřele doporučuji, byla jsem moc spokojená.


L
Ověřeny pacient

Pani doktorka je velmi prijemna, doporucuji.


Ověřeny pacient

K paní doktorce nás poslali z pediatrie, aby se neurol. vyšetřením zkusilo zjistit, proč má dcera vadu chůze. Tak si asi dokážete představit, jak mi bylo ráno zle, když se možná za okamžik dovím, že ani ne dvouletá dcera prodělala mozkovou obrnu. Sestra i lékařka byly milé, ordinace zařízená přesně pro dětské pacienty, všude spousta hraček, což bylo velmi dobré, protože i dcera, která doktory nemá ráda, byla klidná. Paní doktorka se dceři věnovala půl hodiny, popisovala, co vyšetřuje a proč, rozhodně dceru nijak nedráždila ani se nesnažila vyvolat negativní emoce. Nabyla jsem dojmu, že je profesionální a i s takto malými dětmi komunikovat umí. Těžko dělat ukvapené závěry, ale odcházela jsem s dobrým pocitem, navíc dětská obrna se u dcery neprokázala.


Ověřeny pacient

Něco hrozného, absolutně neumí s dětmi komunikovat (kojence svým vyšetřením rozdráždí až na takovou míru, že pak raději ukončí vyšetření a přehraje vše na matku) a vše jede podle věkových tabulek. Byli jsme k ní posláni od dětské doktorky a málem z našeho syna udělala neurotický případ s abnormáliemi ve vývinu. Konzultovali jsme raději stav u jiného doktora a ten vše vyvrátil. Až když jsme jí o této konzultaci řekli, tak zbledla a najednou otočila .... tato doktorka by měla jít raději do důchodu, věk už na to jistě má.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Naprosto souhlasím s hodnocením. Syn k ní chodil v dětství a velmi mu pomohla. Paní doktorka má velmi hezký přístup k dětem i krodičům. Já osobně bych jí dala 100%.


Ověřeny pacient

Jedinečná paní doktorka, léčila mě skoro celé mé dětství ještě když měla ordinaci na Jižním městě - a epi. mě "zbavila". Nyní ordinuje "nějaký ten pátek" na poliklin. v Modřanech a jsem za to velmi ráda, protože jsem jí navštívila i se svou dcerou -naštěstí jí nemá(epi).Má výborný a citlivý přístup k dětem a rodičům skvěle vysvětlí příčinu problému a léčbu .... prostě je to odborník na pravém místě a a jako bonus je moc hodná ona i její setra


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti