Adresa

Heart Solution, s.r.o.
Kartouzská 10/3274, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

3 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Heart Solution, s.r.o. Jiný

K dr.Marcela Schejbalová jsem chodila dlouho.Ordinovala na Homolke,potom v Kartouzske a na Štĕfanikove ulici v Praze5. Při poslední návštĕve mi dr. Zdĕlila ,že konči v oboru,že má toho dost. A teď vidím,že pracuje v Říčanech- Agel. Proč neříkala pravdu...a já jsem lhářka u nové pani doktorky.. může byť pani doktorka profesionál v kardiologii ,ale její chováni je neprofesionální. Sklamala moji důveru. Píšu jenom proto ,že nová pani doktorka mi může a nemusí veřit. Určitĕ se budou vídat na sympoziu atď. Doktorka Schejbalová ať se nad sebou zamyslí.
Ať se jí daří ....
S pzdravem
Trollerová Viktorie

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

H
Ověřený profil

Paní doktorka je skvělá, a to nejen po profesionální stránce, ale i ve svém přístupu k pacientům. Ve srovnání s mým předchozím kardiologem jsem moc ráda, že jsem se k ní dostala. V jejích rukou se cítím naprosto bezpečně.

L
Ověřený profil

Po roce a půl mě paní doktorka na mou prosbou vzala zpět i přesto, že jsem se u ní tenkrát tolik rozčílila kvůli její sestře. Chtěla jsem se k ní vrátit, protože pan doktor, ke kterému jsem přešla, se o mne nestaral s takovou péčí a profesionalitou jako ona. A já jsem se začala bát o své zdraví.
Paní doktorka mi také vysvětlila, že jsem si nespíš toho pána, kterého tenkrát sestřička vpustila do ordinace, spletla s druhým lékařem.
Sestra Rybová se mě ujala a byla na mě hodná, což bych po tom, jak jsem se k ní zachovala opravdu nečekala. Tímto se jí omlouvám.


Došlo k chybě, zkuste to znovu