V Úvalu 1/84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí
Blanická 25/922, Praha
Gynekologická ordinace

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole

Pan Rob zachránil život mě mamince. Nikdy mu neprestaneme být vděční Jeho.úžasný lidský přístup mám bral dech.

Umístění: Gynekologická ordinace kontrola

Vinohradská nemocnice. Neupírám panu prof. vzdělanost či zda je nejlepším ve svém oboru,ale po příchodu do vyšetřovny mě přivítal nepříjemnými poznámkami stála jsem tam jako nějaký chudák. Za těch pár minut prohodil jen pár slov, vyšetřil a konec. Nic mě nevysvětlil ani jak to momentálně vypadá a jak na tom teď vlastně jsem,co by mohlo být dál. Žádnou empatii ani lidskost a porozumění jsem z jeho jednání nepocítila.Přitom při těchto hrozných nemocech by měla být vlídnost na prvním místě.

Umístění: jiné místo porodnické operace

S ohledem, že se jednalo o naší první návštěvu nemocnice Královské Vinohrady, gynekologicko-porodnická klinika nás příjemně překvapila svým zázemím, možností si připlatit za nadstandartní pokoj a celkově přátelským prostředím. Během našeho 1.porodu jsme se setkali s profesionálním přístupem všech doktorů a sestřiček od porodního sálu, JIP až po odd. šestinedělí. Držíme palce, aby nastavený pozitivní směr pod přednostou Mudr. Robem jste nadále rozvíjeli ke spokojenosti jak personálu, tak vděčných maminek. Děkujeme!

Diky panu profesoru Robovi a celému jeho týmu mam dnes syna❤️ Navždy budu Motolské gynekologicko-porodnicke klinice vděčná. Pan profesor Rob je výjimečný člověk!

Všem ženám mohu jen doporučit. Jsem v léčbě již 9 let a sáhla jsem si na dno. Pan docent s jeho vlídným a osobním přístupem mi vše vysvětlil, připravil mne na vše a já jsem tak mohla začít bojovat s tou "nejhorší" nemocí, kterou nepřeji ani nejhoršímu nepříteli. Přístup personálu na celém "onko" oddělení, ať už ambulanci nebo lůžkovém, je profesionální a jen mohu všechny pochválit, neboť tam člověku není moc dobře a služba tam je velmi náročná.

Byla jsem léčena na rakovinu v roce 2002, chování a přístup doc. Roba katastrofa - nevím, co si mám myslet, zdali je doc. Rob takový kašpar vnucující psychiatrickou péči a když jí dotyčná odmítne, tak se jí neexistující vyšetření stejně připíše nezákonně do karty, přičemž údajný psychiatr je gynekolog - a VZP to zacvaká - a proč ne? Je tu bordel! Zvláštní přístup má k léčení následků - zejména lymfedémů, když se pacientka dožaduje péče, hledá se záminka, jak se nepohodlné osoby zbavit - například RASISMUS! Nevím, co si mám o tom všem myslet, zda si na mně chtěl docent Rob udělat kariéru, když podpořil evidentně prolhanou Cikánku z Mukačeva v jejím křivém svědectví, nebo zda se mu prostě hodilo do krámu, že se na mojí osobu nemusí vyplácávat velké částky peněz na nákladné léčení benigního lymfedému. K pomocné síle výše uvedené jsem se chovala s úctou,vykala jsem jí, zatímco ona mi tykala a chovala se ke mně jako k obyvatelce USP. Za to, že jsem se ozvala a v rámci slušnosti jí odkázala do patřičných mezí, mi byl udělán do karty nelichotivý zápis - a pak vyhazov!
Myslím si, že mudr. Robová je špičková lékařka, ale mudr. Rob velmi špatný šéf, na jeho pracovišti je běžné mafiánské chování, neustálé napětí mezi vrchní sestrou a podřízeným personálem nepřispívá k lepší péči o pacientky - spíš naopak.Rovněž řešení chronických bolestí "povídáním" namísto medikamenty tlumící bolest s přihlédnutím k tolerancím a respektování, že každý má tu toleranci jinou, vidím jako scestné a vidím v tom kus komediantství. Jinak vše v normě v rámci východního bloku-na tomto oddělení jsou za stejné prachy někteří rovní, jiní rovnější. Trocha slušnosti, respektu a úcty by nestála ani korunu! Nedávno jsem pana docenta viděla v televizi, kupodivu netajtrlíkoval, ale názory na dostupnost léku postinoru dokazuje, že nás ženy má za pitomce! Zvláště nyní, když je vše drahé, každá žena s minimálním vzděláním a co umí číst příbalák, přeci raději ušetří a nepoběží se radit o věcech, které si může vyhledat a přečíst -z a předpokladu pravidelných kontrol lékaře. Děkuji "rasistka" Vyhnalíková

A jste ještě na tomto světě?

sediva [Napisz wiadomość do tego użytkownika] [dodano 2009-06-01 23:25:36] · Oznámit zneužití
Hodnocení:Nedoporučuji
Komentář

pozor na jednání pana přednosty a zvláště jeho ženy.kromě zneužití, z kterého se léčím, mi ještě tvrdili, že mám těžký onkologický nález, z čeho to poznali= nevím a musím na operaci. změnila jsem nemocnici a ejhle. Žádný nález nemám. Dejte si pozor dámy.

Pan docent Rob a celý jeho tým onkologického oddělení, jsou jedni z nejlepších odborníků jaké znám. Již dvakrát mě svojí profesionalitou zachránili život. Velice oceňuji lidský přístup, se kterým ke každému pacientovi přistupují. Děkuji panu docentovi za to, že mohu ve zdraví vychovávat svoje dvě děti. Heřmánková R.

Co jsem si tady přečetla tak se nestačím divit!!!Nevím proč by mělo být protizákonné kdyz manželé pracují na stejném pracovišti!!! Naopak má to další ohromné výhody pro pacienta!!Docent Rob často lítá do zahraničí přednášet-až tak je jako lékař žádaný a manželka ho v to období zastupuje, mohou se pak bez problémů bavit o práci i doma, jelikož si myslim že by nestihli všechno vyřešit v práci a mají i jako manželé pochopení pro práci toho druhého!! Byla jsem jak u doktorky Robové, tak i u docenta Roba, oba si nemohu vynachválit!!Dokonce jsem zažila že mě vyšetřovali oba zároveň a mohu říct že jsou to prostě profesionálové!!! Nemám to k nim zrovna blízko, ale neměnila bych a jsem vděčná za to, že mohu za nima jezdit!!!Docenta jsem si našla na internetu a napsala mu mail o mém problému -bez váhání mě ochotně pozval na vyšetření k nim!! A jelikož pracují na onko-gynekologii, tak ne vždycky mohou říct líbivá slova pacientům a někdo to hned pojme jako že jsou bezcitní atd.!! LÍBIVÁ SLOVA NEJSOU ČASTO PRAVDIVÁ A NAOPAK PRAVDIVÁ SLOVA NEJSOU ČASTO LÍBIVÁ!! Nejsou tam od toho aby Vás drželi za ručičku a utěšovali..jsou tam od toho aby Vám sdělili pravdu o vašem stavu ať je jakákoliv, informovali Vás o postupu léčby a možnými riziky a následky. Nic víc pro nás udělat nemohou a pokud chcete útěchu, zajděte si na psychiatrii.Podle mě jsou špičkový tým!!!
Jana, 25 let, Hradec

Perfektní a lidský přístup. Jsem maximálně spokojená.