Fakultní nemocnice v Motole
V Úvalu 1/84, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Gynekologická ordinace
Blanická 25/922, Praha

I express my gratitude to Prof. Lucas Rob. I was amazed, among other things, for how he differs from other doctors in the Czech Republic, especially in there attitude to citizens of other countries with VZP insurance:
1. Prof. Lucas Rob responded to our email the same day. In most cases, when trying to get help, there is either no answer at all, or we get it after weeks or even months.
2. Prof. Lucas Rob helped to solve the problem with my access to oncogynecological care in the “Onkogynekologické centrum FN Královské Vinohrady”, despite the existing bureaucratic obstacles.
3. Prof. Lucas Rob made a more accurate diagnosis compared to two other gynecologists in Prague and Pilsen.

Velmi laskavý, lidský přístup, ochotný a vstřícný, odborník na svém místě. Na e-mail reagoval obratem, nic nebyl pro pana profesora problém (maminka s těžkou diagnózou na vozíčku), mamince zachránil život, tímto mu mnohokrát děkuji.

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole Jiný

Doc.MUDR Lukas Rob mi zachranil zivot.Jini doktori nademnou zlomili hul....Neni slov jak vdecna jsem.Uzasny clovek a opravdova kapacita.

Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

V lednu 2019 jsem byla na onkologicko-gynekologickém oddělení operována a také díky panu docentu Robovi a jeho týmu jsem tu a těším se ze života a můžu být se svým synem. Kromě porodnice jsem nebyla v nemocnici 30 let a nečekala jsem tak lidský přístup, jaký jsem ve Fakultní nemocnici na Vinohradech pocítila na vlastní kůži. Mé díky těmto lidem !

Umístění: Fakultní nemocnice v Motole

Pan Rob zachránil život mě mamince. Nikdy mu neprestaneme být vděční Jeho.úžasný lidský přístup mám bral dech.

Umístění: Gynekologická ordinace kontrola

Vinohradská nemocnice. Neupírám panu prof. vzdělanost či zda je nejlepším ve svém oboru,ale po příchodu do vyšetřovny mě přivítal nepříjemnými poznámkami stála jsem tam jako nějaký chudák. Za těch pár minut prohodil jen pár slov, vyšetřil a konec. Nic mě nevysvětlil ani jak to momentálně vypadá a jak na tom teď vlastně jsem,co by mohlo být dál. Žádnou empatii ani lidskost a porozumění jsem z jeho jednání nepocítila.Přitom při těchto hrozných nemocech by měla být vlídnost na prvním místě.

Umístění: jiné místo porodnické operace

S ohledem, že se jednalo o naší první návštěvu nemocnice Královské Vinohrady, gynekologicko-porodnická klinika nás příjemně překvapila svým zázemím, možností si připlatit za nadstandartní pokoj a celkově přátelským prostředím. Během našeho 1.porodu jsme se setkali s profesionálním přístupem všech doktorů a sestřiček od porodního sálu, JIP až po odd. šestinedělí. Držíme palce, aby nastavený pozitivní směr pod přednostou Mudr. Robem jste nadále rozvíjeli ke spokojenosti jak personálu, tak vděčných maminek. Děkujeme!

Diky panu profesoru Robovi a celému jeho týmu mam dnes syna❤️ Navždy budu Motolské gynekologicko-porodnicke klinice vděčná. Pan profesor Rob je výjimečný člověk!

Všem ženám mohu jen doporučit. Jsem v léčbě již 9 let a sáhla jsem si na dno. Pan docent s jeho vlídným a osobním přístupem mi vše vysvětlil, připravil mne na vše a já jsem tak mohla začít bojovat s tou "nejhorší" nemocí, kterou nepřeji ani nejhoršímu nepříteli. Přístup personálu na celém "onko" oddělení, ať už ambulanci nebo lůžkovém, je profesionální a jen mohu všechny pochválit, neboť tam člověku není moc dobře a služba tam je velmi náročná.

Byla jsem léčena na rakovinu v roce 2002, chování a přístup doc. Roba katastrofa - nevím, co si mám myslet, zdali je doc. Rob takový kašpar vnucující psychiatrickou péči a když jí dotyčná odmítne, tak se jí neexistující vyšetření stejně připíše nezákonně do karty, přičemž údajný psychiatr je gynekolog - a VZP to zacvaká - a proč ne? Je tu bordel! Zvláštní přístup má k léčení následků - zejména lymfedémů, když se pacientka dožaduje péče, hledá se záminka, jak se nepohodlné osoby zbavit - například RASISMUS! Nevím, co si mám o tom všem myslet, zda si na mně chtěl docent Rob udělat kariéru, když podpořil evidentně prolhanou Cikánku z Mukačeva v jejím křivém svědectví, nebo zda se mu prostě hodilo do krámu, že se na mojí osobu nemusí vyplácávat velké částky peněz na nákladné léčení benigního lymfedému. K pomocné síle výše uvedené jsem se chovala s úctou,vykala jsem jí, zatímco ona mi tykala a chovala se ke mně jako k obyvatelce USP. Za to, že jsem se ozvala a v rámci slušnosti jí odkázala do patřičných mezí, mi byl udělán do karty nelichotivý zápis - a pak vyhazov!
Myslím si, že mudr. Robová je špičková lékařka, ale mudr. Rob velmi špatný šéf, na jeho pracovišti je běžné mafiánské chování, neustálé napětí mezi vrchní sestrou a podřízeným personálem nepřispívá k lepší péči o pacientky - spíš naopak.Rovněž řešení chronických bolestí "povídáním" namísto medikamenty tlumící bolest s přihlédnutím k tolerancím a respektování, že každý má tu toleranci jinou, vidím jako scestné a vidím v tom kus komediantství. Jinak vše v normě v rámci východního bloku-na tomto oddělení jsou za stejné prachy někteří rovní, jiní rovnější. Trocha slušnosti, respektu a úcty by nestála ani korunu! Nedávno jsem pana docenta viděla v televizi, kupodivu netajtrlíkoval, ale názory na dostupnost léku postinoru dokazuje, že nás ženy má za pitomce! Zvláště nyní, když je vše drahé, každá žena s minimálním vzděláním a co umí číst příbalák, přeci raději ušetří a nepoběží se radit o věcech, které si může vyhledat a přečíst -z a předpokladu pravidelných kontrol lékaře. Děkuji "rasistka" Vyhnalíková