Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

V Úvalu 1/84, Praha
Fakultní nemocnice v Motole

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Blanická 25/922, Praha
Gynekologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: jiné místo Jiný

Velmi laskavý, lidský přístup, ochotný a vstřícný, odborník na svém místě. Na e-mail reagoval obratem, nic nebyl pro pana profesora problém (maminka s těžkou diagnózou na vozíčku), mamince zachránil život, tímto mu mnohokrát děkuji.

Z
Umístění: Fakultní nemocnice v Motole Jiný

Doc.MUDR Lukas Rob mi zachranil zivot.Jini doktori nademnou zlomili hul....Neni slov jak vdecna jsem.Uzasny clovek a opravdova kapacita.

K
Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

V lednu 2019 jsem byla na onkologicko-gynekologickém oddělení operována a také díky panu docentu Robovi a jeho týmu jsem tu a těším se ze života a můžu být se svým synem. Kromě porodnice jsem nebyla v nemocnici 30 let a nečekala jsem tak lidský přístup, jaký jsem ve Fakultní nemocnici na Vinohradech pocítila na vlastní kůži. Mé díky těmto lidem !

M
Ověřeny pacient
Umístění: Fakultní nemocnice v Motole

Pan Rob zachránil život mě mamince. Nikdy mu neprestaneme být vděční Jeho.úžasný lidský přístup mám bral dech.

Z
Ověřeny pacient
Umístění: Gynekologická ordinace kontrola

Vinohradská nemocnice. Neupírám panu prof. vzdělanost či zda je nejlepším ve svém oboru,ale po příchodu do vyšetřovny mě přivítal nepříjemnými poznámkami stála jsem tam jako nějaký chudák. Za těch pár minut prohodil jen pár slov, vyšetřil a konec. Nic mě nevysvětlil ani jak to momentálně vypadá a jak na tom teď vlastně jsem,co by mohlo být dál. Žádnou empatii ani lidskost a porozumění jsem z jeho jednání nepocítila.Přitom při těchto hrozných nemocech by měla být vlídnost na prvním místě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

T
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo porodnické operace

S ohledem, že se jednalo o naší první návštěvu nemocnice Královské Vinohrady, gynekologicko-porodnická klinika nás příjemně překvapila svým zázemím, možností si připlatit za nadstandartní pokoj a celkově přátelským prostředím. Během našeho 1.porodu jsme se setkali s profesionálním přístupem všech doktorů a sestřiček od porodního sálu, JIP až po odd. šestinedělí. Držíme palce, aby nastavený pozitivní směr pod přednostou Mudr. Robem jste nadále rozvíjeli ke spokojenosti jak personálu, tak vděčných maminek. Děkujeme!

Ověřeny pacient

Diky panu profesoru Robovi a celému jeho týmu mam dnes syna❤️ Navždy budu Motolské gynekologicko-porodnicke klinice vděčná. Pan profesor Rob je výjimečný člověk!

M
Ověřeny pacient

Všem ženám mohu jen doporučit. Jsem v léčbě již 9 let a sáhla jsem si na dno. Pan docent s jeho vlídným a osobním přístupem mi vše vysvětlil, připravil mne na vše a já jsem tak mohla začít bojovat s tou "nejhorší" nemocí, kterou nepřeji ani nejhoršímu nepříteli. Přístup personálu na celém "onko" oddělení, ať už ambulanci nebo lůžkovém, je profesionální a jen mohu všechny pochválit, neboť tam člověku není moc dobře a služba tam je velmi náročná.

Ověřeny pacient

Byla jsem léčena na rakovinu v roce 2002, chování a přístup doc. Roba katastrofa - nevím, co si mám myslet, zdali je doc. Rob takový kašpar vnucující psychiatrickou péči a když jí dotyčná odmítne, tak se jí neexistující vyšetření stejně připíše nezákonně do karty, přičemž údajný psychiatr je gynekolog - a VZP to zacvaká - a proč ne? Je tu bordel! Zvláštní přístup má k léčení následků - zejména lymfedémů, když se pacientka dožaduje péče, hledá se záminka, jak se nepohodlné osoby zbavit - například RASISMUS! Nevím, co si mám o tom všem myslet, zda si na mně chtěl docent Rob udělat kariéru, když podpořil evidentně prolhanou Cikánku z Mukačeva v jejím křivém svědectví, nebo zda se mu prostě hodilo do krámu, že se na mojí osobu nemusí vyplácávat velké částky peněz na nákladné léčení benigního lymfedému. K pomocné síle výše uvedené jsem se chovala s úctou,vykala jsem jí, zatímco ona mi tykala a chovala se ke mně jako k obyvatelce USP. Za to, že jsem se ozvala a v rámci slušnosti jí odkázala do patřičných mezí, mi byl udělán do karty nelichotivý zápis - a pak vyhazov!
Myslím si, že mudr. Robová je špičková lékařka, ale mudr. Rob velmi špatný šéf, na jeho pracovišti je běžné mafiánské chování, neustálé napětí mezi vrchní sestrou a podřízeným personálem nepřispívá k lepší péči o pacientky - spíš naopak.Rovněž řešení chronických bolestí "povídáním" namísto medikamenty tlumící bolest s přihlédnutím k tolerancím a respektování, že každý má tu toleranci jinou, vidím jako scestné a vidím v tom kus komediantství. Jinak vše v normě v rámci východního bloku-na tomto oddělení jsou za stejné prachy někteří rovní, jiní rovnější. Trocha slušnosti, respektu a úcty by nestála ani korunu! Nedávno jsem pana docenta viděla v televizi, kupodivu netajtrlíkoval, ale názory na dostupnost léku postinoru dokazuje, že nás ženy má za pitomce! Zvláště nyní, když je vše drahé, každá žena s minimálním vzděláním a co umí číst příbalák, přeci raději ušetří a nepoběží se radit o věcech, které si může vyhledat a přečíst -z a předpokladu pravidelných kontrol lékaře. Děkuji "rasistka" Vyhnalíková

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

A jste ještě na tomto světě?


sediva [Napisz wiadomość do tego użytkownika] [dodano 2009-06-01 23:25:36] · Oznámit zneužití
Hodnocení:Nedoporučuji
Komentář

pozor na jednání pana přednosty a zvláště jeho ženy.kromě zneužití, z kterého se léčím, mi ještě tvrdili, že mám těžký onkologický nález, z čeho to poznali= nevím a musím na operaci. změnila jsem nemocnici a ejhle. Žádný nález nemám. Dejte si pozor dámy.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti