Adresa

Pražská 38b, Brno
Stomatologická ordinace

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
16 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologická ordinace prevence zubního kazu

K panu doktorovi chodíme z dětmi již 10 let a jeho přístup k dětem je obdivuhodný.Klobouk dolů.Opravdu to s nima umí.


M
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem přišla poté, co mi dva předchozí stomatologové odmítli vytrhnout zub moudrosti a odeslali mě na chirurgii se slovy, že se to bude muset řezat a šít a že v tomto rozsahu nemohou úkon provést v ambulanci. Takže takto vyděšená jsem usedla do křesla pana doktora, který sice konstatoval, že to nebude úplně jednoduché, ale že dle jeho názoru nebude chirurgického zákroku třeba. A povedlo se, zub jsem si po bezbolestném zákroku odnášela domů v pytlíku.. Takže pana doktora mohu jen doporučit. A to i pro malé pacienty, sama jsem jej vyzkoušela na svých dcerkách (3 a 6 let), z nichž ta mladší nechce u lékařů spolupracovat, přesto zde ji pan doktor dokázal uklidnit a nakonec si chrup nechala úplně vyšetřit (posléze jsem zjistila, že pan doktor napsal disertační práci na téma: „Nespolupracující pacient v dětském zubním lékařství“, čili jsme se mu strefili do specializace.)


H
Ověřeny pacient

výborný stomatolog, můžu vřele doporučit


spokojenost stoprocentní, jak u dospělých, tak i dětských klientů


Pan doktor mi vrtal dva zuby, oba mě od té doby bolí a já vážně zvažuji změnu lékaře. Také se mi nelíbilo, že když jsem jako jeho pacient přišel po telefonické domluvě ráno na ošetření s bolestivým zubem, platil jsem regulační poplatek 90 Kč, protože pan doktor tato ošetření nazývá pohotovostí. Ze zákona má však pacient platit 90 Kč pouze v zařízení, které se pohotovostí nazývá a ne u svého lékaře, kde by měl platit regulační poplatek 30 Kč.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nejlepší stomatolog, kterého u nás můžeme mít, vždy ochotný, milý a vstřícný, po odborné stránce vynikající lékař, který vždy najde řešení, jak pacientovi pomoci, vládne tam příjemná pohoda, do této ordinace se vždy těším, přestože dříve jsem měla z návštěv u zubařú stres.


Velmi milý a hodný pan doktor :), ochotný, dokáže vše hezky vysvětlit...můžu jen chválit !!!


Ověřeny pacient

Příjemný, vše vysvětlí, přístup k dětem vynikající,prostě borec, až se bojím ho více chválit, aby nám ho někdo neodlákal. Sestřička, jen bych prakticky opakoval předešlou větu.


Velmi oceňuji přístup pana doktora k pacientům,umí to i s malými dětmi,nikdy není nevlídný nebo nervózní a je viět,že má rád svoji práci. Vřele doporučuji!


D

Je velice šikovný,vstřícný,lidský,nemám problém se na cokoliv zeptat,vždy mi ochotně odpoví a vybereme tu nejlepší variantu pro mé zuby.Musím přiznat,že jsem moc ráda,že takového stomatolog mám.Chválím i sestřičku,protože je taky velice ochotná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti