Lukáš Pantuček, zubař Brno

MUDr. Lukáš Pantuček

Zubař Více

16 názorů

Uložit


Adresa

Pražská 38b, Brno
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
16 názorů

M
Ověřeny pacient
Umístění: Stomatologická ordinace prevence zubního kazu

K panu doktorovi chodíme z dětmi již 10 let a jeho přístup k dětem je obdivuhodný.Klobouk dolů.Opravdu to s nima umí.


M
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem přišla poté, co mi dva předchozí stomatologové odmítli vytrhnout zub moudrosti a odeslali mě na chirurgii se slovy, že se to bude muset řezat a šít a že v tomto rozsahu nemohou úkon provést v ambulanci. Takže takto vyděšená jsem usedla do křesla pana doktora, který sice konstatoval, že to nebude úplně jednoduché, ale že dle jeho názoru nebude chirurgického zákroku třeba. A povedlo se, zub jsem si po bezbolestném zákroku odnášela domů v pytlíku.. Takže pana doktora mohu jen doporučit. A to i pro malé pacienty, sama jsem jej vyzkoušela na svých dcerkách (3 a 6 let), z nichž ta mladší nechce u lékařů spolupracovat, přesto zde ji pan doktor dokázal uklidnit a nakonec si chrup nechala úplně vyšetřit (posléze jsem zjistila, že pan doktor napsal disertační práci na téma: „Nespolupracující pacient v dětském zubním lékařství“, čili jsme se mu strefili do specializace.)


H
Ověřeny pacient

výborný stomatolog, můžu vřele doporučit


spokojenost stoprocentní, jak u dospělých, tak i dětských klientů


Pan doktor mi vrtal dva zuby, oba mě od té doby bolí a já vážně zvažuji změnu lékaře. Také se mi nelíbilo, že když jsem jako jeho pacient přišel po telefonické domluvě ráno na ošetření s bolestivým zubem, platil jsem regulační poplatek 90 Kč, protože pan doktor tato ošetření nazývá pohotovostí. Ze zákona má však pacient platit 90 Kč pouze v zařízení, které se pohotovostí nazývá a ne u svého lékaře, kde by měl platit regulační poplatek 30 Kč.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nejlepší stomatolog, kterého u nás můžeme mít, vždy ochotný, milý a vstřícný, po odborné stránce vynikající lékař, který vždy najde řešení, jak pacientovi pomoci, vládne tam příjemná pohoda, do této ordinace se vždy těším, přestože dříve jsem měla z návštěv u zubařú stres.


Velmi milý a hodný pan doktor :), ochotný, dokáže vše hezky vysvětlit...můžu jen chválit !!!


Ověřeny pacient

Příjemný, vše vysvětlí, přístup k dětem vynikající,prostě borec, až se bojím ho více chválit, aby nám ho někdo neodlákal. Sestřička, jen bych prakticky opakoval předešlou větu.


Velmi oceňuji přístup pana doktora k pacientům,umí to i s malými dětmi,nikdy není nevlídný nebo nervózní a je viět,že má rád svoji práci. Vřele doporučuji!


D

Je velice šikovný,vstřícný,lidský,nemám problém se na cokoliv zeptat,vždy mi ochotně odpoví a vybereme tu nejlepší variantu pro mé zuby.Musím přiznat,že jsem moc ráda,že takového stomatolog mám.Chválím i sestřičku,protože je taky velice ochotná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti