Národní 961/25, Praha
Ordinace (mapa)

Londýnská 160/39, Praha
ASKLEPION (mapa)

Profesionál s osobním přístupem k člověku. Chápavy, velice vstřícný, skvěle vše vysvětlil a pomohl mi. Už dlouho jsem se nesetkala s tak skvělým člověkem a lékařem. Nemůžu si přístup a odbornost pana doktora vynachválit. Velice doporučuji všem ženám které měly zlou zkušenost s jinými lékaři. Od první chvíle jsem věděla, ze se panu doktorovi dá věřit. Opravdu nejlepší gynekolog co znám.
Ivana Tomankova

Chodím k panu Horčičkovi již 12 let. V době kdy jsem k němu přišla jsem měla problém se svým lekářem, který vyhodnotil můj stav nesprávně. Pan doktor se o mě postral i měl starost i přesto, že jsem nebyla jeho pacientka. Poté jsem k němu přešlu a do dnes jsem mu velmi vděčná za pomoc. Pokaždé je milý a chová se přátelsky, dokonce se zeptá i na osobní věci atd. Velmi doporučuji!

Jsem mimopražská důchodkyně,dcera mi domluvila prohlídku kvůli inkontinenci.P.doktor mi sám provedl operaci inkontinenční pásky a nemohu si vynachválit jak jeho přístup k pacietovi,tak i profesionální léčbu.Zaplatila jsem pouze poplatek ze zákona.Jsem přešťastná,že jsem se odhodlala k němu s tímto problémem jít,protože můj urolog na Moravě mi říkal,že má tak nekvalifikovaně provedené operace,že ženy musejí být už celoživotně na katetru.Pokud jste některá inkotinentní,tak jedině za tímto lékařem.Jemu moooc díky.Jana Sekaninová

K panu doktorovi chodím již 6 let. Jediný lékař, ke kterému mám 100% důvěru. Po 15 letech, kdy jsem vystřídala 3 lékaře (pravidelné preventivní prohlídky jsou pro mě samozřejmostí) z gyncentra a jen mě "bylo divné", že menstruaci spíše nemám než mám, jsem dostala tip na tohoto lékaře. Na první prohlídce našel cystu, po jejímž odstranění můj cyklus funguje jak hodinky. Bohužel cysta byla vajecnikem tak dobre zivena (byla uz velikosti grepu), že jsem nakonec o vajecnik přišla, ačkoliv operaci provedl jiný lékař (primář) zcela bezchybně. Ať se doktoři "alibisticky" haji vzájemně, nikomu nevěřím, že tam ta cysta nebyla celé roky..... takže MUDr. Horčička je pro mě tím nejlepším. Jo a následná péče je také skvělá.

Lepšího jsem nezažila.

K MUDr. Horčičkovi docházím asi dva roky. V minulém roce jsem prodělala
docela vážnou poruchu v těhotenství, která skončila potratem. Pan doktor
má a měl po celou dobu velmi hezký přistup a právě jeho optimismus a nesdělování
nejhorších detailů diagnózy mi moc pomohly se vyrovnat se skutečností. Má
velmi osobní přístup a je hodně pečlivý. Já jsem mu velmi vděčná a mohu ho jen doporučit.

Chodím do GONY 10 let a pan doktor Hořčička je profesionální, schopný,ochotný a rozhodně bych neměnila spousta mých kamarádek k němu začalo také docházet když slyšely ode mě jen chválu.

Velmi ochotný lékař, doporučuji !

byla jsem u něj zatím jednou a jsem spokojená

Profesně kompetentní, lidsky příjemný-empatický a komunikativní, nemaluje nic na růžovo/realista. V Goně jsem dlouholetou pacientkou a jsem velmi spokojená.