Michnova 1622/4, Praha
Poliklinika Michnova (mapa)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Paní doktorka je velmi ochotná,vstřícná a odborník na svém místě.Po dnešním vyšetření jsem byl velmi spokojen - kéž by bylo takových super doktorů v tomto nemocném lékařství více.

super lékařka

Mám rozporuplnou zkušenost s touto lékařkou.

Odborně nemohu hodnotit,ale k pacientovi přistupuje pouze jako

k "chodícím plícím" . Chapu přetíženost p. doktorky, ale není sama,

kdo má tento problém a především - pacient za to nemůže.

Doporučuji raději lékaře z lidským přístupem..

Opravdu pečlivá a vstřícná paní doktorka. Léčila mi zápal plic velice odborně a příkladně mě doléčila. Její osobitý a lidský přístup k pacientům je v současné uspěchané době vyjímečný. S pozdravem bývalý pacient Matoušek

Pokud pacient přijde neobjednán a není v akutním stavu, tak paní doktorka pacienta odkáže na vhodný termín... Mít stále plnou čekárnu je také pěkný stres. Ale nadřazené jednání? Nikdy!

Velmi dobrá a pečlivá plicní lékařka. Vždy 100% víte, že se vaším případem zabývá a snaží se vyléčit, doporučit a říci vám to, co je pro vás nejlepší a vždy to také pomáhá !!! Tuto paní doktorku mohu jen a jen doporučit........

Dostálová

Paní doktorka je opravdu výborná lékařka, chodím k ní již léta. Vždy je milá a vždy mi nasadí dobrou léčbu, při které mi brzy odezní potíže i které mám kromě mé chronické nemoci.

Opravdu výborná lékařka, ke které docházím už mnoho let a hodně mi pomohla a pomáhá. Má velmi zodpovědný a lidský přístup k pacientům.