Samostatná ordinace lékaře - kožní

Davídkova 83/1248, Praha 8, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

C
Umístění: Samostatná ordinace lékaře - kožní Jiný

MUDr. L. Jelinkova je velmi vstřícná a profesionalni. Chodím k ní již spoustu let a vždy vyřešila můj problém. Cipryanová

Umístění: Samostatná ordinace lékaře - kožní Kožní problémy

Doporučuji. Paní doktorka je citlivá a klidná. Byl u ní ošetřován malý syn, a to bolestivou metodou. Vše nám dopředu vysvětlila, upozornila na to, že to bude bolet. Pokud se týká čekárny, tak čistá a i s hračkami pro děti.

Umístění: Samostatná ordinace lékaře - kožní molusky

My máme s paní doktorkou dobré zkušenosti. Byli jsme u ní 2x na odstranění molusek + docházíme s ekzémem. Samozřejmě že odstranění molusek není příjemná záležitost, ale ocuňuji, že se je snaží paní doktorka odstranit rychle, aby to měl malý brzy za sebou. Na záver dostal jako bolestné sladkou odměnu, takže ve finále odcházel spokojený i syn. My doporučujeme!

Umístění: Samostatná ordinace lékaře - kožní Molusky

Byla jsem u pani doktorky se 4letou dcerkou kvuli moluskam. Zeptala se, jestli pocitam s odstranenim. Rekla jsem, ze ano. Vzala pinzetu a jednu vystipla abych videla, jak to pak muzu delat doma. Pak se otocila ke stolecku a ja cekala, ze z rany otre krev. Misto toho vzala kyretu a zacala dceri skrabat kuzi. Dcerka mela tech molusek hodne a pani doktorka to pojala asi jako skrabani mrkve. Dcerka brecela, do me doktorka stouchala, at ji uhnu, aby videla, pritom chtela abych ji drzela. Byla jsem v soku. Bohuzel jsem se nevzpamatovala dostatecne vcas. Kdyz to tedy skoncilo, tak misto, aby ji to alespon osetrila, tak ji tam naplacla gazu a zalepila naplasti, at ji to doma umyju a natru dezinfekci. Na zaver mi rekla, ze bysme mely jeste prijit a at dceri neco naslibuju. Dcerce jsem tedy slibila, ze k teto pani doktorce uz nikdy nepujdeme. Suma sumarum: molusky mame stale a zasahem se pekne rozsirily, navic ma mezi nimi jizvy a to nemluvim o tom, jake ji to zanechalo jizvy na dusi. Mozna me melo varovat, ze doktorka nema sestricku a v cekarne vubec nikdo nebyl.

5leté dceři se udělala vyrážka na stehně. Paní doktorka nechtěla nic slyšet, skoro se na dceru ani nepodívala a napsala nějakou antibiotickou mast. Při kontrole se opět pořádně nepodívala, tvrdila nám, že se to lepší a že jsme netrpěliví, když si myslíme, že to neustupuje. Napsala jinou mast, která opět nezabrala. Nakonec nám na kožním na Bulovce řekli, že se jedná o vysoce infekční impetigo. Výsledek: 14 dní zbytečné léčby, rozšíření vyrážky dál po těle a nakažené další děti ve školce. Kromě toho mohu jen potvrdit zkušenosti dalších přispívajících - paní doktorka se chová nepříjemně a arogantně.

Bohuzial namiesto pomoci s mykozou na prsnikoch pri kojeni sme dostali prednasku o tom, ze dieta bude nevychovane a ze ho mame odstavit, ze si s nebudeme vediet rady, ze sa doporucuje kojit len do 6 mesiacom a max. do roka. Vobec na nevenovala tomu s cim sme prisli a nebola schopna nijak pomoct. Je mi luto, ze dostane od poistovne zaplatene za navstevu kedze vobec nepomohla a pristup mala hrozny. Urcite nechodte ak mate podobne problemy, uplna strata casu a pokazena nalada na cely den!

Paní doktorka, je profesně velmi kvalitní. Zároveň se mě i mé dceři vždy snaží vyjít vstříc s nejbližším termínem návštěvy. Když jsem si zvykla na její povahu, tak k ní nemám žádné výhrady a rozhodně ji jako lékařku doporučuji. b

Nevím, kdo a proč tady píše o špatném chování paní doktorky. Vždy se ke mně chovala velice dobře a ochotně mi nabídla co nejrychlejší termín vyšetření, když to bylo akutní.

Tahle paní doktorka je velmi nepříjemná k rodičum dětí. Neumí ani pořádně pozdravit a podat ruku. Sice vyléčila nemoc mé dcerky, ale profesionální chování má na bodu mrazu!!!!!

Paní doktorka správně odhadla mé potíže a mám dobrou léčbu a přístup.

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, objevila se mi v třísle vyrážka. Kdysi jsem měla impetigo, mohlo by se jednat opět o něj?
Měla jsem teď hodně stresové období a bolest v krku.
Zpočátku to vypadalo jako akné a teď jsou to spíš červené skvrny.
Předem děkuji

Většinou jde o intertrigo ( zapářka) nebo mykóza ,ale ani impetigo nelze vyloučit.
Zkuste si koupit Imazol pastu, má široký záběr.

MUDr. Ludmila Jelínková

Dobrý den, mám asi 3 roky zarudnutí v podpaží, nesvědí ani nijak jinak neobtěžuje, pouze esteticky. Před 2 lety jsem byla u kožní lékařky, pohledem z cca 1 metru konstatovala plíseň, mazala jsem asi 6 týdnů antimykotickým krémem, bez efektu. Od té doby nijak neléčeno. Mohu zaslat foto. Děkuji, Hanka

Je třeba znovu jít ke kožnímu lékaři, je-li zarudnutí 3 roky, tak to není obvyklé, plíseň ani zapářka by neměly trvat 3 roky. Foto asi stačit nebude, je nutná i podrobnější anamnéza. Dr. Jelínková

MUDr. Ludmila Jelínková