Prim. MUDr.

Lucie Valešová

Oční lékař

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • Paní doktorka mi operovala obě dvě oči různými metodami a obě dopadli perfektně. Naprosto bez komplikací a ještě dokázala vytvořit na sále perfektní klidnou atmosféru. Jen díky ní vidím báječně. Děkuji moc.

 • Zkušenosti a dovednosti

  O mně

  • Vyberte si, kdy Vás mohou kontaktovat recepční naší kliniky a najít s Vámi vhodný termín pro Vaše vyšetření.

   Primářka MUDr. Lucie Valešová (dříve Trybučková) je vedoucí lékařkou Oční kliniky DuoVize Praha a laserovým chirurgem v Oční klinice NeoVize Brno. Působí také na Oční klinice 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

   Dr. Valešová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. V roce 1998 získala atestaci I. stupně z oftalmologie. Atestaci II. stupně z oftalmologie získala v roce 2003. V roce 2001 obdržela licenci ČLK pro výkon samostatné praxe. V roce 2009 získala licenci pro výkon primáře v oboru oftalmologie.

   Dr. Valešová působí od roku 1995 na Oční klinice I. LF UK a VFN v Praze. Na tomto pracovišti se věnovala především chirurgii katarakty, problematice chorob sítnice, laserové léčbě sítnice a problematice nedonošených dětí. V letech 2002 - 2009 působila v Oční klinice Lexum, kde se věnovala především léčbě refrakčních vad (odstraňování dioptrických vad) a diagnostice onemocnění sítnice pomocí optické koherenční tomografie (OCT). Od roku 2006 se dr. Valešová také věnuje estetické a korekční dermatologii a je držitelkou certifikátů pro aplikaci botoxu, výplňových materiálů, mesoterapie a chemického peelingu.

   V oblasti oční mikrochirurgie se primářka Valešová specializuje na laserovou léčbu dioptrických vad femtosekundovým laserem, primární akutní léčbu očních úrazů, laserovou léčbu sítnicových onemocnění, invazivní korekční a estetickou dermatologi, plastické operace očních víček a nitrooční injekce. V září 2010 provedla společně s dr. Vodičkovou první operaci dioptrické vady metodou NeoLASIK 3D (ReLEX) za výhradního použití femtosekundového laseru.

   Prim Dr. Valešová přednáší na 1. lékařské fakultě UK Praha oční lékařství v anglickém jazyce zahraničním studentům UK Praha. Primářka Valešová je autorem učebnice léčby diabetických změn oka a Atlasu oftalmologie

   MUDr. Lucie Valešová je členkou ČLK, České oftalmologické společnosti, České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie a České vitreoretinální společnosti. Dr. Valešová pravidelně přednáší na odborných oftalmologických vzdělávacích akcích a účastní se odborných oftalmologických kongresů a seminářů v ČR i v zahraničí.

  Specializace

  • oftalmologie

  Nemoci

  • Krátkozrakost
  • Astigmatismus
  • Dalekozrakost
  • Šedý zákal

  Services

  Oční klinika DuoVize - Praha

  Sokolská 35/1662, 120 00 Praha, hl. město Praha

  Běžný termín
  Komplexní oční vyšetření
  Optická koherenční tomografie (oct)
  Laserový refrakční zákrok prk / lasek
  Laserový refrakční zákrok femtolasik
  Léčba refrakčních vad
  Laserový refrakční zákrok relex smile (neosmile 3d)

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  6 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • Paní doktorka mi operovala obě dvě oči různými metodami a obě dopadli perfektně. Naprosto bez komplikací a ještě dokázala vytvořit na sále perfektní klidnou atmosféru. Jen díky ní vidím báječně. Děkuji moc.

  • L

   Měsíc po oční operaci, vše proběhlo bez komplikací díky dobře odvedené práci paní primářky Valešové. Na klinice najdete milý a vstřícný personál, ocenil jsem rychlý kontakt se zákazníkem. Díky, Lukáš Pech

  • V

   Na Vaší klinice jsem absolvoval operaci šedého zákalu s výborným výsledkem. Dříve 7,5 diop. na blízko, 5,5 diop. na dálku. Nyní chodím bez brýlí. Velmi jsem ocenil pozornost a péči o pacienty, a proto doporučuji tuto kliniku i dalším pacientům.

  • Z

   Perfektní , bezproblémové a profesionální přístup k pacientům .
   Ještě jednou moc děkuji. Jaroslav Zuzák Kadaň

  • V

   Příkladný přístup k pacientovy vše bylo vzorně vysvětleno příjemný kolektiv a vzorné zacházení všem doporučuji

  • P

   Naprosto profesionální přístup. Vše proběhlo bez problémů a tak, jak paní primářka Valešová řekla. Děkuji moc. Petr Pištěk