Prim. MUDr.

Lucie Valešová

Oční lékař

Kontaktní informace

• Paní doktorka mi operovala obě dvě oči různými metodami a obě dopadli perfektně. Naprosto bez komplikací a ještě dokázala vytvořit na sále perfektní klidnou atmosféru. Jen díky ní vidím báječně. Děkuji moc.

• Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Vyberte si, kdy Vás mohou kontaktovat recepční naší kliniky a najít s Vámi vhodný termín pro Vaše vyšetření.

Primářka MUDr. Lucie Valešová (dříve Trybučková) je vedoucí lékařkou Oční kliniky DuoVize Praha a laserovým chirurgem v Oční klinice NeoVize Brno. Působí také na Oční klinice 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Dr. Valešová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. V roce 1998 získala atestaci I. stupně z oftalmologie. Atestaci II. stupně z oftalmologie získala v roce 2003. V roce 2001 obdržela licenci ČLK pro výkon samostatné praxe. V roce 2009 získala licenci pro výkon primáře v oboru oftalmologie.

Dr. Valešová působí od roku 1995 na Oční klinice I. LF UK a VFN v Praze. Na tomto pracovišti se věnovala především chirurgii katarakty, problematice chorob sítnice, laserové léčbě sítnice a problematice nedonošených dětí. V letech 2002 - 2009 působila v Oční klinice Lexum, kde se věnovala především léčbě refrakčních vad (odstraňování dioptrických vad) a diagnostice onemocnění sítnice pomocí optické koherenční tomografie (OCT). Od roku 2006 se dr. Valešová také věnuje estetické a korekční dermatologii a je držitelkou certifikátů pro aplikaci botoxu, výplňových materiálů, mesoterapie a chemického peelingu.

V oblasti oční mikrochirurgie se primářka Valešová specializuje na laserovou léčbu dioptrických vad femtosekundovým laserem, primární akutní léčbu očních úrazů, laserovou léčbu sítnicových onemocnění, invazivní korekční a estetickou dermatologi, plastické operace očních víček a nitrooční injekce. V září 2010 provedla společně s dr. Vodičkovou první operaci dioptrické vady metodou NeoLASIK 3D (ReLEX) za výhradního použití femtosekundového laseru.

Prim Dr. Valešová přednáší na 1. lékařské fakultě UK Praha oční lékařství v anglickém jazyce zahraničním studentům UK Praha. Primářka Valešová je autorem učebnice léčby diabetických změn oka a Atlasu oftalmologie

MUDr. Lucie Valešová je členkou ČLK, České oftalmologické společnosti, České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie a České vitreoretinální společnosti. Dr. Valešová pravidelně přednáší na odborných oftalmologických vzdělávacích akcích a účastní se odborných oftalmologických kongresů a seminářů v ČR i v zahraničí.

• oftalmologie

Oční klinika DuoVize - Praha

Sokolská 35/1662, 120 00 Praha, hl. město Praha

Běžný termín
    Komplexní oční vyšetření
    Optická koherenční tomografie (oct)
    Laserový refrakční zákrok prk / lasek
    Laserový refrakční zákrok femtolasik
    Léčba refrakčních vad
    Laserový refrakční zákrok relex smile (neosmile 3d)

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Měsíc po oční operaci, vše proběhlo bez komplikací díky dobře odvedené práci paní primářky Valešové. Na klinice najdete milý a vstřícný personál, ocenil jsem rychlý kontakt se zákazníkem. Díky, Lukáš Pech

• Na Vaší klinice jsem absolvoval operaci šedého zákalu s výborným výsledkem. Dříve 7,5 diop. na blízko, 5,5 diop. na dálku. Nyní chodím bez brýlí. Velmi jsem ocenil pozornost a péči o pacienty, a proto doporučuji tuto kliniku i dalším pacientům.

• Perfektní , bezproblémové a profesionální přístup k pacientům .
      Ještě jednou moc děkuji. Jaroslav Zuzák Kadaň

• Příkladný přístup k pacientovy vše bylo vzorně vysvětleno příjemný kolektiv a vzorné zacházení všem doporučuji

• Naprosto profesionální přístup. Vše proběhlo bez problémů a tak, jak paní primářka Valešová řekla. Děkuji moc. Petr Pištěk