Umístění: Oční klinika DuoVize - Praha operace očí

Pražskou oční kliniku Duovize jsem navštívila vloni v srpnu. Byla jsem krátkozraká od svých 19 let, postupně jsem měla na obou očích - 2,75 D. Nošení kontaktních čoček a brýlí mi vadilo už léta, ale dlouho jsem váhala, v pozdějších letech hlavně kvůli těhotenstvím a kojení... Objednala jsem se na předoperační vyšetření, kde mě paní doktorka seznámila s výsledky a možnostmi operačních zákroků, které pro mne byly vhodné. Rozhodla jsem se pro zákrok Neosmile 3D s doživotní zárukou, paní doktorka mi sdělila, že operovat mě bude ona sama. Za měsíc - 1. září 2017 - nastal můj den D, byla jsem z toho velmi nervózní... Před samotnou operací mě paní doktorka seznámila podrobně s průběhem operace, co přesně mě čeká a co bude mým úkolem. Na sále během zákroku mě pak informovala, co se děje, co se bude dít a velmi mě uklidňovalo, když mi hlásila, že správně dělám to, co mám... Vše proběhlo v pořádku, bez komplikací, nyní jsem 7 měsíců po operaci a vidím skvěle. Jsem ráda, že jsem se dostala do rukou paní doktorky Valešové, mohu ji jen a jen doporučit. Je to velký profesionál a osobní přístup byl velmi příjemný.

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Běžný termín

• Krátkozrakost
  • Astigmatismus
  • Dalekozrakost

Umístění: Oční klinika DuoVize - Praha operace očí

Paní doktorka mi operovala obě dvě oči různými metodami a obě dopadli perfektně. Naprosto bez komplikací a ještě dokázala vytvořit na sále perfektní klidnou atmosféru. Jen díky ní vidím báječně. Děkuji moc.

Měsíc po oční operaci, vše proběhlo bez komplikací díky dobře odvedené práci paní primářky Valešové. Na klinice najdete milý a vstřícný personál, ocenil jsem rychlý kontakt se zákazníkem. Díky, Lukáš Pech

Na Vaší klinice jsem absolvoval operaci šedého zákalu s výborným výsledkem. Dříve 7,5 diop. na blízko, 5,5 diop. na dálku. Nyní chodím bez brýlí. Velmi jsem ocenil pozornost a péči o pacienty, a proto doporučuji tuto kliniku i dalším pacientům.

Perfektní , bezproblémové a profesionální přístup k pacientům .
Ještě jednou moc děkuji. Jaroslav Zuzák Kadaň

Příkladný přístup k pacientovy vše bylo vzorně vysvětleno příjemný kolektiv a vzorné zacházení všem doporučuji

Naprosto profesionální přístup. Vše proběhlo bez problémů a tak, jak paní primářka Valešová řekla. Děkuji moc. Petr Pištěk

Běžný termín

Komplexní oční vyšetření

Oční klinika DuoVize - Praha

Optická koherenční tomografie (oct)

Laserový refrakční zákrok prk / lasek

Laserový refrakční zákrok femtolasik

Léčba refrakčních vad

Oční klinika DuoVize - Praha

Laserový refrakční zákrok relex smile (neosmile 3d)

Umístění: Oční klinika DuoVize - Praha operace očí

Perfektní , bezproblémové a profesionální přístup k pacientům .
Ještě jednou moc děkuji. Jaroslav Zuzák Kadaň

• Krátkozrakost