Prim. MUDr.

Lucie Valešová

Oční lékař

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

<b style="background: red; color: #FFF; padding: 5px 0px; line-height: 30px;">Vyberte si, kdy Vás mohou kontaktovat recepční naší kliniky a najít s Vámi vhodný termín… Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Služby

Běžný termín
    Optická koherenční tomografie (oct)
    Laserový refrakční zákrok femtolasik
    Laserový refrakční zákrok relex smile (neosmile 3d)
    Komplexní oční vyšetření
    Laserový refrakční zákrok prk / lasek
    Léčba refrakčních vad

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Vyberte si, kdy Vás mohou kontaktovat recepční naší kliniky a najít s Vámi vhodný termín pro Vaše vyšetření.

Primářka MUDr. Lucie Valešová (dříve Trybučková) je vedoucí lékařkou Oční kliniky DuoVize Praha a laserovým chirurgem v Oční klinice NeoVize Brno. Působí také na Oční klinice 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Dr. Valešová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. V roce 1998 získala atestaci I. stupně z oftalmologie. Atestaci II. stupně z oftalmologie získala v roce 2003. V roce 2001 obdržela licenci ČLK pro výkon samostatné praxe. V roce 2009 získala licenci pro výkon primáře v oboru oftalmologie.

Dr. Valešová působí od roku 1995 na Oční klinice I. LF UK a VFN v Praze. Na tomto pracovišti se věnovala především chirurgii katarakty, problematice chorob sítnice, laserové léčbě sítnice a problematice nedonošených dětí. V letech 2002 - 2009 působila v Oční klinice Lexum, kde se věnovala především léčbě refrakčních vad (odstraňování dioptrických vad) a diagnostice onemocnění sítnice pomocí optické koherenční tomografie (OCT). Od roku 2006 se dr. Valešová také věnuje estetické a korekční dermatologii a je držitelkou certifikátů pro aplikaci botoxu, výplňových materiálů, mesoterapie a chemického peelingu.

V oblasti oční mikrochirurgie se primářka Valešová specializuje na laserovou léčbu dioptrických vad femtosekundovým laserem, primární akutní léčbu očních úrazů, laserovou léčbu sítnicových onemocnění, invazivní korekční a estetickou dermatologi, plastické operace očních víček a nitrooční injekce. V září 2010 provedla společně s dr. Vodičkovou první operaci dioptrické vady metodou NeoLASIK 3D (ReLEX) za výhradního použití femtosekundového laseru.

Prim Dr. Valešová přednáší na 1. lékařské fakultě UK Praha oční lékařství v anglickém jazyce zahraničním studentům UK Praha. Primářka Valešová je autorem učebnice léčby diabetických změn oka a Atlasu oftalmologie

MUDr. Lucie Valešová je členkou ČLK, České oftalmologické společnosti, České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie a České vitreoretinální společnosti. Dr. Valešová pravidelně přednáší na odborných oftalmologických vzdělávacích akcích a účastní se odborných oftalmologických kongresů a seminářů v ČR i v zahraničí.

• oftalmologie

Nemoci

• Krátkozrakost
  • Astigmatismus
  • Dalekozrakost
  • Šedý zákal

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Paní doktorka mi operovala obě dvě oči různými metodami a obě dopadli perfektně. Naprosto bez komplikací a ještě dokázala vytvořit na sále perfektní klidnou atmosféru. Jen díky ní vidím báječně. Děkuji moc.

• Měsíc po oční operaci, vše proběhlo bez komplikací díky dobře odvedené práci paní primářky Valešové. Na klinice najdete milý a vstřícný personál, ocenil jsem rychlý kontakt se zákazníkem. Díky, Lukáš Pech

• Na Vaší klinice jsem absolvoval operaci šedého zákalu s výborným výsledkem. Dříve 7,5 diop. na blízko, 5,5 diop. na dálku. Nyní chodím bez brýlí. Velmi jsem ocenil pozornost a péči o pacienty, a proto doporučuji tuto kliniku i dalším pacientům.

• Perfektní , bezproblémové a profesionální přístup k pacientům .
    Ještě jednou moc děkuji. Jaroslav Zuzák Kadaň

• Příkladný přístup k pacientovy vše bylo vzorně vysvětleno příjemný kolektiv a vzorné zacházení všem doporučuji

• Naprosto profesionální přístup. Vše proběhlo bez problémů a tak, jak paní primářka Valešová řekla. Děkuji moc. Petr Pištěk