Prim. MUDr.

Lucie Valešová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• I
    Umístění: Oční klinika DuoVize - PrahaSlužby: operace očí

Pražskou oční kliniku Duovize jsem navštívila vloni v srpnu. Byla jsem krátkozraká od svých 19 let, postupně jsem měla na obou očích - 2,75 D. Nošení kontaktních čoček a brýlí mi vadilo už léta, ale dlouho jsem váhala, v pozdějších letech hlavně kvůli těhotenstvím a kojení... Objednala jsem se na předoperační vyšetření, kde mě paní doktorka seznámila s výsledky a možnostmi operačních zákroků, které pro mne byly vhodné. Rozhodla jsem se pro zákrok Neosmile 3D s doživotní zárukou, paní doktorka mi sdělila, že operovat mě bude ona sama. Za měsíc - 1. září 2017 - nastal můj den D, byla jsem z toho velmi nervózní... Před samotnou operací mě paní doktorka seznámila podrobně s průběhem operace, co přesně mě čeká a co bude mým úkolem. Na sále během zákroku mě pak informovala, co se děje, co se bude dít a velmi mě uklidňovalo, když mi hlásila, že správně dělám to, co mám... Vše proběhlo v pořádku, bez komplikací, nyní jsem 7 měsíců po operaci a vidím skvěle. Jsem ráda, že jsem se dostala do rukou paní doktorky Valešové, mohu ji jen a jen doporučit. Je to velký profesionál a osobní přístup byl velmi příjemný.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Helena Hrdinová
    Helena Hrdinová
    Sokolská 37, Praha
    Velmi milá,pečlivá a starostlivá paní doktorka.Sestřička také velice milá Více

Radmila Čermáková
    Radmila Čermáková
    Kateřinská 1476/34, Praha
    Děkuji p.doktorce za její úžasnou péči a zájem o pacienta.Je to výborná lékařka ,která své práci vážně rozumí.Chodím… Více

Jindřich Plesník
    Jindřich Plesník
    Legerova 389/56, Praha
    Skvělý lékař a odborník, lidský přístup k pacientům. Více

Gabriela Pilková
    Gabriela Pilková
    Krakovská 1392/7, Praha
    Dcera i já jsme byly spokojené s doktorkou, ostatním personálem i prostředím. Akorát trochu dál od MHD, což ale… Více

Filip Brázda
    Filip Brázda
    Plaňanská 573/1, Praha
    Pak doktor Brázda působí velmi profesionálně, sám vysvětluje, odpověděl mi na moje dotazy. Sestřička je moc milá… Více
    Objednat se

Zkušenosti a dovednosti

• Vyberte si, kdy Vás mohou kontaktovat recepční naší kliniky a najít s Vámi vhodný termín pro Vaše vyšetření.

Primářka MUDr. Lucie Valešová (dříve Trybučková) je vedoucí lékařkou Oční kliniky DuoVize Praha a laserovým chirurgem v Oční klinice NeoVize Brno. Působí také na Oční klinice 1. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Dr. Valešová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. V roce 1998 získala atestaci I. stupně z oftalmologie. Atestaci II. stupně z oftalmologie získala v roce 2003. V roce 2001 obdržela licenci ČLK pro výkon samostatné praxe. V roce 2009 získala licenci pro výkon primáře v oboru oftalmologie.

Dr. Valešová působí od roku 1995 na Oční klinice I. LF UK a VFN v Praze. Na tomto pracovišti se věnovala především chirurgii katarakty, problematice chorob sítnice, laserové léčbě sítnice a problematice nedonošených dětí. V letech 2002 - 2009 působila v Oční klinice Lexum, kde se věnovala především léčbě refrakčních vad (odstraňování dioptrických vad) a diagnostice onemocnění sítnice pomocí optické koherenční tomografie (OCT). Od roku 2006 se dr. Valešová také věnuje estetické a korekční dermatologii a je držitelkou certifikátů pro aplikaci botoxu, výplňových materiálů, mesoterapie a chemického peelingu.

V oblasti oční mikrochirurgie se primářka Valešová specializuje na laserovou léčbu dioptrických vad femtosekundovým laserem, primární akutní léčbu očních úrazů, laserovou léčbu sítnicových onemocnění, invazivní korekční a estetickou dermatologi, plastické operace očních víček a nitrooční injekce. V září 2010 provedla společně s dr. Vodičkovou první operaci dioptrické vady metodou NeoLASIK 3D (ReLEX) za výhradního použití femtosekundového laseru.

Prim Dr. Valešová přednáší na 1. lékařské fakultě UK Praha oční lékařství v anglickém jazyce zahraničním studentům UK Praha. Primářka Valešová je autorem učebnice léčby diabetických změn oka a Atlasu oftalmologie

MUDr. Lucie Valešová je členkou ČLK, České oftalmologické společnosti, České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie a České vitreoretinální společnosti. Dr. Valešová pravidelně přednáší na odborných oftalmologických vzdělávacích akcích a účastní se odborných oftalmologických kongresů a seminářů v ČR i v zahraničí.

• oftalmologie

Oční klinika DuoVize - Praha

Sokolská 35/1662, 120 00 Praha, hl. město Praha

Běžný termín
    Komplexní oční vyšetření
    Optická koherenční tomografie (oct)
    Laserový refrakční zákrok prk / lasek
    Laserový refrakční zákrok femtolasik
    Léčba refrakčních vad
    Laserový refrakční zákrok relex smile (neosmile 3d)

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• I
      Umístění: Oční klinika DuoVize - PrahaSlužby: operace očí

• Paní doktorka mi operovala obě dvě oči různými metodami a obě dopadli perfektně. Naprosto bez komplikací a ještě dokázala vytvořit na sále perfektní klidnou atmosféru. Jen díky ní vidím báječně. Děkuji moc.

• L

Měsíc po oční operaci, vše proběhlo bez komplikací díky dobře odvedené práci paní primářky Valešové. Na klinice najdete milý a vstřícný personál, ocenil jsem rychlý kontakt se zákazníkem. Díky, Lukáš Pech

• V

Na Vaší klinice jsem absolvoval operaci šedého zákalu s výborným výsledkem. Dříve 7,5 diop. na blízko, 5,5 diop. na dálku. Nyní chodím bez brýlí. Velmi jsem ocenil pozornost a péči o pacienty, a proto doporučuji tuto kliniku i dalším pacientům.

• Z

Perfektní , bezproblémové a profesionální přístup k pacientům .
      Ještě jednou moc děkuji. Jaroslav Zuzák Kadaň

• V

Příkladný přístup k pacientovy vše bylo vzorně vysvětleno příjemný kolektiv a vzorné zacházení všem doporučuji

• P

Naprosto profesionální přístup. Vše proběhlo bez problémů a tak, jak paní primářka Valešová řekla. Děkuji moc. Petr Pištěk