Adresy

• Ústav pro péči o matku a dítě

Podolské nábřeží 157/4
    147 00 Praha, hl. město Praha

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Více

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• V

skvělý porodník...mockrát děkuji a ráda doporučuji i ostatním budoucím maminkám. Lidský přístup, nebojí se přirozených porodů :)

• Dr. Vlcka som navstevovala v predporodnej poradni a odrodil mojho dnes 8 mesacneho synceka na Podoli v Prahe. Je absolutne profesional na vysokej urovni, bol to moj druhy porod a nemozem si pana doktora vynachvalit. Postupy ktore zvolil mi pomohli aby som mala lahsi porod, bol mily, ochotny, vsetko trpezlivo vysvetlil. Nemala som ani jeden jediny steh, porod prebehol hladko bez komplikacii. A to vdaka doktorovi Vlckovi a dvom asistentkam. Pana doktora Vlcka doporucujem a dakujem mu za vsetko.

• Já mohu jen doporučit. Díky němu jsem nešla na císaře jak mě chtěl poslat doktor Mindžák a porodila jsem přirozenou cestou a bez problému. Staral se o mne na rizikovce celý týden a hpokud bych si mohla vabrat kdo mě bude rodit příště, tak je to právě on.

• U Dr. Vlčka jsem rodila v říjnu 2008. Ohleduplný, mladý, milý, sympatický doktor. Možná i proto, že jsem to měla absolutně rychlé (za 3h po příjezdu) a bezproblémové. Ale i díky němu na "TO" vzpomínám opravdu ráda, což bych do té doby o porodu nikdy neřekla! Šil mě chudák taky asi půl hodiny a vše v pohodě :o) Jsem ráda, že jsem "potkala" právě jeho!!! Jana

• Skvělý gynekolog, odrodil mi už 2 děti

Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní