Služby

Specialisté

Názory o lékařích (9)

MUDr. Jiří Hanáček Jiný

Mudr. Hanáček je velice neempatický, dělá z pacientů hlupáky a nevhodně komentuje věci, do kterých mu nic není.

MUDr. Jiří Hanáček Jiný

Skvělý operatér, mám v něj důvěru, je laskavý a snaží se povzbudit a uklidnit.

MUDr. Jiří Hanáček Jiný

Doktor byl arogantní a nevěnoval mi déle než 5 min času. Prosila jsem o konzultaci adenomyózy od svého gynekologa, protože jsem si nebyla jistá a chtěla jsem názor odborníka na endometriózu. Hanáček mi řekl, že to není vážný problém a jen zabírám místo ostatním ženám. Chtěla jsem probrat i léky, které mi můj doktor předepsal na údajnou adenomyózu, v tom spěchu jsme se k tomu ani nestihli dostat. Po ultrazvuku, který trval cca 10 vteřin, mi sdělil, že ložisko adenomyózy ani jiného druhu endometriózy nevidí.
    Chápu, že ne vždy je příjemné vysvětlovat znovu pacientkám, které mají pochybnosti o diagnóze od svých lékařů jejich zdravotní stav, bohužel po mých zkušenostech s lékaři jsem pouze chtěla názor dalšího člověka, a jak se ukázalo, měla jsem pravdu, tedy pokud Hanáček skutečně správně provedl vyšetření. Na velmi bolestivou menstruaci mi doporučil klasickou antikoncepci. Myslela jsem si, že předepisování antikoncepce mladým ženám na jakýkoliv problém již patří do minulého desetiletí.

MUDr. Jiří Hanáček Jiný

Nejlepší lékař v ÚPMD, profesionální, lidský a celkově skvělý porod všech našich dětí včetně následných kontrol a vyšetření. Jirko děkujeme!!!

MUDr. Jiří Hanáček Jiný

Výborný pán doktor. Rodila som s nim svoje druhé dieťa a bola som veľmi spokojná s jeho prístupom, vysvetlovaním aj prevedením zákroku.

MUDr. Jiří Hanáček Jiný

Naprostá spokojenost. MUDr. Hanáček naprosto skvělý, empatický, sympatický doktor. K případnému dalšímu porodu bych k nikomu jinému nešla. Velká spokojenost.

MUDr. Jiří Hanáček Myon, endometrioza

Mela jsem myon cca 7cm a endometriozu, diky MUDr. Hanackovi slo vse odoperovat laparoskopicky, jednu laparoskopii jsem uz absolvovala a neda se to srovnat! Bolesti minimalni, jizvy nepatrne, rychleji jsem vstala, rychlejsi zotaveni celkove... proste uzasny... pristup MUDr. Hanacka byl tak uzasny, jeste jednou moc dekuji! I ostatni personal - sestry, sanitari, anesteziolozka... vsichni byli moc hodni, empaticti ale profesionalni. Velke diky i vsem co se o me starali jak na oddeleni tak na sale!! Monika Habrmanova

MUDr. Jiří Hanáček laparoskopická myomektomie

Pan doktor Hanacek je naprostý profik a sympatak; laparoskopicky zvládl vyndat myom 7cm, který byl pro laparo hraniční; moc mu děkuji a dávám jen to nejlepší hodnocení, Eva Krejci

MUDr. Jiří Hanáček laparoskopická myomektomie

Pan doktor je kapacita ve svém oboru. Nejen, že je sympatický a hrozně milý ale i šikovný. Byla jsem před tím u několika doktorů na vyšetření myomu na děloze. Někteří mě chtěli břicho rozříznout úplně, jiní mi říkali, že porod po operaci bude možný už jedině císařem. Pan doktor Hanáček všechny 3 myomy zvládl laparoskopicky a ještě navíc tak, že mohu rodit spontánně. Bolesti po operaci minimální. Je skvělý! Víc takových doktorů!

Kontakt

Podolské nábřeží 157/4, Praha 147 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda