Urologie - privátní praxe
Ukrajinská 11/980, Praha

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

A tak jsem si přečetl vaše názory na MuDr a též přidám svuj názor.To že pani doktorka má tzv.zastaralé metody léčení,či chování vuči pacientum se ani nedivím,více jak polovina pacientu je vyssiho věku,tímž pacienti jsou částečně nahluchlý a tak se nedivím,že je MuDr zvyšuje hlas a je slyšet v čekárně,která je plná dalších čekajících pacientu,kteří čekají frontu,bud vám péče její vyhovuje,nebo nemusite čekat a najít si muzete jineho urologa,pokud se vam to podari,ale myslím,že u zubare take nejste vzati přesně na čas.jinak co vím od svych znamych,nemá zastaralé metody léčení,naopak doporučuje a radí i ze zkuseností pacientu,odborniku viz treba leky.Já mám velice dobrou zkušenost s léčbou u paní doktorky a rád si vysedím frontu,na vše se zeptám,poradím...jen mohu doporučit.

Narvaná čekárna,p.doktorka se ani nehne ze židle,napíše spoustu papírů na odběry moče(což je asi z lékařs.hlediska dobré..),ale bylo mi řečeno od jiných lékařů,že ty její neustálé žádanky vám akorát tak oddělají močák..je pravda,že jsem si musela na to vzít týden volno.Sama k diagnoze nic neřekne,musíte se zeptat,neochota.

S léčbou paní doktory jsem byl spokojen, správně určila nemoc i průběh a dobu léčení (ty se potvrdily) a nyní již zajdu jen občas na preventivní kontrolu. Paní doktroku tak mohu jednoznačně doporučit.

U paní doktorky oceňuji individuální přístup při řešení pacientových potížích, neboť obzvláště v oboru urologie je pro nás pacienty - muže přístup lékaře velmi důležitý. S léčbou paní doktorky jsem velmi spokojen a mohu jí doporučit.

Pani doktorka je uzasna! Lidsky pristup, ochota pomoci za jakychkoli okolnosti... proste jako z jineho sveta. To musite zazit na vlastni mocovy mechyr!

Nechápu některé níže uvedené komentáře, protože paní doktorka mi byla v nemocnici, kam jsem se dostal po autonehodě, doporučena jako odbornice v oboru urologie (a to jsem mimo pražský pacient) a vzhledem k tomu, že já osobně jsem s ní velmi spokojen (jak s její lečebnou procedurou, tak s jejím přístupem ke mně-pacientovi), tak jí mohu velmi doporučit.

O plné čekárně mi často vypráví manžel, který k paní doktorce dochází již skoro druhým rokem (na pravidelné kontroly a pro léky na předpis). Oba se však s manželem schodujeme, že plná čekárna svědčí o odbornosti péče, kterou paní doktorka pacientům poskytuje.

Sice se musi cekat v cekarne, ale konecne jsem nasel schopneho lekare-urologa. Pani doktorka zjistila onemocneni (kameny v ledvinach) pote, co mi jini lekari nedokazali pomoci. Nasledne pro me pani doktorka zajistila operaci a pooperacni peci, nyni (cca 4 mesice po operaci) se citim opet v poradku a chodim k ni jen na kontroly (pro leky na predpis).