V Olšinách 7/792, Praha

Kodymova 4/2526, Praha

K Zeleným domkům 26a/1435, Praha

Hornomlýnská 6/1255, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Báječný lékař. Je velmi vstřícný a člověku se věnuje s náležitou péčí. Velmi jasně a exaktně hodnotí zdravotní stav i jeho příčinu a možné, v mém případě již ne moc růžové, vyhlídky do budoucnosti.

Po několika sezeních se mi značně ulevilo.

Je-li to opravdu Dr. Navrátil, který kdysi pracoval v nemocnici v Brně u Sv. Anny a později působil na kardio centru - 60. léta min. století - , neznám lepšího lékaře. V 60. letech mi provedl operaci srdce spolu s Dr. Borčem a Dr. Voříškovou tzv. met. in vitro. Naše rodina se rozpadla a bohužel se ztratila již v 60. letech min. stol. i má zdravotní dokumentace. Možná se na mne pan prof. pamatuje. Můj otec byl pplk. Paldus - voj. zk.pilot a maminka pracovala jako dipl. zdr. sestra v nemocnici na Bulovce. Tehdejší kardio centrum bylo v Praze na Karlově nám. Díky pane profesore za přežití i smysluplný život. Je-li to možné, potřebovala bych opět pomoci. Jediné, co si pamatuji, tanec prof. Navrátila, tzv. charleston, kdy se mne snažil tehdy probudit z narkozy. Vzpomínám na menší drobnou postavu v bílém, na laskavého a úžasného člověka.
Když nic jiného, alespoň tady vyjadřuji díky za život. Vždy jsem Vás měla ve vzpomínkách moc ráda. Iva Musilová /Paldusová/

První rehabilitační lékař po dvaceti letech běhání po doktorech, který otevřeně sděluje informace o současném stavu a prognozach a doporučí léčbu, která opravdu funguje (myslím zejména vodoléčbu, kterou jiný lékář téhož zařízení nepředepsal ani na mou žádost). Pacientovi věnuje plnou pozornost a zájem, sleduje vývoj v potíží v čase, tj. bere v úvahu historické záznamy v kartě.
Z téhož zdravotnického zařízení doporučuji též rehabilitační sestru Elišku Blaškovou.