Profesionální, velmi pečlivá, ochotná a milá jak k rodičům, tak k dětem. Po celou dobu co k paní doktorce s dětmi chodíme, nebyl sebemenší problém. Všem vřele doporučuji a paní doktorce i sestřičce tímto děkuji. Iveta

První zdání klame,když jsem s dcerou přišla poprvé Mudr.Staňkové,v duchu jsem si říkala "pane bože kam jsem to vlezla" ale po chvíli povídání jsem zjistila,že je to úžasná ženská,která přesně ví co dělá.všechno opakuje několikrát,takže odcházíte, a víte všechno na 100 procent.Nemusíte přemýšlet,jestli jste na něco nezapomněla,jako to bývá u jiných lékařů,když zavřete dveře u ordinace.Sestřička je perfektní,vždy milá a usměvavá.

Pani doktorka mi prijde trochu bezcitna ale jinak docela v pohode zenska, ktera si vzdy vi rady a poradi mi kdyz se zeptam. Akorat sestricku moc nemusim, vzdycky je takova otravena zivotem..

Dobrý den, párkrát jsem u paní doktorky byla s miminkem, když zastupovala mou paní doktorku. Paní doktorka S. není ani trochu příjemná. Bála jsem se jí na cokoliv zeptat, protože mě hned zprdla jak malou holku a že by nějak dobře působila na mimčo to také ne.. Měla jsem radost, když jsem konečně mohla jít buď ke své doktorce Vidnerové či k paní doktroce Lachsové. Proto paní doktorku Staňkovou nedoporučuji a doufám, že tu čest se s ní setkat už mít nebudu.

Dobrý den, tak za mne paní doktorku moc chválím, jak za za milé chování, tak i za profesionální. Chodíme k ní už spoustu let a vždycky vítá děti TAK KDO PŮJDE PRVNÍ PUSINKY... Nehledě na to, že co se týká profesionality, tak vždy vše ochotně vysvětlí a třeba i 2x-3x. Napíše zvlášť na papírek jak co se užívá a kdy. Prostě dle mého gusta a sestra taky super. DOPORUČUJI !!!

Chodil jsem k ní od 4 let, žádný problém

Paní doktorka je výborná. Naprosto profesionální a lidský přístup. Dopodrobna vysvětlí co je třeba a tak pochopí i ti nejméně informovaní. Myslím si, že u ní je na prvním místě zdraví pacienta. Chodila jsem k ní se 3 dětmi (nyní již téměř dospělé) a nikdy jsem neměla ŽÁDNÉ výhrady. Naopak, mohu jen pochválit a doporučit. Zdravotní sestřička je také skvělá (má v paměti téměř všechny pacienty a podle tváří v čekárně vyhledá kartu). Mohu všem vřele doporučit.

To se divím.Pani dr.Staňková mi vždy podávala obsáhle informace, i když jsem se neptala.Léčila nás výhradě alternativou na antibiotika.Ty nepoužívala, nebo jen když to bylo nutné.Pomáhala mi i s kojením atd.Pak bohužel onemocněla, dlouho nebyla, tak jsem šla jinam.Ale uvažuji, že se s prosíkem vrátím, i když už bydlíme dost daleko od Spořilova.

Mám přesně opačnou zkušenost, paní doktorky si vážím. Jestli ono to někdy není i o přístupu maminky.