Má první návštěva paní doktorky byla i tou poslední. Horší zážitek z návštěvy zubaře nepamatuji a to jsem ani žádný zákrok nepodstoupila. Bylo mi sděleno, že mi paní doktorka "udělá pouze ten zub, co mě bolí" a ostatní 31 zubů zcela ignorovala. Nakonec mi paní doktorka neudělala ani ten bolavý zub a díky Bohu za to! Zubař, kterému se tak třepou ruce, že není schopný udržet v ruce zubařské nástroje či kliknout myší na snímek z rentgenu považuji opravdu za hazard se zdravím. Představa, že má tato osoba v ruce vrtačku je jak scéna vystřižená z hororu. Vše doprovázel podivný stav, kdy paní doktorka nebyla schopná ani pořádně mluvit. Na závěr ze sebe s hlavou v dlaních vysoukala, že "už má dneska dost". Zajímavá věta v 10 dopoledne. Nevím jestli za tím byla momentální indispozice, nemoc, vyšší věk lékařky či alkohol, ale takového člověka opravdu v zubařském křesle potkat nechcete. Bez jakékoliv zloby by si silně znepokojující jednání paní doktorky Penkové zasloužilo inspekci.

U paní doktorky jsem byla naposledy loni, prohlizela mi zuby stylem ze sla postupne, pak se zastavila u prniho kazu, hned mi ho odvrtala aniz by se mnou cokoliv odyskutovala, dala mi tam amalgan a na zbytek pusy se neobtěžovala ani doprohlednout, s tím že za půl roku zase nashle! Amalgan sem nechtěla, ovšem že mi bude vrtat sem se dozvěděla až sem měla vrtačku v puse. Myslela sem si ze ve zbytku zubu kaz nemam a že to asi nějak prohlédnout zvládla, dokud sem se neobědnala k jinému zubaři. Po roce!! mi našel 4 kazy a další 2 na rengenu. Sem absolutně nespokojena s odbornoctí, schopnostni a přístupem této ,,lékařky,,.

Chodím k paní doktorce už třetím rokem a jsem nad míru spokojena. Je moc ochotná a šikovná. Neměla jsem s ní vůbec žádný problém. Měla jsem zuby ve velmi špatném stavu (chodila jsem k pí. Chodákové na Bulharskou), kaz který mne dlouho bolel a pí. Chodáková jej na několikáté návštěvě neviděla, viděla u paní doktorky Penkové i zdravotní sestra. Všem ji vřele doporučuji.

Nechci nikomu uškodit. Zuby dle občas.bolesti nemám v nejlepším pořádku, vyšetření však neprokázalo žádné problémy. Snad tedy není nic vidět a bolí mě jen moc obroušené plošky zubů. Hodnotím tedy jen provedené plomby a za ně bych dala tak asi známku 3, prostě průměr. Co se týče naslouchání přáním a pocitům pacienta (resp. šestý smysl ohledně volby med.výkonu), tam bych už asi hodnotila i hůř než 3. Celk.dojem záleží na stavu Vášeho chrupu a taky Vaší schopnosti vnímat intenzitu diskomfortu ve své ústní dutině... Na druhé straně, lepších, nedrahých zubařů je málo, to dokazuje i chvála její práce od některých jejich pacientů.

S úrovní ošetření s jsem u paní doktorky velmi spokojen
je pečlivá a zodpovědná.

Chodím k paní doktorce teprve krátkou dobu, ale jsem s jejími výkony spokojen.