MDDr.

Lenka Malinová Křížová verifiedCreated with Sketch.

Zubař

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • F

  Paní doktorka je velmi pečlivá, vztřícná a milá. Stejně tak i paní sestřička. Ordinace je moderně vybavena. Mohu doporučit.

 • Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

  Dalibor Korčák
  Dalibor Korčák
  Zubař
  Lesnická 1802/11, Brno
  pana doktora Korčáka mohu hodnotit velmi pozitivně, jak z hlediska lidského tak z hlediska odborosti, která vzhledem… Více

  Lenka Krivankova
  Lenka Krivankova
  Zubař
  Durďákova, Brno

  Lucia Opletalová
  Lucia Opletalová
  Zubař
  Lesnická 19, Brno
  Zatím jsem na ošetření nečekal déle než 5 minut. Hezká nová ordinace. Příjemná zubařka, která veškeré zákroky vysvětlí.… Více

  Tomáš Kubík
  Tomáš Kubík
  Zubař
  Jugoslávská 25, Brno
  S panem doktorem Kubíkem jsem velmi spokojená. Chodím k němu už asi 10 roků, je velmi příjemný a práci v žádném… Více

  Veronika Kršková
  Veronika Kršková
  Zubař
  Rotalova, Brno
  Po první návštěvě, úplná spokojenost. Paní doktorka Kršková, je velice příjemná, milá a vše krásně vysvětlí. Její… Více

  Zkušenosti a dovednosti

  O mně

  • Vážení klienti,

   věříme, že dlouhodobá spokojenost Vás s naší prací, musí být podložena kvalitou. Filosofií kliniky je opravdu upřednostňovat v každém aspektu naší práce kvalitu nad kvantitou. Nechceme být zařízením, kde se střídají pacienti po čtvrt hodině, problém se sice vyřeší, ale jen na krátkou dobu, než zase začne znovu. Naším cílem je komplexní přístup k Vašemu zdraví, porozumět vašim potížím a potřebám, v klidu si o tom pohovořit a následně vše do detailu naplánovat a ošetřit.

   Základem všech špičkových světových ordinací je nejmodernější technika, dokonalé plánování výkonů a samozřejmě co nejlépe erudovaný ošetřující tým. Toto vše se snažíme stále držet na co nejlepší úrovní a nabídnout Vám tak tu nejlepší zubní péči, která v tuto chvílí existuje.

  Služby

  Ordinace

  Žampachova 3, 613 00 Brno, jihomoravský

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  4.5

  Obecné skóre
  6 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • M

   Minuly rok jsem i s detmi navstivila poprve a taky naposledy ordinaci pani doktorky. Prekvapila me jeji vstricnost, no neni se cemu divit, kdyz potrebuje s klientu vytahnout penize. Nicmene, jsme se domluvily, ze mi posle do dalsi navstevy email s predbeznou cenou zakroku atd.Pani dr. jsem se pokousela pred vanocema dovolat i jsem ji psala email a do dnesniho dne zadna odpoved. Nejspis si pani dr. vybira pacienty nebo si situaci nedokazi vysvetlit. Nicmene jsem si nasla jineho zubare, kteremu nejde o finance a jsem s nim max. spokojena, zuby mam jak perlicky.

   Lenka Malinová Křížová2015-03-09

   Dobrý den, velmi mě mrzí Vaše negativní zkušenost, nicméně se zřejmě jedná o nedorozumění. Celý prosinec roku 2014 jsem byla bohužel ze zdravotních důvodů mimo ordinaci, a proto zřejmě nastala tato situace, za což se Vám velmi omlouvám a dál přeji jen to dobré. S pozdravem Lenka Křížová

  • F

   Paní doktorka je velmi pečlivá, vztřícná a milá. Stejně tak i paní sestřička. Ordinace je moderně vybavena. Mohu doporučit.

  • J

   Od doktorky mám dvě bílé plomby, které ostatní zubní lékaři ani nepoznají. Doktorka i asistentka jsou velmi vstřícné, pečlivé a moderní.

  • Z

   Přes rok chodím k paní doktorce Malinové i s dcerama. Holky nechtěly u minulé paní doktorky otevřít pusu a teď se těší na další prohlídku. Velmi paní doktorku doporučuji.

  • M

   Mohu jenom doporučit. Velmi příjemná paní doktorka s profesionálním přístupem. Paní doktorka naslouchá a umí poradit. Několik let jsem nebyla u zubaře, bála jsem se...ale k paní doktorce se těšim. Ceny má vyšší, na druhou stranu odvádí velmi kvalitní práci. Jsem ráda, že chodim právě k ní.

  • L

   Velmi přijemná,mladá paní doktorka, přešla jsem k ní chodit od naprosto neprofesionální doktorky Urbančíkové zhruba před rokem a vše co mě trápilo, vyřešila. Nikdy se mi nestalo, že bych čekala. Mohu jen doporučit.