F

Paní doktorka je velmi pečlivá, vztřícná a milá. Stejně tak i paní sestřička. Ordinace je moderně vybavena. Mohu doporučit.

Ordinace (mapa)

Keramické korunky

Ošetření kořenových kanálků

Bělení zubů +3 Více

Estetická stomatologie

Preventivní zubní prohlídka

Dentální šperky

Vážení klienti, věříme, že dlouhodobá spokojenost Vás s naší prací, musí být podložena kvalitou. Filosofií kliniky je opravdu upřednostňovat v každ...

Minuly rok jsem i s detmi navstivila poprve a taky naposledy ordinaci pani doktorky. Prekvapila me jeji vstricnost, no neni se cemu divit, kdyz potrebuje s klientu vytahnout penize. Nicmene, jsme se domluvily, ze mi posle do dalsi navstevy email s predbeznou cenou zakroku atd.Pani dr. jsem se pokousela pred vanocema dovolat i jsem ji psala email a do dnesniho dne zadna odpoved. Nejspis si pani dr. vybira pacienty nebo si situaci nedokazi vysvetlit. Nicmene jsem si nasla jineho zubare, kteremu nejde o finance a jsem s nim max. spokojena, zuby mam jak perlicky.

MDDr. Lenka Malinová Křížová

Dobrý den, velmi mě mrzí Vaše negativní zkušenost, nicméně se zřejmě jedná o nedorozumění. Celý prosinec roku 2014 jsem byla bohužel ze zdravotních důvodů mimo ordinaci, a proto zřejmě nastala tato situace, za což se Vám velmi omlouvám a dál přeji jen to dobré. S pozdravem Lenka Křížová

F

Od doktorky mám dvě bílé plomby, které ostatní zubní lékaři ani nepoznají. Doktorka i asistentka jsou velmi vstřícné, pečlivé a moderní.

Přes rok chodím k paní doktorce Malinové i s dcerama. Holky nechtěly u minulé paní doktorky otevřít pusu a teď se těší na další prohlídku. Velmi paní doktorku doporučuji.

Mohu jenom doporučit. Velmi příjemná paní doktorka s profesionálním přístupem. Paní doktorka naslouchá a umí poradit. Několik let jsem nebyla u zubaře, bála jsem se...ale k paní doktorce se těšim. Ceny má vyšší, na druhou stranu odvádí velmi kvalitní práci. Jsem ráda, že chodim právě k ní.

Velmi přijemná,mladá paní doktorka, přešla jsem k ní chodit od naprosto neprofesionální doktorky Urbančíkové zhruba před rokem a vše co mě trápilo, vyřešila. Nikdy se mi nestalo, že bych čekala. Mohu jen doporučit.

Bělení zubů

Dentální šperky