MDDr.

Lenka Malinová Křížová

Zubař

Kontaktní informace

• F

Paní doktorka je velmi pečlivá, vztřícná a milá. Stejně tak i paní sestřička. Ordinace je moderně vybavena. Mohu doporučit.

• Zkušenosti a dovednosti

• Vážení klienti,

věříme, že dlouhodobá spokojenost Vás s naší prací, musí být podložena kvalitou. Filosofií kliniky je opravdu upřednostňovat v každém aspektu naší práce kvalitu nad kvantitou. Nechceme být zařízením, kde se střídají pacienti po čtvrt hodině, problém se sice vyřeší, ale jen na krátkou dobu, než zase začne znovu. Naším cílem je komplexní přístup k Vašemu zdraví, porozumět vašim potížím a potřebám, v klidu si o tom pohovořit a následně vše do detailu naplánovat a ošetřit.

Základem všech špičkových světových ordinací je nejmodernější technika, dokonalé plánování výkonů a samozřejmě co nejlépe erudovaný ošetřující tým. Toto vše se snažíme stále držet na co nejlepší úrovní a nabídnout Vám tak tu nejlepší zubní péči, která v tuto chvílí existuje.

Služby

Žampachova 3, 613 00 Brno, jihomoravský

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• M

Minuly rok jsem i s detmi navstivila poprve a taky naposledy ordinaci pani doktorky. Prekvapila me jeji vstricnost, no neni se cemu divit, kdyz potrebuje s klientu vytahnout penize. Nicmene, jsme se domluvily, ze mi posle do dalsi navstevy email s predbeznou cenou zakroku atd.Pani dr. jsem se pokousela pred vanocema dovolat i jsem ji psala email a do dnesniho dne zadna odpoved. Nejspis si pani dr. vybira pacienty nebo si situaci nedokazi vysvetlit. Nicmene jsem si nasla jineho zubare, kteremu nejde o finance a jsem s nim max. spokojena, zuby mam jak perlicky.

Lenka Malinová Křížová2015-03-09

Dobrý den, velmi mě mrzí Vaše negativní zkušenost, nicméně se zřejmě jedná o nedorozumění. Celý prosinec roku 2014 jsem byla bohužel ze zdravotních důvodů mimo ordinaci, a proto zřejmě nastala tato situace, za což se Vám velmi omlouvám a dál přeji jen to dobré. S pozdravem Lenka Křížová

• F

• J

Od doktorky mám dvě bílé plomby, které ostatní zubní lékaři ani nepoznají. Doktorka i asistentka jsou velmi vstřícné, pečlivé a moderní.

• Z

Přes rok chodím k paní doktorce Malinové i s dcerama. Holky nechtěly u minulé paní doktorky otevřít pusu a teď se těší na další prohlídku. Velmi paní doktorku doporučuji.

• M

Mohu jenom doporučit. Velmi příjemná paní doktorka s profesionálním přístupem. Paní doktorka naslouchá a umí poradit. Několik let jsem nebyla u zubaře, bála jsem se...ale k paní doktorce se těšim. Ceny má vyšší, na druhou stranu odvádí velmi kvalitní práci. Jsem ráda, že chodim právě k ní.

• L

Velmi přijemná,mladá paní doktorka, přešla jsem k ní chodit od naprosto neprofesionální doktorky Urbančíkové zhruba před rokem a vše co mě trápilo, vyřešila. Nikdy se mi nestalo, že bych čekala. Mohu jen doporučit.