Lenka Malinová Křížová, zubař Brno

MDDr. Lenka Malinová Křížová

Zubař

7 názorů

Uložit


Adresa

Žampachova 3, Brno
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

O mně

Vážení klienti, věříme, že dlouhodobá spokojenost Vás s naší prací, musí být podložena kvalitou. Filosofií kliniky je opravdu upřednostňovat v každ...

Více

Služby a ceník služeb

Bělení zubů


Žampachova 3, Brno

Ordinace


Dentální šperky


Žampachova 3, Brno

Ordinace


Estetická stomatologie


Žampachova 3, Brno

Ordinace


Keramické korunky


Žampachova 3, Brno

Ordinace


Ošetření kořenových kanálků


Žampachova 3, Brno

Ordinace


Preventivní zubní prohlídka


Žampachova 3, Brno

Ordinace

Názory pacientů

4

Obecné skóre
7 názorů

M
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace preventivní zubní prohlídka

U pani doktorky Krizove jsem byla pul roku po preventivni prohlidce u jine zubarky, ktera mi rekla, ze mam chrup v poradku. Pani doktorka Krizova mi chtela spravit 4 stare plomby, ktere drzely a kaz jsem pod nimi nemela (2 plomby byly dle pani doktorky pruhledne, u 2 pry neco videla na rentgenu, ale kaz to nebyl). Dale mi nasla kaz, za plombu si rekla 2300. Kdyz jsem ji rekla, ze znovu opravovat plomby a znovu vrtat do zubu, ktere to nepotrebuji, se mi nechce, rekla, ze je to moje vec a jeji pristup ke me se okamzite zmenil. Ocividne se ji muj nazor nelibil, rekla, ze si klidne muzu jit jinam, ze takhle to proste u nich delaji a ze moje zuby jsou zanedbane. Mela jsem z cele navstevy pocit, ze pani doktorka ze me chce akorat vytahnout penize. Prehlasila jsem se proto ihned k jinemu zubari, podotykam, ze to byla take soukroma moderni ordinace, kde mi pan doktor udelal 2 rentgeny a rekl mi, ze zuby jsou v poradku. Tot moje zkusenost, obrazek at si udela kazdy sam.

MDDr. Lenka Malinová Křížová

Dobrý den paní Vojáčková,
dovolte mi, prosím, reagovat na Vaši recenzi. Velmi mě mrzí, že Vaše negativní recenze vychází pouze z toho, že jste u nás v ordinaci absolvovala pouze vstupní prohlídku a zhotovení rentgenových snímků. Vstupní prohlídku jsem provedla velmi pečlivě s lupovými brýlemi (tedy se zvětšením), tak, jak to provádím standardně u každého pacienta. Na základě této prohlídky jsem Vám navrhla výměnu nevyhovujících amalgámových výplní a opravu jednoho kazu. Cenu za novou výplň jsem Vám sdělila předem a nechala na Vás, jak se rozhodnete a v případě zájmu se na zákrok objednáte. Za svým vyšetřením si paní Vojáčková stojím, opravdu jsou Vaše amalgámové výplně nevyhovující a opravdu tam máte 1 mezizubní kaz. To, že v jiné zubní ordinace Vám tyto problémy nediagnostikovali, nemuseli je při běžné prohlídce bez zvětšovacích pomůcek (lupových brýlí, mikroskopu) rozpoznat. Pokud narážíte na fakt, že jsem si to, že jsou výplně nevyhovující a Váš 1 zubní kaz vymyslela, tak vězte, že opravdu nemám zapotřebí přidělávat si práci navíc. Mám kalendář naprosto zaplněný 3 měsíce dopředu a mám problém najít volný termín. Na závěr mi dovolte popřát Vám vše dobré a jsem ráda, že se Vám podařilo najít zubní ordinaci, která Vám vyhovuje. S pozdravem Lenka Křížová


M
Ověřeny pacient

Minuly rok jsem i s detmi navstivila poprve a taky naposledy ordinaci pani doktorky. Prekvapila me jeji vstricnost, no neni se cemu divit, kdyz potrebuje s klientu vytahnout penize. Nicmene, jsme se domluvily, ze mi posle do dalsi navstevy email s predbeznou cenou zakroku atd.Pani dr. jsem se pokousela pred vanocema dovolat i jsem ji psala email a do dnesniho dne zadna odpoved. Nejspis si pani dr. vybira pacienty nebo si situaci nedokazi vysvetlit. Nicmene jsem si nasla jineho zubare, kteremu nejde o finance a jsem s nim max. spokojena, zuby mam jak perlicky.

MDDr. Lenka Malinová Křížová

Dobrý den, velmi mě mrzí Vaše negativní zkušenost, nicméně se zřejmě jedná o nedorozumění. Celý prosinec roku 2014 jsem byla bohužel ze zdravotních důvodů mimo ordinaci, a proto zřejmě nastala tato situace, za což se Vám velmi omlouvám a dál přeji jen to dobré. S pozdravem Lenka Křížová


F
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi pečlivá, vztřícná a milá. Stejně tak i paní sestřička. Ordinace je moderně vybavena. Mohu doporučit.


J
Ověřeny pacient

Od doktorky mám dvě bílé plomby, které ostatní zubní lékaři ani nepoznají. Doktorka i asistentka jsou velmi vstřícné, pečlivé a moderní.


Z
Ověřeny pacient

Přes rok chodím k paní doktorce Malinové i s dcerama. Holky nechtěly u minulé paní doktorky otevřít pusu a teď se těší na další prohlídku. Velmi paní doktorku doporučuji.


M
Ověřeny pacient

Mohu jenom doporučit. Velmi příjemná paní doktorka s profesionálním přístupem. Paní doktorka naslouchá a umí poradit. Několik let jsem nebyla u zubaře, bála jsem se...ale k paní doktorce se těšim. Ceny má vyšší, na druhou stranu odvádí velmi kvalitní práci. Jsem ráda, že chodim právě k ní.


L
Ověřeny pacient

Velmi přijemná,mladá paní doktorka, přešla jsem k ní chodit od naprosto neprofesionální doktorky Urbančíkové zhruba před rokem a vše co mě trápilo, vyřešila. Nikdy se mi nestalo, že bych čekala. Mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Vážení klienti, věříme, že dlouhodobá spokojenost Vás s naší prací, musí být podložena kvalitou. Filosofií kliniky je opravdu upřednostňovat v každ...

Více