Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • chirurgie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
43 názorů

E
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Perfektní přistup sestřičky i pana doktora. Jsou oba úžasní. Přišla jsem k nim pro nepřestávající bolesti břicha. Pan doktor mě důkladně vyšetřil a pak posílal po různých vyšetření. Všude byl výsledek negativní. Když už jsem začínala věřit, že jsem snad hypochondr, tak pan doktor ne. Následně se zjistilo chronické slepé střevo. MUDr. Novák je zatím nejlepší lékař kterého jsem v životě navštívila. Společně se sestřičkou jsou úžasný tandem.


J
Ověřeny pacient

Tento lékař mi byl přidělen automatem. Po přečtení referencí jsem si říkala, že jsem se nemohla dostat do lepších rukou. Lékař se na ránu téměř nepodíval, dal mi mastičku a 2 týdny jsem chodila na kontrolu. Klasický přístup, když se s vámi nechce zdržovat. Když jsem řekla, že nemohu téměř chodit, tak se doktor na ránu podíval blíže a řekl, že mám v noze jed, proto se noha nemůže vzpamatovat. To, že se neustále dohadoval se sestrou jsem brala v rámci nějaké "hry", ale že sestra stříhá do kůže místo toho, aby ustřihla kus stříbra na hojení rány bylo už i na mě moc. Noha se zhoršovala, bolela čím dál více, nakonec jsem pomalu nemohla dojít k lékaři. K mému štěstí tento doktor zrovna neordinoval a já se dostala k jiné paní doktorce. A jaký byl výsledek? Lidský přístup, žádné handrkování. Dostala jsem antibiotika, berle, klidový režim, mikrobiologické vyšetření a naprosto jiný přístup k léčení. Noha se mi do týdne spravila a já už nevěřím na tyto reference, protože být u tohohle lékaře, tak opravdu nevím, jak dopadnu. Naprosté zklamání, léčení několik týdnů a přitom se stačilo podívat ...Nedoporučuji!


Ověřeny pacient

Bohuzel ma zkusenost je - prumerna delka kontroly 3 minuty, na zlomenou nohu se ani nepodival, jen zapisoval pocet tydnu, dokonce psal "orteza sejmuta, kotnik vysetren..." Vysledek - po 10 tydnech stale zanet a kost "neprihojena"... Cekani na UZ 6 tydnu!


A
Ověřeny pacient

Velmi příjemný, pohodový člověk a profesionál na svém místě. Nic nezanedbá, pro jistotu udělá i kontrolní rentgen, sono nebo pošle na konzultaci na jiné oddělení v rámci polikliniky. Člověk nemá pocit, že obtěžuje nebo si něco vymýšlí, přestože stav trvá i delší dobu než je běžné. Opravdu vřele doporučuji.


K
Ověřeny pacient

U pana doktora jsem zatím byla jen párkrát, ale vždy jsem byla velice spokojená! Pan doktor velmi milý, ve správný moment umí i zavtipkovat. pokud sháníte chirurga, určitě neváhejte a vyberte si pana Nováka! Sestřička je také velice milá a příjemná. O oblíbenosti pana doktora také svědčí to, že na patře, kde mají ordinace chirurgové (Budějovická) má vždy nejvíce pacientů (ne však z důvodu, že by byl například pomalý, ale proto, že ho mají pacienti rádi). Proto už např. 30min před otevírací dobou pacienti čekají v čekárně a s úsměvem na tváři. Mohu jen doporučit!


K
Ověřeny pacient

Společně se sestřičkou pí.Kozákovou nevídaný tandem.
Chirurg a psycholog v jedné ordinaci, odcházíte zdrávi na těle i na duchu.
Doporučuji všem, hlavně těm co mají z lékaře strach.
Kamil Z. Praha 4


M
Ověřeny pacient

K panu Novákovy chodím ráda i nerada. Nerada kvůli mým bolestem, které teď mám po zánětu šlach a ráda, protože je to vtipálek a moc příjemný na lidi. Když na mě jednou spadli štafle a já tam šla kvůli bolestem ,říkal mi akademická malířka. :) Když na chíru tak jedině k němu.


F
Ověřeny pacient

Díky předchozímu komentáři, když jsem hledal pomoc při zarostlém nehtu, jsem se rozhodl jít k panu Novákovi. Abych trochu popsal situaci, kterou jsem podstoupil: zarostlý nehet, pichalo pri jakemkoliv kontaktu s botou i ponozkou, pri zmacknuti uz trochu hnisu. V jeden den mi p.doktor jen maznul uklidnujici mast a objednal hned na druhý den ráno na vyproštění z bolesti. Cca 4 injekce umrtvovací, které nebolí, jsou jen nepříjemné, cítíte tlak. cca 5-10 minut čekačka a povídání s doktorem i sestrou (jsou oba velmi vtipný, pohodáři a pozornost jde úplně jinam od problému, zasmáli jsme se) po absolutním znecitlivění to byla otázka asi 6 minut se vším všudy, i s obvázáním nohy. Když to přišlo k sobě, necítíl jsem absolutně žádnou bolest, naopak úlevu. Takže doporučuju navštívit a nechodit k pedikérkám apod. Naprosto skvělej přístup, jsou to profíci sehraný a mají opravdu veselo. Žádný čekání, žádná bolest.


L
Ověřeny pacient

Byla jsem u pana doktora se zarostlým nehtem. Mám takový ten syndrom bílého pláště. Ale pan doktor byl užasný, moc milý ai sestřička. Je to správná dvojka a dala bych jim hvězdiček tisíc. Prosím víc takových lékařů


S
Ověřeny pacient

Skvělý přístup k pacientovi. Vždy s humorem odlehčí situaci a odvede perfektní práci.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • chirurgie