Poliklinika Lípa Centrum
Seydlerova 2451, Praha

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Bohužel jsem na něj měla opět smůlu v poliklinice Lípa,neprohlídne,vůbec se na Vás nepodívá,pošle na RTG,podívá se na zprávu ne na obr.RTG,pak zas neprohlídne,napíše prášky a že se mám dostavit na kontrolu za týden jsem se dočetla ve zprávě sama.Tohoto doktora nedoporučuji!

Včera jsem absolvovala ošetření u "pana doktora". Byla jsem v takovém šoku, protože tak nepříjemného a nesympatického lékaře jsem asi ještě neviděla.
Promluvil na mě pouze při vstupu do ordinace. Vynadal mi, že přicházím odpoledne a ne dopoledne, kdy se mi úraz stal. Snažila jsem se mu vysvětlit, že potíže se zhoršily až později, což ho nezajímalo. Poté mi vynadal, že mám špatné boty a já neměla sílu mu vysvětlovat, že se mi úraz stal doma a to jsem žádné boty neměla. Sdělil mi, že mi nic není a poslal na RTG. Po návratu mě ošetřila sestra, dala pokyny a sdělila mi, že mám přijít na kontrolu za týden.
Snažila jsem se na něj promluvit, ale ani se na mě nepodíval.
Diagnózu jsem si přečetla až z lékařské zprávy, podvrknutí hlezenního kloubu.
Banalita, ale kdyby to tak nebolelo a neměla jsem problémy při chůzi, určitě bych lékaře nenavštívila.
Opravdu velmi nepříjemný zážitek, takže sem už nikdy více.

Navštívit tohoto doktora je skutečně otřesný zážitek. Byla jsem u něho s malou vnučkou, která si zlomila ruku na táboře a měla ji v provizorní sádře.Přenesla bych se přes to, že se na nás vůbec nepodíval a huhňal tak, že mu nebylo vůbec rozumět. Ale že se vůbec nepodíval ani na rentgenový snímek na CD, který vnučce udělali při prvním ošetření, to považuji za naprosto neprofesionální jednání. Když jsem mu ho nabízela, jen vyštěkl, že má přece jeho popis ve zprávě. Jeho veškeré "odborné vyšetření" spočívalo jen v tom, že nás odeslal se sestrou do sádrovny k pořízení nové sádry. Ruku pacientky po sejmutí původní sádry zdravotní sestrou vůbec neviděl, nezúčastnil se tedy ani jejího srovnání do správné polohy, natož aby se účastnil pořízení nové sádry. Důsledek je křivě srostlá kost. Toto považuji za neodpustitelné profesní selhání.

Pan doktor byl velice nepříjemný, v první chvíli jsem měla pocit že je pod vlivem alkoholu protože huhňal a nebylo mu vůbec rozumět. Šla jsem na konzultaci kvůli žlučovým kamenům vel. 2mm, sotva jsem dosedla začal mi psát doporučení na operaci aniž by se mnou cokoliv konzultoval, sestra celou dobu jen seděla a něco ťukala do telefonu! Už nikdy více!

S panem doktorem mám velmi špatnou zkušenost. Od vstupu do ordinace se na mne ani jednou nepodíval, pak se mě jen zeptal, co mi je a bez jakéhokoli vyšetření mne poslal na RTG páteře. Kdybych věděla, že mne nevyšetří ani po návratu z RTG, rozhodně bych se nenechala takhle pro nic za nic ozářit, protože šťouchnutí dvěma prsty do zad nepovažuji za žádné vyšetření. I kdybych jako pacient nespadala pod jeho "odbornost" považuji za více než vhodné s pacientem mluvit, vysvětlit a ne jen říct, že RTG je v pořádku, ať se vrátím k praktikovi a vybrat 30Kč.

Kolínská