Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: SORRISO DENTAL s.r.o. Jiný

Velmi odborny zakrok, individualni pristup, perfektni a zkusena prace.
Mam srovnani s jinymi zubari.

Umístění: SORRISO DENTAL s.r.o.

Dnes jedna z najhorších skúseností, aké so zubármi mám. Prezentovala som dnes pred opravou zubov doktorovi svoju predstavu, pretože išlo o estetickú záležitosť - dve predné zuby a výplň na nich, tak nech viem, čo očakávať, a nie som sklamaná. A to bol spúšťač nejakej malej prednášky. Dostala som vynadané, že ak chcem estetickú záležitosť, tak jedine fazetami, a že mi to už bolo povedané, výplne sú vraj funkčná záležitosť a bude ju vraj stále vidieť. Pretože som nechcela brúsiť zo zuba, rozhodla som sa pre výplň s tým, že pre fazetu sa môžem rozhodnúť hocikedy v budúcnosti. Takto nahnevane a ako s malým dieťaťom mi už ale nikto dlho nič "nevysvetľoval" a ja som ostala nejaká prekričaná.
S výsledok opravy zubov som spokojná priemerne, až podpriemerne. Jeden zub skončil parádne, s druhým sa podaril tvar, ale nie farba. Tá je horšia ako plomba, ktorú som tam mala predtým. Teraz je fakt jasné, že tam tú vyplň mám. Za opravu dvoch predných zubov som zaplatila príjemných 5000 Kč a odchádzala som s malou dušičkou a pocitom, že mám byť rada s tým, nevymýšľať, a snáď nemať vlastné nároky na to, za čo si zaplatím.

Dobry den k panu doktorovi Gregorovi jsem byla poslana od sveho zubniho lekare, ze jediny kdo mi se zubem pomuze a zachrani, je pan doktor Gregor, ale opak byl pravdou.Odchazela jsem bez zachraneneho zubu, s placem a ponizenim.Jeho urazky byly ve stylu ze zuby si rozhodne necistim a ze by nechtel videt moji koupelku, coz me prijde opravdu neprofesionalni pristup.Pan doktor o me nic nevedel,ale urazel me jak kdyby jsme se znali nevim jak dlouho, byla jsem tyden po sundani rovnatek a pul roku po operaci celisti, kdybych byla clovek, ktery se o zuby nestara tak bych toto vsechno nepodstoupila a to jeste ke vsemu 4 mesice po porodu druheho ditete, jen abych mela pekne zuby. Nechala bych to byt, ale vzhledem k tomu ze jsem si nasla noveho lekare, ktery mi zub zachranil a to za zlomek ceny a hlavne s pristupem cloveka, ktery se k lidem chova slusne a sobe rovnym.Kristyna Krunkova